Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Kamila i jej blog, coraz lepiej!

Polecane posty

Gość do cizia_mizia
jesteś siostrą Agnieszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też te włosy wyglądają
na farbowane. Może nie farbą, ale np. szamponem jakimś. Naturalne nie mają takie błysku, który aż razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Jaka ona tam naturalna. Pozerka jak prawie wszystkie te blogerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cizia_mizia
jesteście rodzone siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia ;)
odbilo wam wszystkim ja tez mam ciemne brazowe wlosy ktorych nigdy nie farbowalam i niebieskie oczy, nie wiem co w tym takiego dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi wmow ze mi wlosy od tego czasu nie rosna w ciagu 2 lat urosly mi ok 20cm wiec w ciagu 4lat 40cm, a jakos ich nie scinalam wiec mi nadal wmawiaj ze to nie moje wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście siostrami
a zachowujecie się jak obce sobie osoby. Skoro nie żyjecie ze sobą najlepiej, to nie znaczy, że macie na forum się konfrontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9i8u7y6t5r4ew
ale żal agnieszka po co ty sie wkrecasz w to wszystko? jeszcze zdjecia podajesz, tlumacza sie tylko winni! a co ci zalezy na zdaniu jakiejs wariatki z neta ktora nawet nie ma odwagi by pokazac swoj ryj a obraza ciebie daj sobie spokoj a kamila musi sie liczyc z krytyka publikujac swoje zdjecia na publicznym blogu nie da sie tego uniknac.. nawet kasie tusk krytykuja a jej ojcu zycza smierci i nikt nie zaklada komitetow obronnych w ich sprawie, bo tak sie sklada ze te osoby na wlasne zyczenie zostaly osobami publicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to sa siostry nierodzone? :O :O Aga przestan sie tu tlumaczyc. Farbowalas wlosa i wlos nie bedzie juz nie bedzie taki sam jak przed! Naturalny nasz kolor to taki mysi jakby :) ja farbowalam przez kilka lat na czarno, scielam wlosy na krotko i odrastaja mi brazowe (!) czego sie nie spodziewalam. A kolezanka, siostra moja, farbowala na braz, czy ciemny kasztan, czy inne. Ten przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Dziewczyno nie mam żadnych już słów na ciebie ,cała się zniszczyłaś ,do tych barów ,dziar przypakuj i będziesz jak prawdziwy bandyta .O czym ja tu mówię i o jakiej naturalności ,skoro ty byłaś jaśniutką blondynką ,nawet siostra cię wkopała ,nawet brwi masz wyrywane o wiele jaśniejsze od swoich włosów. Wiesz jakie brunetki mają krzaczaste o wiele ciemniejsze brwi ? Ty i twoja stylizacja to odstraszenie ludzi od siebie ,chyba to twoja misja i drażnienie ludzi ,że tak nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Lubię popatrzeć, jak baby się kłócą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście siostrami
siostry cioteczne też są, ale co ty o tym wiesz kosmetyczko od 5 boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tepa strzalo nie napisalam, ze byla jasniutka blondynka :D :D :D :D napisalam ciemny blond :D pozniej jakies mysie sie wydawaly. nauczcie sie ludzie czytac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyczka to ja bede jak skoncze szkole ;-) O kuzynkach slyszalam, siostrach ciotecznych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszko ale masz farbowane
włosy i nie wmawiaj, że jest inaczej. Naturalnie to masz takie mysie włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kamiliii
Agnieszko,zadam Ci konkretne pytanie. Czemu Ty od pięciu stron tłumaczysz się jakims anonimowym internetowym trollem z tego jak wyglądasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Tak i zaraz wmów mi ,że przeszłaś naturalnie ze skrajności w skrajność od albinosa do niemal latynosa .Cóż za metamorfoza niczym te gwiazdki ,które tłumaczą się ,że nagle napompowane usta to efekt DIETY CUD, a potem "no dobra zrobiłam sobie, i co z tego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kamiliii
*trolom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w zawodówkach
to wszystkiego nie uczą. No, ale dobrze , że wiesz, że istnieją chociaż siostry rodzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka kamili - juz nie odpisuje bo mi sie nie chce, jak takie zjeby siedza to i nie rozumieja co sie do nich pisze znaja moja historie zycia, jak wyglalam 5 i 10lat temu. a chyba odpowiadam na zaczepki z nudow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tej monsterce od
od agnieszkamonster caly czas sie wydaje ,ze jak brunetka to musi byc opalona , z ciemnymi oczmi, i krzaczastymi brwiami :-D Takie to w we Wloszech , Brazyli , Grecji czy Hiszpanii mieszkaja :-D W Polsce rodza sie tez brunetki z jasna cera i waskimi ,delikatnymi , ciemnieszymi brwiami o piwnych , orzechowych , zielonych , miodowych , a czasem i niebeiskich oczach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania e949
teraz wydaje mi się, że ta cała Agnieszka i jej siostrunia pochodzą z jakiejś patologicznej rodzinki. Agnieszka grała tu rolę grzecznej i skromnej dziewczynki, ale te dziary to przegięcie. Jej siostrunia, która na forum publicznie pisze, że Agnieszka kłamie... sama nie wiem. Jesteście pojebane jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×