Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Mój facet chcę się kochac raz w tygodniu:(

Polecane posty

Gość obserwatortematu
Zajęta251 Masz pewnosc ze sie nie mastubuje? Jesli kocha sie z toba tylko raz w tygodniu a przy tym nie masturbuje sie to ewidennie jest problem z libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatortematu... nie pisałam o tym problemie bo szczerze to nie ma się czym chwalić:( mój facet mnie nie pożąda:( czuje się z tym bardzo źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernawiernaSuka
Obserwatortematu Proszę zdradz swój wiek, bo ciekawość mnie dziś zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
niewiernawiernaSuka Ok, dziekuje za odpowiedz Prosze zmien nick, bo on az razi w oczy. Po nicku bym cie bardzo nisko zaklsyfikowal. Zaraz Ci odpisze, odnoszac sie do przypadku autorki, tylko niech dostane odpowiedz co do masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajęta251 Nie pozada? Nawet jak sie kochacie raz w tygodniu to tez nie odczuwasz pozadania? ten seks jest z twojej inicjatywy? Napisz wiecej jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
niewiernawiernaSuka po co ci moj wiek? czyzbyym Cie zaintrygowal? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajęta251 skad ta pewnosci? jest bardzo malo facetow krtorzy sie nie masturbuja, nawet jesli maja bardzo udane zycie erotyczne to jest podejrzane ze sie nie masturbuje a wczesniej tez sie nie masturbowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernawierna
Obserwatortematu Wybacz ale będę konsekwentna w choć jego częsci:) Nie jestem tu ani aby kogoś obrażać, ani żeby rzucać miesem czy imponować. Gadaj ze mną normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 8/10 współżyć jest z mojej inicjatywy:( mam uczucie że robi to z przymusu:( kiedyś nasz seks był spontaniczny! pełen szaleństwa a teraz...widzę że nawet ciężko jest mu czasami dojść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
widzę że nawet ciężko jest mu czasami dojść tzn? to juz wiadomo dlaczego nie chce sie kocjac ma problemy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamaraa... dlaczego uważasz że 28 letnia kobieta nie może mieć takiego problemu? gdybym miała 19 lat to bym napisała otwarcie w jakim wieku jestem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernawierna
Obserwatorze, zapytałeś o mój, aby wiedzieć jak argumentować, prawda? Ja pytam o Twój w podobnym kontekście. Chyba nie jest to tajemnicą? Niezależnie od tego czy masz niewiele ponad 20 czy może gdzieś ok. 30-40 nie zamierzam Cię brać pod żaden schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
niewiernawierna ok, bede gadal normalnie, a ty nie probuj flirtowac, bo nie bede mogl sie skupic i prowadzic merytorycznej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
niewiernawierna jestesmy rownolatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajeta Twoj facet ma problemy zdrowotne, cos jest nie tak z jego interesem itp, stad ta niechec do seksu tak to wyglada na 1 rzut oka, po tym co napisalas napisalas ze nie moze czasem dojsc, ropzumiem ze wczesniej, jak sie czesto kochalisci takich problemow nie mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byliśmy młodą parą:) to orgazm miał po kilku minutach...a teraz wiem że tak już go nie podniecam :( problemów zdrowotnych on nie ma ... mam uczucie że on potrzebuje innych doznań erotycznych czyli innych kobiet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajeta, jakie nalogi ma twoj facet? nie pije za duzo, narkotyki itp? moze sterydy bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajęta251 jelsi kochajac sie z Toba nie moze czasem dojsc to znaczy ze ma problemy zdrowotne, co innego jakby nie mogl osiagnac wzwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernawierna
Obserwatorze nie próbuję, bo mnie to nie interesuje, gdyż pozostaję w związku. Jestem ciekawa Twoich spostrzeżeń i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nałogów,jedynie pali pół paczki dziennie... a ja mam uczucie że jest słabo podniecony:( mam uczucie że ja go nie podniecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
niewiernawierna sadzac po twoim nicku to do wiernych nie zalezy moje spostrzezenia mozesz czytac na biezaco, pisze je w kontekscie przypadku autorki tematu, tylko moj pierwszy post byl ogolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
daj facetowi żyć - 3 razy dziennie? pewnie wraca z pracy zmęczony, to i ochoty ma mniej i zmęczony jest nie zdziwiłabym się, gdyby właśnie go ta częstotliwośc dobijała - gdybym wracała z pracy do domu i wiedziała, ze czeka tam oczekaujący trzych numerków partner, to też by mi się odechciewało i tak non-stop... toż nawet czekolada z orzechami potrafi się znudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
niewierna, napisalas ze Ale znam problem znasz problem, masz to samo? a moze mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
a ja mam uczucie że jest słabo podniecony ale przeciez to widac po facecie ma pelna, szybka erekcje czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wymagam 3 numerków dziennie:):);) po za tym on ma własna firmę więc często nie wychodzi nawet z domu:) a już na pewna pracą nie jest zmęczony...ma erekcję pełną ale mam uczucie że słabo go podniecam,nie tak ja na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
a już na pewna pracą nie jest zmęczony...ma erekcję pełną ale mam uczucie że słabo go podniecam,nie tak ja na początku. skad takie przeswiadczenie? na jakiej pdstawie to mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajeta a jak wyglada wasz seks? moze mu sie znudzilo, te same pozycje jestes aktywna w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×