Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Kamila i jej blog, coraz lepiej!

Polecane posty

Gość nDNNNDG
agnieszka pasztecie jak się zachwycać ty niechlujnym pasztetem to się zachwycaj ale nie promuj tego gówna na kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessire
fakt,ostatnie stylizacje ma całkiem całkiem,ciekawe jak długo utrzyma się ten trend :D w sumie to zrobi się nudno jak zacznie się normalnie ubierac,takich blogów jest mnóstwo a u niej mozna było się przynajmniej pośmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
zastanawiam sie i nie wiem sama, jakim prawem dziewczyna w fioletowym golfiku, z niedopasowana do twarzy grzywka i za ciemnymi wlosami wytyka innym bledy w wygladzie i ubiorze :o Sama nie jestem idealna i zdaje sobie sprawe, ze nie wygladam swietnie, ale nie podbijam sobie samooceny przez porownywanie sie z innymi czy krytykowanie tych odwazniejszych, ktorzy maja w sobie tyle odwagi i sily, by pokazac sie w internecie, gdzie kazdy anonim moze sobie komentowac :O ja sie pytam: jakim prawem oceniacie innych, skoro wam wiele brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha jak wlosy moga byc za ciemne? czy ty powalona jestes czy udajesz? wlosow nie farbuje pajacu wiec jak moga byc za ciemne? tak mam, ciemne wlosy i jasne oczy, wiec wara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
nie jestem po to, zeby ci wytykac bledy, bo nie o to mi chodzi. tak sie sklada, ze wlosy MOGA byc za ciemne, czyli nie pasuja do typu urody, np. gdy cera jest za jasna, bo wtedy zwyczajnie postarza to nawet mloda twarz. mozna miec ciemne wlosy i jasne oczy, nie wiem czemu uwazasz to za jakis wyjatkowy dar od boga. mi tylko chodzi o to, ze nie powinnas sie dowartosciowywac przez porownanie z innymi, i to na forum publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, uwazam ze moja uroda to dar od boga i wypad z topiku jak ci nie pasuje uwazam sie za bostwo, za jedna z ladniejszych dziewczyn na kafe. i co mi teraz napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nttntmnmm
nienawidze jak ktos ma takie jasne wyblakniete oczy dziewczynko w fioletowym golfiku zrób cos jeszcze z grzywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnqu9qvbh
napiszemy ci agnieszko, ze jesteś takim samym niedomytym pasztetem jak kamila i mamy z ciebie niezłe pośmiewisko tak jak z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
masz prawo uwazac sie za najladniejsza, tak samo jak kamila, wiec wara od niej. get a life, pasztecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
ty sama wygladasz jak muminek 80kilowy a z kogos masz czelnosc sie nasmiewac :O :O :O schudnij, zmien twarz i wtedy sie odzywaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnfdbdf
przeciez autorka nikogo nie krytykuje, o co wam chodzi pamietam, ze jeszcze jakies dwa lata temu ludzie dawali linka do jej bloga dla smiechu, wtedy myslalam ze dlugo nie bedzie funkcjonowal przez te chamskie komentarze pod zdjeciami, ale widze ze sie rozwinal i nawet filmiki zaczela dodawac, jestem pod wrazeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
smialam sie z niej ze sie ubiera jak z targu to chyba wystarczy, prawda? bo ten twoj golfik to faktycznie, jak od wersacze wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
klania sie uzywanie rozumu podczas dodawania postow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanie wyrwanie z kontekstu. podaj calosc. ciagle pisze ze ciuchy ma ok ale byla ubrana jak z targu tzn, rowniez jak bezdomna, czli wszystko co ma w szafie zaklada na siebie i pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie , ale o co wam chodzi ?
Przeciez ona nie wysmiewa tej Kamili . Napisla ,ze ja polubila . Kurwa czytac ze zrozumieniem sie nauczyc matoly :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, nie dość, że twoja uroda jest wysoce wątpliwa, to jesteś jeszcze całkowicie pozbawiona kobiecości oraz wdzięku. Piękna kobieta nie odznacza się jedynie urodą, a przede wszystkim mową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚ JEJ TU CHYBA ROBI
reklamę......haha jak będziecie klikać na jej stronę to będzie więcej prezentów dostawać od firm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I O TO JEJ CHODZI!!!!!!!!!- A AUTORKA TO SAMA KAMILA !!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeryyyy :))
boze, agnieszka to zart? naprawde myslisz ze jestes ladna. jestes przecietna co najwyzej, ale nie brzydka, tak ot zawyczajna. no i chyba masz troche lat a mnienamnie o sobie jak te gowniarskie malolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
agnieszka zejdz na ziemie musisz byc bardzo samotna .:) włosy masz farbowane na sztuczną czern jak połowa polek która chce byc jolą rutowicz ale w wersji "nie jestem taka sztuczna jak ona ,patrzcie jestem natural",oczy swoje niebieskie jak większość polek ,nos masz krzywy ,ubierasz sie dosc skromnie ,nie jesteś nawet trochę opalona na co faceci lecą co by dodało trochę ożywienia twojej posępnej urodzie ,tylko na kafe wsrod kompletnych nieudacznikow z chorobami genetycznymi ,depresjami ,lękami , czy na wozkach inwalidzkich siedzących tutaj możesz wzbudzić podziw ,wiem bo znam parę lasek z twoim smutnym wyglądem .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancerna - gdzie napisałam, powiedzialam ze chce wszystkim sie podobac? to nigdy nie bylo moim celem. sobie sie podobam a to mi w zupelnosci wystarczy, uwierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
napisala ze polubila, ale pozniej dodala ze sama sie z niej wysmiewala. jak mozna oceniac kogos na podstawie kilku fotek z netu? zalosne. jesli tego nie widzicie, to tez jestescie zalosni. nie jest to zdanie wyrwane z kontekstu, tylko twoje wlasne slowa, agnieszko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci leca na opalenizne - unikam facetow ktorzy leca jedynie na wyglad. poza wygladem rowniez w ich strony, nie maja nic wiecej do zaoferowania wiec nara. ubieram sie skromnie bo jestem skromna osoba, ale uwazam rowniez ze jestem ladna, ze mam sliczne oczy, bardzo ladny usmiech, twarz. od kiedy skromny ubior jest powodem do wysmiewania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
dokladnie, tu sie wysmiewa z innych (w tym chorych), a potem wieczorami pewnie placze w poduszke, ze jednak czegos jej brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdddssdsdsyhujkj
AGNIESZKA MYSLALAM ZE JESTES SPOKO ALE PO TWOICH WYPOWIEDZIACH jestes glupia.. nie potrafisz przyjac kryytyki.. moim zdaniem tez nie jestes ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty nie powiesz ze moje? powaznie? nie wiedzialam.. napisalam ze wypowiadalam sie w kilku topikach o niej i sie podmiewalam ale tylko dlatego ze nie umie tego zestawic!!! nie dlatego ze ma takie ciuchy, bo ma fajne ciuchy ktos dal zdjecie w bialych kozakach - napisalam ze podoba mi sie kamizelka i szalik/apaszka. ja jej nie krytykuje za ciuchy jakie ma ale za to jak je zestawia kiedys byl topik o niej napisalam rowniez ze dziewczyna brzydka nie jest, ale jest niezadbana, ma fajna figure bo wysoka szczupla. moze to tez bys baranie jedny napisala a nie tylko jedno zdanie negatywne o niej? jedno zdanie z kilkunastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeryyyy :))
no i sory ale golf tez wygląda na z targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×