Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mieszaniec55

Aparat ortodontyczny- kto nosił lub nosi?

Polecane posty

Gość aparat orto097689
Ja chodzę do Łodzi. Za wizytę płacę 40 zł za 2 łuki. jestem bardzo zadowolona. Zęby już proste, niedługo zdejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'aklsjdkasj
dajcie namiary na kogos godnego polecenia w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosiłam aparat i absolutnie nie żałuję! Mam ładne zdrowe i proste zęby :) Aparat miałam na górę i dół zębów, nosiłam go przez rok. Za aparat dałam 2500zł + co miesiąc wizyta 70zł + pewnie koszty związane z jakimiś zdjęciami itp nie pamiętam już. Dodam że to było jakieś 6 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat orto097689
'aklsjdkasj podaję namiary: Adam Grobelny, ul. kwiatowa chyba 4, sprawdź w necie. Są opinie i adres i tel. Ja sprawdziłam i naprawdę mogę polecic z czytym sumieniem. Każdy kogo znam i tam chodzi jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
Dental s.c. Gabinet stomatologiczny. Koszuta P.A. św. Antoniego 33a , 97-200 Tomaszów Mazowiecki woj. łódzkie powiat tomaszowski gmina Tomaszów Mazowiecki TEL (44) 7244067 tylko sprawdz sobie dokladnie jeszcze w googlach czy to ten nr tel. ale wydaje mi sie, ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
no ja tez moge z czystym sumieniem polecic;) ogolnie sporo ludzi do niej chodzi, bo sie oplaca:) a i to jest prywatna poradnia. takze, jak bedziesz dzwonic to powiedz, ze do ortodontki (niestety nie pamietam jej nazwiska, ale tylko jedna tam przyjmuje). a co do opinii...ja generalnie nie opieralam sie na opiniach ludzi w necie, bo kazdy pisze to, co chce:) ja zadowolona jestem bardzo:) nawet moj prywatny stomatolog powiedzial, ze super zrobila mi zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimper
ja tez mam aparat 6 miesięcy juz, koszt góra i dół 3000 pln razem. przed załozeniem zdjecie panoramiczne 50 i wizyta teraz co miesiac 100 pln. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'aklsjdkasj
dzięki Wam wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałówa
mnie aparat kosztował 1500 zł (rok 2007 bodajże) potem wizyty co miesiąc po 50,00zł (podstawa) to dodatkowe gadźety (których ceny nie pamiętam) przez okres 1,5 roku ,bowiem mała wada zgryzu, w międzyczasie zdjęcie panoramiczne z odciskami do 250,00zł x 2 potem po ściągnięciu retencja 800,00zł podejrzewam że całość wyniosła mnie około 5000 tys zł - jeden łuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa65376
Do muminka91 mogę Cię poprosić o namiary na tą ortodontkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa65376
A sorry juz znalazlam ;) doczytalam do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewardessa2445
Ja zdjęłam aparat kilka dni temu i na pewno nie żałuję :) Mój narzeczony się napatrzeć nie może na moje nowe, pięknę ząbki i ja z resztą też :) Po zdjęciu zrobiłam piaskowanie i wyglądają jakbym miała licówki, ale to dużo zależy od kształtu zębów. Aparat nosiłam rok i 2 mce, łączny koszt w Warszawie już za wszystko 12 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie wrażenia odnośnie noszenia aparatu ortodontycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest tu ktoś, kto nosił aparat będąc już po 30.? Mam taką sytuację, że mam bardzo stłoczone zęby, do tego stopnia, że kiedyś (nosiłam aparat zdejmowany) musiałam usunąć dwa zęby z góry, z dołu ósemki też poszły bo nie miały już w ogóle miejsca. Zęby nadal są stłoczone, w wielu przypadkach nie da się nitkować, bo nitka utyka i się rozwarstwia, mam też ubytki w tych miejscach pomiędzy zębami. Dentysta namawia mnie na aparat, ale się obawiam bo: 1. naczytałam się o osłabieniu, rozchwianiu i wypadaniu zębów po noszeniu aparatu w starszym wieku 2. boję się, że wszystko wróci (znam kilka osób które rok-dwa po noszeniu aparatu wyglądają tak jakby go w ogóle nie nosiły). Wiadomo, że ortodonta zawsze powie, że wszystko będzie super. Jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładałam powyżej 30, dokładniej mając 35 lat. Byłam wtedy chyba u doktor Iwony Gnach-Olejniczak wszystko dobrze wyjaśniła :) Zęby na pewno nie wypadają, a jedynie się ich miejsce nieco przesuwa. Nitka czasami może utykać, ale to spiłować możesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosiłam aparat przez 9 miesięcy i tylko na górę, bo miałam naprawdę niewielką wadę. Leczyłam się w mieście wojewódzkim w 2013 roku . Koszty to: -łuk 1600 zł -wizyta co 5-6 tygodni 60-80 zł (w zależności od tego co było robione) -zdjęcia RTG 140 zł -nakładka retencyjna 350 zł (w tej cenie było też gruntowne czyszczenie zębów (piaskowanie, usuwanie kamienia, polerowanie) -po zdjęciu aparatu wizyta kontrolna 2 razy w roku (60 zł każda) - po roku wymiana nakładki na nową (150 zł) Podałam chyba wszystkie koszty, łatwo można sobie to podliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(20:16) mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimela

ja nosiłam. zakładałam w Centrum Demed i szczerze mówiąc nie żałuję. Bardzo fachowo mnie obsłużyli. Natomiast uważam ze jak trzeba założyć taki aparat to nie ma zmiłuj się i warto to zrobić jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to zadowolona jestem ze Stomatologi dr Cichonia - równają ładnie zęby, wybielają i przede wszystkim jest to dobra opieka stomatologiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ortodontów z Eurodental w Warszawie. Korzystałam z ich usług i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę i jestem zadowolony, nie przeszkadza mi. Wielu ludziom przeszkadza, ale mi zakładali w Elektoralna Dental Clinic i jestem bardzo zadowolony 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nosiłem prawie dwa lata. Warto pamiętać aby dobrze szczotkować wtedy zęby... Niestety musiałem później usuwać kamień z zęba 😞 ale dr Emma Kiworkowa wszystko naprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×