Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka9418

Czy powinnam go zostawic?

Polecane posty

Mam problem z moim narzeczonym... Od 4 miesiecy mieszkamy razem od 3 lat jestesmy razem na 30 czerwca mam termin porodu ale zauwazylam ostatnio ze jest bardzo "aktywny" na portalu spolecznosciowym (fotka.pl) . Weszłam na jego konto i pisze z innymi dziewczynami ze woli je odemnie, chce sie z nimi spotykac, daje im swoj numer telefonu... Rozmawialm z Nim o tym ale On odpowiada ze to nie zdrada i nic sobie z tego nie robi.. do mnie jest agresywny nie pokazuje mi juz ze mnie kocha nie mowi mi tego... Mam dopiero 18 lat i nie chce podejmowac zadnej decyzji ktorej bym zalowala.. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafarifka
Nikt ci nie powiedział że ciężarna samica przestaje być atrakcyjna fizycznie.Ty będziesz rodziła wasze dziecko a on będzie sie umawial w tym czasie z panienkami z foty.Ty się zakopiesz w pieluchy kleiki i nieprzespane noce.On będzie szukał nowych wrażeń.Sama sobie odpowiedz na to pytanie .Masz 18 lat całe życie przed tobą czy chcesz je spędzic z takim typem faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczywiscie ze nie ale mialam nadzieje ze sie zmieni,,,boje sie ze sobie nie poradze sama lub bedzie mi chcial odebrac malego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczywiscie ze nie ale mialam nadzieje ze sie zmieni,,,boje sie ze sobie nie poradze sama lub bedzie mi chcial odebrac malego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadkaa????????
a to dziecko jest zaplanowane czy wpadka???? i ile lat ma twój facet??? ogólne im młodszy facet tym większa szansa że nie w głowie mu bobasy... mój miał 25 lat jak urodziła nam się mała a miałam z nim takie przeboje że masakra... zresztą do dzisiaj jak coś czasami palnie to szkoda słuchać...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_bez_pseudonimu
Nie odbierze Ci dziecka... Powinnaś...źle wybrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafarifka
świat lubi się powtarzać i wypelniony jest po brzegi nieszczęśliwymi kobietam ktore miały nadzieję że on się zmieni .Się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_bez_pseudonimu
Bo ludzie się nigdy nie zmieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nigdy nie zmienia. Pewnie, że taka jesteś naiwna, też się nie zmieni. A jednak bardz życzę Ci byś przejrzała na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę spała całą noc więc może przyda Ci się moje doświadczenie. Ja też miałam no 19 lat prawie jak urodziłam Synka po pierwszym w moim życiu współżyciu. Mąż był młody i nie wiedzieliśmy nic o wychowaniu Dziecka na szczęście Mama mi pomagała i Babcia. Małe Dziecko to wyzwanie kiedy urodzisz stanie się dla Ciebie najważniejsze na całym świecie pokochasz je i będziesz gotowa oddać za nie życie. Mężczyzna Młody Tatuś zazwyczaj ma inne priorytety. Dziecko raczej go nie interesuje aż tak bardzo i jeśli od razu go nie wprawisz we wstawanie nocne i karmienie i przewijanie to te obowiązki staną się Twoimi na zawsze. Mąż może oglądać się za innymi Kobietami ponieważ jak to każdy Mężczyzna młody czy średnio wiekowy 50 latek ma potrzeby. Ty w ciąży jesteś obolała a po porodzie nie będziesz miała ochoty na sex dopiero po pewnym czasie dlatego zaczynają się pojawiać miedzy wami różnice kiedy je dostrzeżesz to będziesz mogła zapobiegać rozumiesz? Mężczyzna zaspokojony to mężczyzna nie oglądający się za innymi kobietami. Chcesz się pozbyć faceta przestań uprawiać z nim miłość. Jesteś taka młoda, że spokojnie sobie poradzisz bo masz w sobie tą siłę i za chwilkę miłość do Dziecka. Mam nadzieję, że Twój Mąż zakocha się w Dziecku tak jak Ty. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma 24 Lata. On chcial to dziecko ale pozniej sie przestraszyl i nie chcial powiedziec nawet swoim rodzicom ze jestem w ciazy a gdy pytali czemu nie przychodze do nich do domu to powiedzial ze sie rozstalismy dopiero ja im powiedzialam w 5 miesiacu gdy sie dowiedzialam ze nie wiedza a on im na to ze nie planowal tego. a co do sexu to to kochamy sie od 8 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma 24 Lata. On chcial to dziecko ale pozniej sie przestraszyl i nie chcial powiedziec nawet swoim rodzicom ze jestem w ciazy a gdy pytali czemu nie przychodze do nich do domu to powiedzial ze sie rozstalismy dopiero ja im powiedzialam w 5 miesiacu gdy sie dowiedzialam ze nie wiedza a on im na to ze nie planowal tego. a co do sexu to to kochamy sie od 8 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×