Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Kamila i jej blog, coraz lepiej!

Polecane posty

Gość kurnik gryyy
pinkiiii----agnieszkmonster to jakas malolata , ktorej wydaje sie ze jest najpiekniejsza i posiadla rozumy wszystkich facetow :-D Do tego wyslowic sie nie potrfi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
pinkiiii----agnieszkmonster to jakas malolata , ktorej wydaje sie ze jest najpiekniejsza i posiadla rozumy wszystkich facetow Do tego wyslowic sie nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Poza tym ,szkoda ,że nie pamiętam linków do różnych postów zakładanych przez śliczne zadbane kobiety ,na które niejeden facet by się obejrzał ,I NIE SOLARY jak sobie wmawiacie drogie adwokatki pani Agnieszki Zmierzch .Robiły sobie zdjęcia ,śliczna buźka ,naturalne długie włoski ,zadbana ,w jakiejś stylizacji zwykła sukienka ale odkrywająca co nie co ,wiecie jaki pojazd dostała ? W sekundę na bestię napadły ,a to dziewczyna bez żadnego konta ,chciała się zapytać o stylizację ,od razu wyzwana została od pustaków ,ale się nie przejęła ,bo nie żyje cafe jak pani Agnieszka ,która zbiera sobie grono swoich wiedźm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii22
ale z was kretynki, dajcie spokoj tej dziewczynie co zalozyla temat, czy wy idiotki nie umiecie czytac ze zrozumieniem?? gdzie ona skrytkowala ta cala kamilke?? ale czego sie spodziewac po blond pustakach bez wyrazu ktore pewnie z zazdrosci krytykuja naturalne brunetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiki siki
JAK DLA TO TO LASKA JEST I TAK TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
autorka wyglada dla mnie jak kupa ide stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Naturalne brunetki w Polsce to kryjące się pod smołą wiedźmy tyle ! Prawdziwa brunetka ma piwne oczy ,zielone czy ostatecznie ciemny niebieski ,który nie bije tak w oczy ,jakby kogoś chciała napaść .Agnieszko ludzie patrząc na ciebie muszą zakładać sobie okulary przeciwsłoneczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
oooo przepraszam jestem blondynka . Ale nie krytykuje ani Agnieszki , ani Kamilii. Ale wkurwia mnie jak wchodzi na temat dziewuszyscko , ktore ma sie za osmy cud swiata ,czytac nie umie, wystawia analize autorce ,zaczynajac od wlosow ,przez cere ,oczy , nos , usta , ubranie .....a sama twarzy nie pokazuje. Takie chamidlo, bez krytycyzmu , a wytyka to innym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Nasze słowiańska uroda zostaje z roku na rok niszczona robiąc z siebie "królewny śniegu", które prędzej straszą niż są miłe dla oka .Świńskie blondynki to są w Anglii i na zachodzie ,a u nas taka piękna rasa kobiet ,a dominuje taka głupota! Aż przykro patrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
"agnieszkamonster Naturalne brunetki w Polsce to kryjące się pod smołą wiedźmy tyle ! Prawdziwa brunetka ma piwne oczy ,zielone czy ostatecznie ciemny niebieski ,który nie bije tak w oczy ,jakby kogoś chciała napaść .Agnieszko ludzie patrząc na ciebie muszą zakładać sobie okulary przeciwsłoneczne ." -------skoncz juz te wypociny . Wszystko zlezy od genow znawco od siedmiu bolesci :-0 Widywalam murzynki z ciemnymi wlosami i mega niebieskim oczami , a takze z ciemniejszymi oczami , a blond kreconymi wlosami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowkaaaa
a g n i e s z k a _ widzialam twoje zdjecie kiedys i bardzo mi sie spodobalas (mowie jak kobieta kobiecie) na tym obecnym zdjeciu nie wygladasz ladnie, błysk flasha splaszczyl ci twarz i wyostrzyl kontur nosa :P ogolnie uwazam ze jestes ladna, tylko fotka jest nieudana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
"swinskie blondynki "sa tez w Polsce. Moaj koleznka taka jest , a z dziada pradziada polka . Wiec skoncz , bo nie dosc ze brak ci samokrytycyzmu to jeszcze glupia i pusta jestes ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii22
a to dziwne ze ja mam brązowe oczy i bardzo ciemne wlosy i co moze tez jestem farbowana?? ogarnj sie idiotko w jakim swiecie ty zyjesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Tak ,niedługo napisz Agnieszko ze swojej pomarańczki ,że Chińczyk/Murzyn może mieć nawiedzone twoje oczy koloru wybielonego oceanu . Szkoda gadać ,popatrz sobie kiedyś na te piękne kobiety ,które pojawiają się tu od czasu do czasu w ramach "porady" od takich zakompleksionych czarownic . Twa posępność jednak nie tylko w wyglądzie ,ale i w charakterze .W końcu Agnieszko jesteś "Królewną Śnieżką" żyjesz w swojej bajce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Agi ciemne oczy i ciemne włosy ,opanuj się ,ja piszę o nawiedzonych błękitnych oczach pani Agnieszki ,ciesz się ,że jesteś prawdziwą brunetką ,nie musisz się maskować jak autorka ,która myślała ,że krytyka jakiejś laski ujdzie jej na sucho patrząc na nią samą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowkaaaa
no i bardzo ladnie, to w stopce mi sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
agnieszkamonster -------------jaka ty glupia jestes :-0 zal czytac :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle naturelle
aga, ladna jestes, na moje oko to typ urody zima, takie zwykle maja ciemniejsze wlosy i bardzo jasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Agnieszko ,właśnie pokazałaś swoje zakłamanie .Na tym zdjęciu gdzie wyglądasz jak straszydło ,masz odrosty w postaci mysiego słowiańskiego blondu ,a na pierwszym zdjęciu pokazałaś jakie masz chłopskie bary .Kobieto nawet usta masz małe ,jaśniutkie ,jak to wygląda przy takiej smole na głowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo analiza monstera
trwa nadal . Patrzcie jak jej latwo oceniac od A do Z :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak wygladaja odrosty? chyba nie. usta jasne bo nienawidze jak mam czerwone usta, wiem ze tak sie nie powinno robic ale zawsze szoruje usta szczoteczka do mycia zebow apozniej biore troszke podkladu i klade na usta, wtedy sa blade, i wygladaja dla mnie dobrze, tego podkladu bardzo malo zebyscie sobie nie pomyslaly ze robie skorupe :o nigdzie nie znalazlam pomadki o takim kolorze a szukalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia ;)
a g n i e s z k a _ ladna jestes ale ta fotka w stopce jest tragiczna, serio. na tym 2 co pokazalas wygladasz b.ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo analiza monstera
agnieszkamonster ->dala kiedys swoja fote do oceny , zjechali ja od gory do dolu i teraz sie msci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Agi siostra i Aga farbowala wlosy. Juz nie pamietam nawet na jakis kolor, bo bylo tyle tego, ze nie idzie spamietac. Klamczuszku ;-) ps. naturalne wlosy mamy ciemny blond. Mi po farbowaniu na czarny naturalny zmienil sie na braz (scielam i odrastaja brazowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
http://desmond.imageshack.us/Himg692/scaled.php?server=692&filename=30660743.jpg&res=landing Niech mi ktoś jeszcze powie tutaj ,że ta ostra czerń bijąca z daleka to naturalność to parsknę śmiechem ! Jeszcze bym uwierzyła jakby miała jakieś rysy twarzy jak mają naturalne ,rasowe brunetki z przeważnie ciemnymi oczami .To jest jakiś żart ? Poza tym najpierw dziewczyno schudnij ,bo te kebaby ci nie służą ,a tatuaże jakimi sobie zniszczyłaś swoje ciało i swoją kobiecość ,potwierdziły od razu moją teorię o tobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten tatuaż agnieszko
do ciebie nie pasuje. Piszesz o skromności i tu nagle takie wulgarne zdjęcie///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia powiedz w takim razie kiedy ostatni raz farbowalam wlosy. 4lata temu? od tego czasu mi odrosly a mialysmy jasny blond jak bylysmy male. nie farbuje wlosow od 4 lat a wlosy rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×