Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Kamila i jej blog, coraz lepiej!

Polecane posty

wlasnie obejrzałam jej 2 filmiki i powiem wam ze przez to polubilam ta dziewczyne jest naturalna na tych filmikach, na drugim najbardziej mi sie to podoba - nie smiej sie mamo ;) taka normalna ostatnio cos chyba zrobila z twarza albo innych kosmetykow uzywa, wlosy rowniez na plus, chyba wyprostowala a jaka zmiana. ciuchy rowniez lepsze nie jestem jej fanka, smialam sie z niej ze sie ubiera jak z targu, ale wchodze czasami na jej bloga i robi postepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że dziewczyna ma pasję. Tylko chamstwo zakompleksionych Polaczków obrzuca ją komentarzami. Większość z was nie ma pasji a ona ma i to jest właśnie fajne. Dziewczyna ma pasje i nie krytykuje. U nas niestety jak dziewczyna wyróżnia sie musi być wyśmiana, jak chłopak interesuje się modą to też wyzwany jest. Niestety taka jest Polska biedna i szara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek8787
jaka kamila? to ty na zdjeicu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ma to jak
wyróżniać się niedbalstwem i tandetą. nie, dziękuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984ddd
dawac adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam jej stary blog
porazka , ale ten duzo lepszy . Robi postepy na plus, nie moj styl , ale widac pozytywna zmiane. Tez musze stwierdzic ,ze na filmikach bardzo sympatycznie wypada . Zaczyna sie inaczej patrzec na ta dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja jestem agnieszka chodzi mi o kamile ktora prowadzi wlasny blog nie ukrywajmy ze kiedys jej kreacje byly wysmiewane bo laczyla ze soba byle co, byle jak i to wygladalo do dupy ostatnio chyba cos sie stalo bo kilka jej outfitow mi sie spotobalo ze sama zaczelam polowac np na podobne buty czy bluzki ;) ale te filmiki mnie tak rozmieszyly pozytywnie ze widze ze to jest normalna dziewczyna. zreszta mieszka pewnie gdzies w malej miejscowosci, nie sledze jej bloga codziennie wiec nie wiem gdzie wiec co ona moze tam robic? a tak to chociaz poswieca swoj czas i energie na prowadzenie bloga, ktory widac ze sprawia jej radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz jakieś pasuje? ona ubiera się jak lubi. Nie uważam że jest tandeta. Tyle, że jak ktoś ma kompleksy i nie ma własnych pasji to tak ma. Lubi krytykować. Ważne że ona dobrze się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodajcietenadres
chce zobaczyc o co wam chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhytyg
agnieszka kamila jest ładniejsza od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ma to jak
tak, mam i nie muszę się jej tłumaczyć. jesteś śmieszna myśląc, że kazdemu ma sie to podoba i każdy ma ją chwalić. masz swoje zdanie ok, ja mam swoje i go nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ma to jak
nie musze sie tobie tlumaczyc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebotyczna Natalia
Oszalałyście :-o Ubiera się lepiej BO TO SKLEPY JEJ WYSŁAŁY LEPSZE CIUCHY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhha
dawac adres !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko musisz pomyslec ze wczesniej tez nie miala najgorszych rzeczy ale chodzi o zestawienie! nie raz jak przegladalam jej bloga zwrocilam uwage ze ma np ladna torebke, jakas bluzka jest ciekawa ale nie umiala w ogole tego ze soba zestawic. rzeczy same w sobie nie sa jeszcze takie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodajcietenadres
ADRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbetkaaa
wkoncu zainwestowala w jakis podklad na twarz i wyglada lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebotyczna Natalia
a o czym ja pisalam? ze ciuchy ma ok ale nie umie ich zestawic. czytaj ze zrozumieniem :o albo w ogole naucz sie najpierw czytac. na tym zdjeciu ma ladna marynarke i podoba mi sie szalik/apaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0022222222222222111
I hit sezonu ---- tak wyglądała ciotka na pogrzebie mojej babci , mina identyczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0022222222222222111
Torebka tez w krzykliwym kolorze, ale duzo wieksza i w kolorze wscieklej zieleni, gdysccie to widziały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem tego
kto jej robi taka reklame na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdfo
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×