Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwony kocyk

Dobrze zrobiłam? POLICJA

Polecane posty

Jechałam wczoraj autem z mężem. Przed nami na terenie niezabudowanym jechało auto 50/60/h. Wszyscy go wyprzedzali. Gdy my znaleźliśmy się za nim, zauważyliśmy że auto jedzie slalomem. od linii do linii. Wyciągnęłam tel i zadzwoniłam na policję. Powiedziałam że mam podejrzenie że przede mną jedzie nietrzeźwy kierowca. za 5 min na poboczu stał radiowóz. Mąż był na mnie zły. Powiedział. żebym nie uczyła się tak podkablowywać, że mógł sobie jechać. Ja mu odpowiedziałam, że jak ktoś pijany kiedyś zabije mu dziecko to pogadamy. A on że to że zadzwoniłam na policję nie znaczy że kiedys ktoś nie zabije mi dziecka. Ale może w ten dzień ten pijany kierowca nie spowoduje wypadku. Powiedzcie,czy dobrze zrobiłam, bo już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups..........
Bardzo dobrze, trzeba reagować na takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaarew
tak, tak kurwa bardzo często to tak robiłeś w polsce... :O nie dość, że pedał to mitoman :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona koszulka
uważam że dobrze, o ile facet faktycznie był pijany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
moim zdaniem dobrze. Nawet jesli kierowca nie był pijany, mogło okazać się że jest chory, słabnie albo ma jakis atak, być może uratowałaś mu życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kablara
Sama bym tak samo zrobiła, powiedz mężowi, żeby się zamknął!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaBarbo
bardzo dobrze dla debili - pijaków 0 litości być może komuś mienie, zdrowie lub nawet życie uratowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5456rrtfggfh
twój mąż ma cos z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym zadzwnila
bardzo dobrze zrobiłaś! Twój mąż jest dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twego meza te w czambul nie potepiajmy , on dobrze chcial , przeciez ten pijany kierowca mogl sie tez do dobrego p0rzyczynic, komus by sie mieszkanie powiekszylo, zawsze jakies miejsce pracy by sie zwolnilo a i ZUS by zarobil w sumie bo skladki nie pojda na emeryture tylko zasilek jednorazowy ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On to tak wczoraj powiedział, takim tonem: nie ucz się podkablowywać, po kim ty to masz..... tak jakby był zawiedzionym mną, moim zachowaniem. Jakbym naprawdę coś złego zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahihi
następnym razem, ktoś ciebie podkabluje, będziesz trzeźwa i dostaniesz mandat za nieważną homologacje gaśnicy. wtedy też będziesz zadowolona. Liczba mandatówi zgłoszeń musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak, że ten kierowca zjechał raz na linię a ja już.OOOO PIJANY!!! ten kierowca jechał SLALOMEM, OD LINI TO LINI!! dojechał do lewej linii, odbił na prawą stronę, dojechał do prawej linii, odbił na lewą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że dobrze zrobiłaś ja miałam inną sytuację, na takim wielkim festynie była bezdomna chyba narkomanka i miała psa na smyczy było ponad 30 a ten piesek leżał, nie ruszał się tylko tak szybko oddychał, widać było że zdycha chyba od gorąca, że dawno nie pił wody nawet jak ona wstawała (ledwo stała na nogach) to jak ciągnęła za smycz, on nie miał siły wstac mój mąż oczywiście teksty, że z żulami nie zaczynać itd, że on tylko śpi itd sretete wkurzyłam się, poszłam do policjantów, który byli na festynie jakies 200 metrów od tego miejsca policjanci przyszli, nakazali jej dac psu wody ale nic więcej wiecie co, żałuję, że nie ukradłam tego psa tej bezdomnej nie wiem co bym z nim zrobiła, bo mam dwa koty, ale żałuję w każdym razie mąż mnie strasznie zirytował, nawet nie próbował pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhydhdhd
tez tak robie, niestety juz 2 razy sie zdarzylo, policja reaguje od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bardzo dobrze zrobiłas, tez bym tak zrobiła, widziałam kiedys wypadek jak pijany potracił 16 letniego chłopca,do dzis mam ten obraz przed oczami choc mineło 15 lat, a ten chłopiec mógłby dzis zyc gdyby nie ten pijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego banda nierobow
widocznie twoj maz ma jakies grzeszki na sumieniu ... moze zdarzylo mu sie jechac majac w czubie samochodem, stad to zrozumienie dla tego gnoja ;/ pijany kierowca zabil moja najblizsza przyjaciolke, wiec nie mam litosci dla tych gnoji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfident z ciebie
Pijany kierowca jak wytrzeźwieje to może być dobrym kierowcą, a chujowy kierowca zawsze będzie chujowym kierowcą. Szkopuł w tym, że pijany straci prawo jazdy a chujowy za swoją chujową jazdę nie straci i zawsze będzie stwarzał zagrożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka pytająca
Sama tak zrobiłam.Przez okno widziałam jak facet nie dał rady wsiaść do auta wiec zadzwoniłam na policję.Przyjechali ale gość zdazył odjechać.Pokazałam w ktora str pojechał i pojechali za nim.Napewno go dogonili bo facet jechał wolno i cała szerokością ulicy. Autorko duze brawa dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfident z ciebie
Jak wytrzeźwieje to będzie na pewno lepszym kierowcą niż TY. A było napisane że jechał powoli więc uważał. Jak już tak komus zależy na bezpieczeństwie na drodze to powinni zabrać prawo jazdy 90% babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego który siada po pijanemu za kółko to dosłownie bym zaje****, bardzo dobrze zrobiłaś. Twój mąż nie powinien tak mówić o dziecku, dziwne to jakieś...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×