Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Kamila i jej blog, coraz lepiej!

Polecane posty

Gość Agnieszka ty sama
a ja pisze o twoim krzywym ryju ;-) sama uroda nie grzeszysz a smiesz wypowiadac sie o innych i powtarzac, ze jestes piekna. Piekna jak dupa mysliwego jestes :O :O :O twoj jezyk to juz w ogole wola o pomste do nieba krytyki nie umiesz przyjac umrzyj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
A zdziwilibyście się .Opalam się tylko naturalnie ,na jakieś wyjścia solarium w małych ilościach jak każda zadbana dziewczyna .Poza tym mam swoje długie włosy naszego słowiańskiego blondu i nie muszę pakować sobie na łeb tonę czekoladowej bądź smolistej farby jak pani Agnieszka .Poza tym golf to jest gwóźdź do trumny .Ona nie wie nawet jak o siebie odpowiednio dbać ,wie ,że nikt jej nie docenia i nasiadła na jakąś biedną dziewczynę krytykując ją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyke umiem przyjac, bo czesto wole krytyke od pochwal. ale nie taka jaka wy tutaj stosujecie. nie umiecie czytac ze zrozumieniem, zastanawiam sie czy w ogole umiecie czytac. zobaczylyscie jedno slowo w moim poscie i juz zaczela sie fala ataku pod moim adresem normalne to wy nie ejstescie ja wygladu swojego nie zmienie, wiec to ze krytykujesz ze mam taki nos to ty masz problem bo ty na niego patrzysz. ja krytykowalam jej zestawienie, jak ona dobiera ciuchy do siebie, jak je zaklada, nie wiem jak inaczej wytlumaczyc cos pustakowi zeby wreszcie zrozumial! nic nie pisalam o jej urodzie, a wy ciagle po mnie jedziecie ze brzydka, gruba, nos taki, wlosy farbowane, oczy za niebieskie. oszalalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widac ze to dbanie o siebei ci zaszkodzilo skoro ne uzywasz mozgu po jakiemu mam napisac ze nie farbuje wlosow? moze jak napisze to sto razy to wreszcie dotrze to do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
twoj temat swiadczy o tym, ze keidys bylo gorzej - smieszniej. czyli sie z niej smialas. Jak smiesz skoro sama uroda ani cialem nie grzeszysz? Taka faszionistka z ciebie i ubierasz sie tak, ze kazdy sie za toba oglada? troche pokory dziewucho, bo masz za duze mniemanie o sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
ale skoro ja krytykujesz to daj swoje zdjecie. Tak bedzie sprawiedliwie!!! Mozesz sie zdziwic ,ze uwazasz sie z pieknosc i znawce meskiego gustu , a okaze sie ze jestes brzydka. Badz fair w stosunku do autorki . Pozwol jej rozmawiac twarza w twarz , a nie plujesz schowana za ekran komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole! zaraz wyjde z siebie i stane obok. tak smialam sie z tego jak sie ubiera bo nie umiala ze soba ciuchow zetsawic. cala kafe sie smiala a ty sie mnie uczepilas a widze ze jest smiana na plus ogromna zmiana i zalozylam temat. cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
to wyzej bylo do gnieszkimonster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila wami gardzi
potraficie tylko posty produkować na forum a blog to wyższa szkoła jazdy nie dla takich pokrak jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Agnieszko kochana ,kamuflujesz się jak te wszystkie dziunie ze smołą na łbie,które myślą ,że ukryją swoją słowiańskość i zaczną mieć urodę latynoską ,a wychodzą na wiedźmy .Drogie Polki jak wy nie szanujecie tego co Bóg wam dał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze zaczynasz uzywac co u innych sie nazywa mozgiem, bo u ciebie to niestety siano. kiedys bylo gorzej, jest lepiej zalozylam temat o jej ubiorze, ja zostalam skrytykowana za moja twarz na ktora nie mam wplywu jak wyglada. niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
agnieszkamonster-czekamy na fotke. Pokaz ta doskonalosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
agnieszkamonster -oceniasz autorke ,pokaz swoja twarz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka, nie wierze ze
włosy nie pofarbowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
agnieszkamonster-co , odwagi nie masz ? Krytykowc i oceniac umiesz ? Pokaz twarz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
pytam sie czy ty umiesz sie tak ubrac, ze kazdemu szczeka opada i ogladaja sie za toba na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Kurniku ,chyba bym musiała na głowę upaść ,by dać się pożreć przez takich sępów jak ty .Jestem zwolenniczką i zostawiłam sobie naszą słowiańską urodę w porównaniu do pani Agnieszki ,która wmawia sobie ,że jest śliczna i nie wygląda jak wiedźma . http://2.bp.blogspot.com/-3mjcNeNHogw/TcHmxWKxBQI/AAAAAAAAD-M/vH4wX9bePbE/s1600/69259708_800.jpg Na koniec odpowiednik do pani Agnieszki ,tylko niech pani Agnieszka za bardzo nie przejmie się byciem straszydłem i nie pójdzie na solarium ,bo przy takich ufarbowanych ciemnych niepasujących do urody włosach będzie pani wyglądać jak ofiara powyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
co to znaczy ? Slowa agnieszkamonster cyt.: ",na jakieś wyjścia solarium w małych ilościach jak każda zadbana dziewczyna ." "na jakies wyjscia z solarium w malych ilosciach ? :-0 Po jakiemu to ?:-0 :-0 :-0 Zadbana dziewczyna nie chodzi na solarium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaIdiotyzmy
Po co się dziewczyno z debilami użerasz? najgorszy rodzaj chama to taki co krytykuje urodę drugiego. Zwłaszcza gdy ten ktoś wcale nie jest brzydki. Tylko kilka kobiet na świecie może się poszczycić tym, że podobają się WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU. ręce opadają jak się widzi niski poziom intelektualny i kulturalny społeczeństwa. ps. mnie się Agnieszka bardzo podoba. Lubię ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
"slowianska urode ?" to po co na solarium chodzisz ? ? ? Bo faceci na to leca ? :-D Ile ty masz dziecko lat ? Jeszcze sie duzo o facetach musisz nauczyc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Zadbana nie chodzi ? W zimę ,gdy każdy blado wygląda ,raz na jakiś czas pójdę ,choć nie widać po mnie ,zawsze jakiś efekt jest .A w lato szybko mnie słońce łapie ,ogólnie to nie udaję kogoś kim nie jestem pani Agnieszko .Zaraz się dowiem ,że pani idolką jest niejaka Kim Kardashian ,ona przed operacjami wyglądała podobnie do pani .Nos garbaty ,męska szczena ,tylko takich jasnych jebiących mrokiem oczu nie miała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam niestety jeszcze taki nawyk ze jak ktos mnie atakuje i ja wiem ze on nie ma racji to bede walczyc do upadlego. a wiem ze gowna sie nie dotyka bo gowno smierdzi. zreszta juz nie mam ochoty na wyjasnianie niczego bo juz nie mam sily zeby odpisywac tem SĘPOM. ja nigdy nie mialam za cel zeby sie wszytskim podobac. tak samo jak nie kazdy bedzie mnie lubic. to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
agnieszkamonster-wiec skoro nie pokazujesz twarzy to zamknij ryja i sama nie oceniaj !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raz na jakiś czas pójdę ,choć nie widać po mnie ,zawsze jakiś efekt jest" No to widać, czy nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
agnieszkmonster --nie kazdy zima wyglada blado i nie kazdy musi chodzic na solarium!!!. Jednak okazuje sie ,ze nie jestes taka doskonala jak piszesz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Oczywiście ,że widać ,ale nie tak jak połowa prototypów pani Joli Rutowicz robi z siebie fałszywą latynoskę .A pani Agnieszka urwała się chyba z filmu Zmierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
spytam sie jeszcze raz. czy ty umiesz sie tak ubrac, ze ogladaja sie za toba na ulicy bo jest taki szal? czy jestes kolejna w plaskic butach i czarnych spodniach i w koszulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×