Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość goska = lafirynda
Kobieto - kończ i wstydu oszczędź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge powiedziec czesc na kazdym ciekawym temacie:) W czwartek i tak wyjezdzam, wiec 2 tygodnie mnie nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy przez dwa tygodnie odpoczniemy od opowieści twoim pustym życiu:) a gdzie wyjeżdżasz księżniczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska trzepiekońska
gośka jedzie z ukochanym do Gwatemali,będa rozdawać za darmo kondomy i szczepionki przeciw HIV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gośka baw się dobrze na urlopie:) nie zapominaj o znajomych z kafe;) czekamy tu na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor G- Do Wloch:) ananasek3- Nie martw sie, nie zapomne:) Nawet sie nie obejrzycie, a juz bede z powrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
witajcie:-) Goska nudno bedzie bez Ciebie!:-) Doktorze dzis jestes jakiej plci?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
Goska czekamy na fotki z Wloch:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bufka lubi płakać dziś jestem kobietą:) czekamy Gośka na zdjęcia z Włoch, koniecznie musisz nam pokazać jak się bawiłaś:) tylko żeby nam Ciebie mafia sycylijska nie porwała hi hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorissss82
Mam 29 lat i jestem kochanką trzydziestoparolatka który ma żonę i dwoje dzieci.Sex w motelu pod miastem bez zobowiązań (ja pracuję więc nie musi mi płacić za sex spotkania) czasem kupuje mi jakiś drobny prezencik.Wystarczy mi że jest przystojny i ma penisa 20 cm.Od czasu do czasu wyskoczymy na jakąś imprezkę.Nie rozmawialiśmy o wspólnej przyszłości ale ja mam cichą nadzieję że w końcu się rozwiedzie i ożeni ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro zaletą twojego kochanka jest jego przystojność i penis 20 centymetrowy, to niezbyt dużo ma tych zalet ....właściwie będę szczera, nie ma żadnej zalety:) penis 20 centymetrowy można zastąpić wibratorem.......a przystojność, no cóż dziś może jest przystojny ale nie możesz mieć gwarancji że za 10 lat nie zbrzydnie i co wtedy go zostawisz?? a jakby miał małego to byś z nim nie była??? i jak chcesz z nim stworzyć trwały związek, skoro aktualnie to nie jest związek tylko seks spotkania, w hotelu???? :) rozmawiałaś z nim chociaż o tym jak widzi wasz związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
dorisss82 sporo was łączy, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
dzien dobry wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
a co tu taka cisza? Ananas! Twardoreki! Doktorze! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorissss82
Wibratorka też używamy ale tylko w czasie wspólnych zabaw.Sama nigdy nie używałam. Jak napisałam wcześniej nigdy nie rozmawialiśmy na temat trwałego związku.Po prostu spotykamy się i tyle :) Przyszłość jest niepewna.Lepiej nic nie planować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie tu dziś jest cisza, a to nie wiesz bufka że gośka wyjeżdża na urlop i że się pakuje z partnerem???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnij gośka prezerwatyw hi hi pewnie wiesz jacy są Włosi, jakie mają ogniste temperamenty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie, nie wiem:) Ale widze ze ty masz wiedze na ten temat. Moze podzielisz sie nia z nami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wiedzy na ten temat, wystarczy poczytać w gazetach o Włochach co piszą dziennikarze, nie łap mnie za słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
spoko Goska przypilnujemy tematu podczas twojej nieobecnosci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
hej Ananasek! tylko my tu zostalysmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorissss82
A jest pewna? Jutro może mi powiedzieć np.że "koniec znajomości,nie dzwoń więcej" choć nie dopuszczam nawet takiej myśli bo wiem że nie byłby takim skur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×