Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Mój facet chcę się kochac raz w tygodniu:(

Polecane posty

Gość zaciekawiona zxcvbnm
powiem Ci ,ze jak dla mnie MASAKRA.... jakies to takie przykre. wolec masturbacje od seksu z ukochana,,,, w moim poczuciu jest to tak: nie zaspakajam mojego faceta ,tak jakby on chcial ,wiec wybiera cos prostszego. Ty piszesz ,ze nie musi sie tak nameczyc ,jak przy seksie z kobieta.... fakt ,nie musi , ale z drugiej strony, jesli widzi ,ze zaspokaja totalnie swoja patnerke, to tez chyba powinno dzialac tak,ze jest z tego powodu szczesliwy i do tego jego ego moze sie plawic w rozkoszy jaki to z niego swietny kochanek... widzisz ,bo tak sobie mysle z mojej perspektywy, nie chcialabym sie kochac z moim partenrem ,gdyby: bylo miedzy nami zle na codzien- klotnie itp itd, gdybym nie czula sie dla niego atrakcyjna kobieta, gdyby on dla mnie nie byl atrakcyjny, gdyby kazdy seks opieral sie tylko na jego przyjemnosci - gdyby nigdy nie dbal o mnie w lozku..., gdyby w ogole sie o mnie nie staral przez cale dnie ,a na koniec dnia przybiegal radosny i zaprzeroszeniem wpychal mi swojego penisa na sile ... moze ja za bardzo panikuje ,jesli chodzi o mojego parntera, ale z doswiadczenia wole dmuchac po prostu na zimne... zastanawiam sie caly czas, czy moja inicjatywa nie powinna pojsc w stone ,zeby cos urozmaicic bardziej ,zajac sie TYLKO nim czesciej ,zalozyc mega seksowny stroj ,przywitac tak go od progu....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
powiem Ci ,ze jak dla mnie MASAKRA.... jakies to takie przykre. wolec masturbacje od seksu z ukochana,,,, w moim poczuciu jest to tak: nie zaspakajam mojego faceta ,tak jakby on chcial ,wiec wybiera cos prostszego. Ty piszesz ,ze nie musi sie tak nameczyc ,jak przy seksie z kobieta.. bo tak jest jak facet idzie do lozka, to wie ze bedzie musial sie starac, by tobie bylo dobrze, zeby on za wczesnie nie trysnal, itd itd zamiast sie o to martwi to woli masturbacje, przyjemnoscv podobna a zero zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
fakt ,nie musi , ale z drugiej strony, jesli widzi ,ze zaspokaja totalnie swoja patnerke, to tez chyba powinno dzialac tak,ze jest z tego powodu szczesliwy i do tego jego ego moze sie plawic w rozkoszy jaki to z niego swietny kochanek ciekawe czy ty bys chciala sie kochac, wiedziec ze jestres swietna kochanka ale jednoczesnie wiedziec ze masturnacja jest tak samo przyjemna a poza tym nie mjsisz sie stresowac i meczyc wy kobietki musicie zrozumiec, ze facet by zadwoloci kobiete w lozku musi sie sporo nameczyc, seks jest powaznm wysilkiem fizycznym i psychincznym dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
zastanawiam sie caly czas, czy moja inicjatywa nie powinna pojsc w stone ,zeby cos urozmaicic bardziej ,zajac sie TYLKO nim czesciej ,zalozyc mega seksowny stroj ,przywitac tak go od progu....???? musialbym znac lepoiej twoje sutiscje by ci doradzic to moze go zachecuc ale rowne dobrze moze go to zniechecec, ze sie tak narzucasz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
wymaganie seksu od facetwo przez kobiety to wyamgania od faceta by robil cos co z czego ma mniejsza przyjemnosc niz kobieta a na dodatek bardzo sie meczy to robiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd,mn dasm
pewnie jesteś słabą cipką i go nie podniecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona zxcvbnm
matko kochana, moze teraz to moje wydumanie ,ale on ma kompleks - ze za szybko dochodzi.... moze ze dwa razy mialam smutna mine po tym... fak, moze to przez to, troche sie wycofal. tylko ja tak sie staram , mowie mu ,ze jest super, zeby sie nie przejmowal, ze bylo mi dobrze z nim ,a moze jednak on sie tym bardzo przejmuje. ale przeciez masturbacja ,tylko gorzej na takie rzeczy moze wplynac ,bo : pewnie dochodzi i tak szybko ,czyli nie uczy sie wytrzymywac dluzej.... nigdy natomiast nie mialam pretensji o to ,ze za szybko doszedl, zdarza mu sie albo szybko ,albo nie szybko - to zalezy.... i tez podkreslam caly czas, nie zawsze w lozku musi sie starac o to ,zeby mi bylo dobrze. sa chwile gdy "noc" jest dla mnie -wtedy moje cialo jest dopieszczone w kazdym calu ,a tez tzw" szybkie numerki" kiedy liczy sie tylko jego przyjemnosc, rowniez seks oralny, kiedy tylko ja go pieszcze i nie wymagam wzajemnosci- czyli jak na moje oko ,powinno byc wszystko okej.... i mysle ,ze ja lubie seks ,nie tylko z przyczyn stricte fizycznych ,tylko rowniez z emocjonalnych - jesli facet mnie porzada ,to wiem ,ze mu sie podobam, jestem atrakcyjna .... chore? nie wiem? moze u kobiet normalne...;) poza tym ,libido mi sie podwyzsza, pewnie to tez kwestia wieku - zblizam sie do 30, pragne dziecka .... to tez ma wplyw na moje porzadanie na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
poza tym ,libido mi sie podwyzsza, pewnie to tez kwestia wieku - zblizam sie do 30, pragne dziecka .... to tez ma wplyw na moje porzadanie na pewno.... wlasnie, libido wieksze a u faceta malej i bedzie malec, miej tego swiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stetryczały introweryk
poyebane babsztyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona zxcvbnm
do sd,mn dasm nie bylo ci dane sprobowac, wiec nie musisz tego komentowac... tego typu komentarze sa po prostu nie na mjscu ,nie interesuje cie temat, to lepiej zamilcz i wejdz sobie na inny watek ,w ktorym bedziesz mogl okazac troche inteligencji oraz zrozumienia !!! takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristiano Ronlado :)
lubie jebeać rosjanki w dupcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
matko kochana, moze teraz to moje wydumanie ,ale on ma kompleks - ze za szybko dochodzi. moze tak byc dla faceta jest to bardzo stresujace, pilnowac by nie dojsc za szybko, to odbiera cala przyjemnosc z seksu dlatego facet wybiera masturbacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Prawda !!!!!!!!!!!!!!
Bo prawda jest taka że kobietę trudniej zdowolić w seksie niż faceta my dochodzimy bez problemów zazwyczaj i to po kilku minutach a kobiety wolno starasz sie i jeszcze nie wiadomo czy dojdzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
Bo prawda jest taka że kobietę trudniej zdowolić w seksie niż faceta my dochodzimy bez problemów zazwyczaj i to po kilku minutach a kobiety wolno starasz sie i jeszcze nie wiadomo czy dojdzie ..... no niestety tak jest najwet najgorsza kochana doprowadzi fceta do orgazmu, mezczyzni tak latwo z kobietami nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość equihfongjbaq0xx
a ja dochodzę szybko i się tym nie przejmuje bo ja jestem zaspokojony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Prawda !!!!!!!!!!!!!!
pomyslowasss Do tego dzisiaj ja przynajmniej czuje presję świata w zadowalaniu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdasa
nie tylko ty czujesz taka presje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdasa
wielu facetow stroni od seksu bo lozko to dla nich kolejne miejsce gdzie sa poddawani ocenie, egzaminowi. Albo zapewnisz kobiecie orgazm albo do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Prawda !!!!!!!!!!!!!!
Do tego tak naprawdę kobieta potrzebuje więcej seksu niż facet na ogół i trzeba też brać pod uwagę że faceci to nie demony seksu tylko kobiety to demony seksu Choć ja uwielbiam dobry seksik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróg41415
Albo zapewnisz kobiecie orgazm albo do widzenia To olać ją .... inny też jej nie da nic lepszego no ale ona myśli że z innym bedzie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona zxcvbnm
no tak ,bo teraz to wy mezczyzni, w XXI wieku ,musicie zyc pod presja tego, ze kobiety w koncu maja glos. ze zaczynaja smialo mowic o tym co chca o tym czego nie chca, ze chca sie spelniac i zawodowo i rodzinnie i dbac o siebie ,swoje pasje itp itd i JESZCZE DO TEGO ZACHCIALO IM SIE NAGLE UPRAWIAC SEKS I CZERPAC Z NIEGO PRZYJEMNOSC. a wy bidule meskie nie potraficie temu podolac i tak sie frustrujecie cala ta sytuacja .... i musicie wspierac takie kobiety, byc ojcami, zarabiac ,takze sie rozwijac zawodowo, byc dobrymi mezami... ale sie porobilo co??? wspolczujemy wam bardzo ,ze odeszly te czasy ,kiedy biegaliscie z przepaska na biodrach, strugaliscie sobie wlocznie z kosci zyrafy no i bzykaliscie co popadnie.... chcialam jednakze powrocic do watku i oprzec sie na wypowiedzi przeczytanej kilka stron wczesniej. ktos napisal ,ze facet nie jest monogamista - mial racje , ze dla faceta samo patrzenie na "nowe kobiety" jest podniecajace - tez racja ,ze nie ma facetowi co sie dziwic ,ze placi laskom ,za to ,ze moze zobaczyc je przez kamerki i uprawia z nimi cyberseks ,choc jest w trwalym zwiazku - hmmmm ,zatrzymam sie na tym ostatnim .... kto wam panowie powiedzial ,ze kobiety sa monogamistkami, ze nie lubia meskich cial ,nie lubia patrzec sie na przystojnych facetow na ulicy, ze moze nie maja ochoty poflirtowac sobie na czacie bez zadnych zobowiazan ??? myslicie ,ze mamy inaczej, ze tylko jeden wybrany i ze juz... ze nie ma pokus wokol nas .... tylko ,ze chodzi o zasady. decyduje sie na trwaly zwiazek ,nie robie rzeczy ,ktore sprawiaja przykrosc drugiej osobie,jesli zasady tego typu nie sa jasne ,rozmawiam o nich z partenrem na poczatku ,na co mam zgode ,na co nie mam ,na co moge przymknac oko, a co definitywnie zakonczy nasza relacje .... mysle ,ze wielu mezczyzn ma swiadomosc ,ze niektore rzeczy moga sprawic przykrosc swojej partnerce i wtedy jeszcze perfidnie ukrywaja sie z tym co robia - jasne ,syndrom malego chlopca ,nie powiem rodzicom ,bo bedzie awantura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona zxcvbnm
Drogi Wrógu41415 bledne myslenie moim zdaniem . oczywiscie teraz patrze ze swojej perspektywy, moze inne panie maja inaczej... ja napisalam ,ze nie musze i nie wymagam od parntera przy kazdym stosunku orgazmu.... sa dni ,kiedy chce ,zeby on mial tylko przyjemnosc i to jest dla mnie wazne ,zajmuje sie tylko nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
XXI wieku ,musicie zyc pod presja tego, ze kobiety w koncu maja glos. ze zaczynaja smialo mowic o tym co chca o tym czego nie chca Wysmiewasz powazny problem. Problem jest wielki bo od mezczynz wyamfga sie sprzecznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zrób restart
wielu facetow stroni od seksu bo lozko to dla nich kolejne miejsce gdzie sa poddawani ocenie, egzaminowi. Dlatego chodzę na piękne i profesjonalne w obsłudze MNIE ! Dziwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Kilka sprzecznych wymagan kobiet. Facet ma byc: - zabawny, dowcipny ale powazny, nie dziecinny - wysportowany, silny, ale wygladajacy normalnie, nie miesniakiem - twardy, zdecydowany, samiec alfa, stanowczy ale lagodny, ugodowy i ulegly - romantyczny, czuly, ale meski, twardy, ociekajacy testosteronem - romantyczny, ale pragmatyczny, twardo stapajacy po ziemii - zimny ale cieply - zakochany bez pamieci w kobiecie, ale opanowany, realista - tolerancyjny, ale zasadniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Prof. Szlendak o sprzecznych wymaganiach kobiet Kobiety rozszerzają listę cech, których oczekują od mężczyzny. Chcą, żeby był on jednocześnie, w pewnych sferach, władczy i dominujący, jak mężczyzna tradycyjny. Z drugiej strony pragną partnera czułego i opiekuńczego. W rzeczywistości taki idealny typ, łączący te dwa przeciwieństwa, nie istnieje. Niestety jest to jedną z przyczyn pozostawania kobiet bez partnera. Nie znajdując go na studiach czy w miejscu pracy, nie decydują się na założenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Współczesny mężczyzna coraz częściej zastanawia się, czy jest w stanie sprostać wymaganiom i fantazjom kobiet. Dawniej mężczyzna nie przejmował się własną potencją czy seksualnymi umiejętnościami. Kobiety nie miały w tym względzie niemal żadnych wymagań. Dziś o seksualności mówi się dużo. Kobiety coraz częściej oceniają męskie ciało w kategoriach fizycznej atrakcyjności. To może frustrować. Wszak tradycyjny model męskości nigdy nie podlegał weryfikacji. Mężczyźni nie musieli przed nikim, a zwłaszcza przed kobietami, zdawać egzaminu ze swojej męskości. Dziś jest inaczej. Dziś mężczyzna, który nie potrafi zaspokoić kobiety, nie zasługuje na miano prawdziwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Prawda !!!!!!!!!!!!!!
to wam panowie powiedzial ,ze kobiety sa monogamistkami, ze nie lubia meskich cial ,nie lubia patrzec sie na przystojnych facetow na ulicy, ze moze nie maja ochoty poflirtowac sobie na czacie bez zadnych zobowiazan ??? myslicie ,ze mamy inaczej, ze tylko jeden wybrany i ze juz... ze nie ma pokus wokol nas .... tylko ,ze chodzi o zasady. decyduje sie na trwaly zwiazek ,nie robie rzeczy ,ktore sprawiaja przykrosc drugiej osobie,jesli zasady tego typu nie sa jasne Piękne słowa ale tylko słowa bo to kobiety częściej zdradzaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
zaciekawiona zxcvbnm Nie ma sie z czego smiac.Problem jest powazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróg41415
oczywiscie teraz patrze ze swojej perspektywy, moze inne panie maja inaczej... ja napisalam ,ze nie musze i nie wymagam od parntera przy kazdym stosunku orgazmu.... sa dni ,kiedy chce ,zeby on mial tylko przyjemnosc i to jest dla mnie wazne ,zajmuje sie tylko nim... No to bardzo mnie to cieszy :) i z taką kobietą bym się też starał :) bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×