Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mieszaniec55

Aparat ortodontyczny- kto nosił lub nosi?

Polecane posty

Gość muminka91
hgg mi zeby wyprostowaly sie po 11 mies na gorze i po tym czasie mialam zalozony aparat na dole. moze moja ortodontka tyle bierze, bo pracuje u takiego malzenstwa, ktorzy sa stomatologami i prowadza prywatna poradnie. a zreszta podkresle jeszcze, ze grozilo mi wyrwanie zebow trzonowych i ta ortodontka uratowala moje zeby od wyrwania. duzo nie znaczy tez dobrze. przykladowo poszlam do ginekologa( wiem, ze abstrahuje od lekarza) i zaplacilam za wizyte 150zl, a nic mi nie pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
niezła aparatlka masz racje. po prostu trzeba sie zorientowac, co do cen. mi tez mowili, ze super wygladam i jeszcze uwielbialam miec rozowe gumki na zebach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, ale wam fajnie :) ja też bardzo chce mieć ten aparat i prostę ząbki, ale boję się okropnie kosztów z tym związanych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
ruchomy aparat zadziala tylko wtedy, jak masz niewielkie skrzywienie zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła aparatlka
ja chodzę do ortodonty do Skierniewic (między Łodzią a Warszawą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
mieszaniec, ale pomysl ile pozniej bedziesz musiala wydawac na stomatologa, bo przy krzywych zebach robia sie dziury, do tego kamien...no i to, co pisalam wycieraja sie zeby, jesli sa krzywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła aparatlka
ja na swój aparat zarobiłam sobie pracując w polu, przy zbiorze marchwi 8zł./h. jestem z tego bardzo dumna i nie żałuję wydanych pieniążków choć tyrałam na niego 2 miesiące;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
niezła aparatlka wiem, gdzie to jest:) fajny dojazd jest do Wawy od Ciebie:) mieszaniec pomysl dobrze i naprawde ja tez mmialam watpliwosci, ale jak widze ile ortodonta kosztuje w wiekszym miescie, to sadze, ze bardzo dobrze zrobilam placac 1500zl za aparat. a jeszcze wizyta 50zl i w dodatku nie zawsze brala ode mnie kase- no luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wydaję mnóstwo kasy na samoego stomatologa. od ok 1,5 roku chodzę co miesiąc i zostawiam średnio 250-300 zł, bo po kolei zęby mi się psują. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła aparatlka
muminka91, a Ty skąd jesteś?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosiłam górny aparat 2,5 roku estetyczny, dolny 1,5 roku metalowy, za wizyte brali mi 90zł jak juz miałam je oba, bo założyłam w różnym czasie. Efekt niesamowity i ciesze sie ze sie zdecydowałam. Odczuwam jednak ze troszke sie zęby jednak cofnęły na swoje miejsce a dodatkowo wydaje teraz kolejne grube pieniądze na leczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła aparatlka
ogólnie zęby to droga impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam na wstepnej wizycie, ortodonta mi poiuwedział, że moja wada nie jest duża i wystarczy ok rok noszenia obu aparatów. jeśli faktycznie by tak było, to na samych wizytach nie powinnam straciś tyle kasy.... tylko czy faktycznie tak mogłoby być...? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
Tomaszów Maz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła aparatlka
mieszaniec55 zakładaj aparat i naprawdę się nie zastanawiaj!już po 2 miesiącach efekty będą widoczne! wyobraź sobie,że wreszcie nie będziesz wstydziła się uśmiechać!;-)aparat to taki wydatek, którego się nie żałuje...masz pracę?jakieś żródło dochodu?wygrzebiesz stówke co miesiąc?w zęby warto inwestować bo to nasza wizytówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
mi rodzice placili za wszystko, ale zakladalam aparat jak mialam 16 lat, wiec i tak jak mialam na to zapracowac?:) zareszta do tej pory, jak ide do jakiegokolwiek lekarza, to rodzice a wszystko placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, jak na razie mam tylko dorywczą pracą która w każdej chwili może się skończyć. nie mam stabilności finansowej i dlatego się tak bardzo tego obawiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, litości! aparat na promocji?! tylko czekać aż zaczniecie kupować w supermarkecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
o mojej ortodontce tez nie bylo opinii. ale moze byc tez haczyk skoro 1200zl. np. za kazdy klej, drucik itepe dochodzilyby kolejne koszta:) zadzwon do niej i najlepiej sie dowiedz. sa pewnie tez tansi lekarze a nie 13 tys za aparzty i wszystko co dochodzi do tego:/ juz bym wolala dojechac do innego miasta. a rodzice nie moga dac ci na aparaty? albo chociaz polowe kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu wiem jakie są koszty w stomatologii ;) bardzo duże. A żaden lekarz nie będzie chciał robić za połowę ceny. To nie organizacja charytatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminka91 nie, rodzice niestety nie mogą. dzwoniłam tam no i wydaje mi się w miarę ok. mam nadzieję, że nie tylko wydaje wizyty kontrolne później to 200 zł przy dwóch aparatach. ale mam mętkil w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'aklsjdkasj
muminka91 a możesz polecic tego ortodontę? jestem z łodzi i wlasnie zastanawiam sie nad aparatem... potrzebuje tylko kogos sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×