Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edyta_89

do mam dzieci które mają 3 miesiące ;)

Polecane posty

jak tam Wasze pociechy ? Ile jedzą Wasze dzieci ? i czy mają okres wymuszania ? Nasza córcia tak ładnie spała na dworze a teraz jej się coś poknociło i śpi trochę a potem jest wielki płacz. Nie wyciągamy jej często z wózka a jak już się wyciągnie to już w ogóle jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tu znów to samo
Wymuszanie u 3mies. dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksndbhdudujdnd
tak, tak, niedługo noworodki będa wymuszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka....
hihihi mój mały ma 3 misiące i uwierz mi , że jak przejdę obok a on leży to odrazu popłakuje ......tylko znikam jest cisza i ok:D hehhe taki mały urwisek:D a jeżeli chodzi o jedzonko to ma apetyt.....:D zjada około 150 ml co 3,4 godzinki ,teraz waży 7 kg ......w nocy budzi się raz około 3 lub 4 rano i śpi potem do 8,9 ...jak narazie jest cudownie i oby tak pozostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nasza mała ogólnie jest grzeczna ale czasem wymusza ;p nasza je 200 co 3-4 ale za to jak idzie spać o 19 to budzi o 5 i spi do 8 ;p teraz nie wiem ile waży dzisiaj idziemy na szczepienie to będzie ważona i się dowiemy ;) ale też ma apetyt a po niej w ogóle nie widać żeby tyle jadła i najlepsze jest to, że je więcej od koleżanki syna co ma 5 miesięcy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksndbhdudujdnd
mała jest grzeczna ale czasem wymusza 3 miesięczne dziecko? paranoja, wymusza moze chce kontaktu z tobą, a nie wymusza jakoś musi ci zakomunikwać, ze czegoś potrzebuje wymusza to 2 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko ma ze mną kontakt dobry poświęcam jej tyle czasu ile mogę a jest ze mną cały czas a znam moje dziecko ... no je dużo ale waży tyllko 5300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×