Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Rahim1972
pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wtrącę "trzy grosze" nie rozdzielił nas P los....ale wyszło jak wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jak spotykacie się ze swoimi facetami kochankami rozmawiacie dużo? jeśli tak to o czym? czy rozmawiacie o was? o waszej przyszłości? czy jest to temat tabu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jak mialam kochanka to on caly czas jeczyl o swojej zonie,o przyszlosci nie bylo mowy,a potem zauwazylam ze on mnie na nia napuszcza zebym ja z nia stoczyla pojedynek ,bo on niestety byl do tego za mieki,myslal ze moja powinnoscia jest o niego walczyc,no i cale nasze rozmowysprowadzaly sie tylko do niej,bylam darmowa terapeutka,bo jak sie dowiedziala to udawala wspaniale malzenstwo.Wiec stwierdzilam ze nie bede rozbijac wspanialego bezdzietnego malzenstwa,a on sie obrazil ze o niego nie walcze,i cale te wszystkie rozmowy,to tylko o jego problemach,myslal ze go wyzwole no i tak w kolo macieju,az mi sie go odechcialo.Tyle zdrowia stracilam dla takiego mieczaka! Nigdy wiecej -najpierw niech sie wyprowadzi jak mu nie pasuje,a nie obarcza innych swoim ciezarem.Dziewczyny z dala od tych wygodnisiow,chyba ze dobrze placa za psychoterapie,bo innych tematow nie mielismy jak tylko jego nieszczesliwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim rozmawiamy tylko o sprawach bierzących, nawet o jego żonie i moim męzu staramy się za dużo nie mówić.... ale drażni mnie, że nie rozmawiamy o nas...to jakby temat tabu :( czuję, że on się boi tego tematu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zawsze poczatek konca,zadnych wspolnych planow ,zadnych wspolnych znajomych,brak perspektyw ,to co jest wspolne to tylko sex,poczekaj troche i sie sama znienawidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólnych znajomych mamy...jego zone :) często wszyscy razem imprezujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie do Kasiii. Ja też mam kochanka dwukrotnie żonatego z czwórką dzieci. Pytam z ciekawości, może podasz jakiś szczegół, albo zgadajmy się na privie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło było tu pożartować he he........może kiedyś, gdzieś jeszcze będziemy mieli okazję pożartować he he ......pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silwergold
żabcia4 Aleś się chłopa czepila jak rzep.On sie dawno nie odzywa a ty nie odpuszczasz Przez takie jak ty związki się rozpadają pustaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo się nie czepiłam i na pewno nie wrzucisz mnie do jednego worka z kobietami które rozbijają związki......a to jak mnie nazwałaś tylko świadczy o twoim poziomie......czyli jego braku....więcej się tu nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam kobiety ktora rozbila zwiazek, nie ma takich,sa tylko ludzie ktorzy nie nadaja sie do uczciwego zwiazku,ale zeby sie do tego przyznac nie maja odwagi wiec tak manipuluja zeby kobieta myslala ze zlo lezy nie w nim ,tylko w innych kobietach.Jestesmy ofiarami manipulacji mezczyzn bo to oni nie nadaja sie do zwiazkow,robia to tylko z wygody a swoje robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monchita
jestescie zwyklymi szmatami i zycze wam zeby ktos was tez kiedys tak zranil! obyscie poczuly to upodlenie, zraniana dume. jestescie zerami!!! puste tepe DZ*WKI ktore nie umieja nic innego tylko sie puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
morze nienawiści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten Wigilijny Dzień zaśnieżony, Kiedy w kościele zabiją dzwony Przyjmij życzenia Pięknych magicznych Świąt pełnych ciepła i spokoju A w Nowym Roku 2013 samych dobrych chwil.... co do miłości......hmmm......myślę że niedługo coś zrozumiesz o ile oczywiście Cię to interesuje.... http://www.youtube.com/watch?v=xf8db3Vz95I http://www.youtube.com/watch?v=yUR4x704b6Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka91
Mój kochaś wczoraj zostawił dla mnie żone z 3 dzieci. jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeko,,,,
już Ci współczuję! Teraz zaczną się dziać bardzo dziwne rzeczy, które mocno Cię będą wkurzać. Ten Twój kochaś to jakiś idiota i totalny dupek bez poczucia odpowiedzialności. Tobie zrobi następną trójke dzieci i pójdzie dalej. Przekonasz się sama i przypomnisz sobie te słowa. Facet, który zostawia trójkę dzieci w takich trudnych czasach to dopiero egzemplarz... bez serca i wyobraźni. Aleś sobie prezent świąteczny dziewczyno zrobiła! Chyba Ci szare komórki poprzemarzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ?
zwykla kurwa dla zwyklego alfonsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
co zrozumię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfjgfjfg
ale dziwny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×