Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobaczmyjakbedzie

Jedna partnerka od początku...

Polecane posty

Gość zobaczmyjakbedzie

mam jednapartnerke seksualna od początku...mam 25 lat i jestemz nia 6 lat czy to nie za mało? moze zerwac z nia i zaszaleć? zaliczyc inne panienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfdsfd
Lepiej być przyzwoitym. Jak masz dobry związek to nie warto go niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaty_z_pod_wiaty
wcale nie musisz od niej odchodzic , znajdz cos na boku a potem zobaczysz co lepsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczmyjakbedzie
nie chce jej zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_xx
Witam, mam ten sam problem mam 24 lata I chlopaka pierwszego z ktorym jestem 6 lat, nigdy nie probowalam z zadnym innym, a z drugiej strony chciala bym bardzo zobaczyc jak to jest z innym ale nie chce stracic tego co mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczmyjakbedzie
no i jest problem... tylko jak go rozwiązac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alen Sky
nie macie jeszcze tak zle ja po slubie jestem z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfcgfcgfcg
skoro masz takie mysli to znaczy że coś sie już wypaliło i może być tylko gorzej...nie będzie do końca dobrze bo będziesz sie męczyć,jakbyś zdradził męczyło by CIe sumienie i i tak zniszczyłbyś ten zwiążek...dobrze że jesteś na tyle przyzwoity że nie chcesz zdradzić.WIesz,że lepiej i uczciwiej odejść. Takie "testowanie" czy z inną byłoby lepiej będąc w związku to kurestwo więc nie słuchaj tego gnoja co to doradzał :O Ale może faktycznie spróbuj porozmawiać ze swoją,bo jak ona też jest Twoją pierwszą może ma identyczne myśli :P Coś za coś...albo wybierasz ten związek i wtedy zero zdrad,albo kończysz związek i szalejesz.To już zależy,widać jesteś jeszcze troche takim dzieciakiem co to musi poszaleć wiec nie pchaj sie w pieluchy bo to już będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfcgfcgfcg
Bo czujesz taką potrzebę i chcesz się upewnić, że ty, to ty jedyny, jeśli ktoś potrzebuje sie w taki sposób upewniać,to najlepszy znak,że to nie jest ta jedyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkanaście lat miałam tylko jednego, jedynego partnera... Nagle przyszła pokusa by spróbować jak jest z kimś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to .....
i co Julio ? spróbowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×