Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjb\cfkabf

Pieniądze szczęścia nie dają-czy to prawda???

Polecane posty

pieniądze dają szczęście kobietom - a jak nie dają , to znaczy , że kobiety zaczynają wymyślać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszącego ciśnienie można zmienić... ja lekarz? nieee - od leczenia są inni ...ja mam inne zadania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierw trzeba znaleźć faceta o tkaiej mocy, jakoś więksozść mnei nei rusza i wciąż ciśneinie mam za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi mają ładne piwnice - kiedyś tam sie czasem bywało w celach debatowania :classic_cool: fiku najlepsze cycki są darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka anarchistki, feministki itp - wytwory fantazji kobiecych marzeń...a sztuczki z "wężami" potrafi większość kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłaś dawno temu , to mogę nie pamiętać - do tego nick zmieniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie macie peniędzy
to się tym pocieszacie, a prawda jest taka, że dają dużo szczęcia, bezpieczeństwa, niezalezności, duzo możliwości, itp. Jak ktoś pisze, że zna kogoś bogatego, ale ten ktoś jest nieszczęsliwy, to mam rozumiec, że jakby byl biedny to byłby szczęśliwy? buhahhah Zapominacie, że są też inne sfery życia i ludzie sąnieszczęsliwi nie dlatego, że mają dużo pieniędzy, ale np. problemy z życiu osobistym, problemy ze zdrowiem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieniądze szczęścia nie dają
ale sama chciałabym się o tym przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogata.....
Nie badzcie smieszni. Pieniadze szczescia nie daja, ale ich brak tez nie. Jak masz pieniadze to masz wygodne zycie i mozesz sie od wielu problemow od separowac. Te pierdoly na temat tego, ze pieniadze szczescia nie daja powtarzaja sobie tylko ci co ich i tak nie maja. Co im zostalo? Zwykly mewchanizm obronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
szczęścia nie dają, ale pozwalają żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był w moim zyciu okres, gdy zupełnie nie miałam pieniędzy i musiałam nieźle nakombinować, by móc sobie kupić najtańsze i najpotrzebniejsze środki do życia. Teraz moja sytuacja odwróciła się o 180 stopni i mogę powiedziec jedno - pieniądze dają bardzo dużo szczęścia !! Oczywiście są rzeczy ważniejsze, jak np zdrowie, którego się nie kupi, ale mimo wszystko po "przerobieniu" niezłej biedy twierdzę, że jestem szczęśliwsza mając zawsze te kilka stówek w portfelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz to malo zarabiaj, nie wyadawaj kaady na ciuchy , auto ale pootem sie nie zdziw ze cie zadna fajna laska nie chce( jesli jestes przsytojny to cie to nie dotyczy), zwykly szarak chcac poderwac fajna partie musi miec czyms zaimponowac, zycze powodzenia w znalezeniu drugiej połówki z takim sposobem myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze mogą dać sporo szczęścia, ale jest jeden warunek. Mianowicie trzeba je trzymać z daleka od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia - i tak i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×