Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość A zapytalas kochanek ?
One pochwalaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
ale tu ja chwalily osoby ktore nie sa kochankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z okolic
Ja mam podobna historię, hmm czy mogę nazwać siebie kochanką? Jeśli to oznacza, że kocha się zajętego mężczyznę to śmiało możecie mnie tak nazwać. Poznałam Go jakiś czas temu, wiedziałam że ma żonę, Nigdy nic złego na Nią nie powiedział, spotykaliśmy się w większym gronie, bez żadnych podtekstów, dobrze się dogadywaliśmy, to samo poczucie humoru, podobne poglądy. Do tego On niesmaowicie inteligentny. W pewnym momencie naszej znajomości, pomyślałam, ze gdyby nie żona, łatwo byłoby mi się w Nim bezgranicznie zakochać. Wtedy zapaliła mi się czerwona lampka. Chciałam sie troszkę wycofać z tej znajomości, nic Jemu nie powiedziałam, że coś czuję. wydawało mi się że jest ok. Spotkaliśmy sę parę razy sam na sam na stopie czysto koleżenskiej, zero dotyku, czegokolwiek. Po prostu dobrze mi się spędzało z NIm czas. Pewnego wieczoru mnie pocałował, nie chciałam tego. Nie oddałam pocałunku (choć miałam na to okropną ochotę, byłam w Nim już zakochana). Jednak spotkaliśmy się póżniej żeby wyjaśnić sytuację, nie potrafiłam się tak odciąć, ciągle o Nim myślałam, czekałam na sms-a, maila cokolwiek. Tego wieczoru całowaliśmy się jak nastolatkowie. Kocham Go nad życie z NIkim nie czułam się tak jak z Nim. On powiedział, że jeśli tylko chcę zmieni dla mnie całe swoje życie. Że nie wiedział, że można do kogoś coś takiego czuć. Wierzę mu, że by to zrobił. Jednak ja nie chcę budować swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu. Z drugiej strony boję się że tracę swoją bratnią duszę, druga połówkę, że to On jest miłością mojego życia. Próbuję się od tego odciąć, choć jest mi cholernie trudno...czasem myślę, że chciałabym potrafić uśpić moje sumienie. Ale tam za Nim jest żona, dziecko. p.s. nie nie przespałam się z Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
ciekawe co Gocha jej powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffbjknm,
zytaaaa a co ty tak warujesz jak pies lancuchowy? i co cie tak zainteresowala ta debilka? jej zdanie az tak cie interesuje? gocha zalozy wkrotce kolejny temat prowokacyjny i bedzie wkrecala takich jak ty i ananaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
ananaska chyba nikt nie przebije, ale lepsze sie czyta to niz sprawe malej Madzi czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
A ja mam ciągle wrazenie, że gośka wróciła i zaczyna juz tworzyć nowe nicki . Co takiego musi sie wydarzyć w życiu człowieka aby tak komuś odbiło???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
ktory nick to Goska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyty
tu tego tak nie czytam, ale wejdź na "po rozwodzie" i poczytaj: ciężko mi uwierzyć mamosamo to nicki gośki i poczytaj, co napisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
nie widze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
co porazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, czytałam jak się wypowiada "po rozwodzie"..ta kobieta jest wszędzie... a może to jest facet albo tranzwestyta? lub może pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
albo ktos z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Wszystkie jestescie glupsze niz ustawa przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3 Gośka, czytałam jak się wypowiada "po rozwodzie"..ta kobieta jest wszędzie... a może to jest facet albo tranzwestyta? lub może pedofil? Na Twoim miejsu ananasku , bym się bał,wyraźnie ten pedofil tranzwestyta do Ciebie startował te jego komplementy ohy i ahy jaka jesteś fajowa itd. haha :D zytaaaa albo ktos z kafeterii - to możliwe, robić z siebie taką kretynkę w imię czego ? A może gośka to i ananasek ,dwie w jednym ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuuuu
gocha to facet na bank - zadna zdrowa kobieta ktora planuje dzieci nie przysiega na zdrowie swojego nienarodzonego dziecka ze nie zalozyla tego tematu - a gocha na ktorej stronce tego topu wlasnie tak przysiegla. to jest facet na sto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
tez mi sie wydaje ze Gosia i ananasek to jedna osoba Blumen moze zeby zrobic z ludzi debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Nasraliscie w tydzien blisko 3 000 komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zytaaaa tez mi sie wydaje ze Gosia i ananasek to jedna osoba Blumen moze zeby zrobic z ludzi debili A tam już debili, kochanki istnieją do zdrad też dochodzi to mogło by być prawdopodobne tylko jak dla mnie to Gośka zbyt grubymi nićmi to szyła zeeenek -mimo wszystko dla mnie ten temat był ciekawszy niż te o prawikach czy o pierdzeniu i temu podobne głupawe tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
moim zdaniem Gosia i ananasek to musowo ta sama osoba, zauwazcie ze pisza w jednym czasie, chwala sie wzajemnie i pisza ze w realu by byly kolezankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
chociaz ananasek wydaje sie zdecydowanie glupsza, ale pewnie tak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi jest ten kto wymyślił ten temat, bo kogo obchodzą jakieś kochanki, żony itd...nikogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
3000 komentarzy w tydzien pokazuje, ze jednak kogos obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaa
doktor g to ta sama osoba co ananasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeeenek...
zeenek to na bank alterego Małgorzaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×