Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Rahim1972
Miał chłop jaja ..... Feliks znaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miał jaja do skoku miał....oczywiście Feliks he he ....Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Ok... miaumiau ...to nawijaj...słuchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwany jak lisek
Zdrastwujcie. Przychodzi mężczyzna do pracy pobity, podrapany itd. Kumpel go pyta: - Kto ci to zrobił ? - Moja żona - Żona? Za co !? - Powiedziałem do niej per ty. - I za to cię pobiła? Naprawdę? - No. - Pieprzysz! A co dokładnie powiedziałeś ? - Było tak: jemy kolację, ona mówi do mnie Krzysiu, już się nie kochaliśmy ze dwa lata, a ja do niej: Chyba ty! A rewuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwany jak lisek
No. Doskonałe. Już mi prawie zeszły siniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Leci w samolocie w jednym rzędzie: 2 Arabów (od strony okna)i Żyd (od przejścia). Żyd w jarmułce, pejsy - wyluzowany kompletnie - rozpiął kołnierzyk, zdjął buty. Arabowie patrzą na niego nienawistnie. Po godzinie lotu jeden z nich wstaje i mówi: - Idę po Colę. Żyd na to: - Ależ nie, ja pójdę, po co się przeciskać. I poszedł. W tym czasie Arab napluł mu do buta. Żyd wraca, daje Colę Arabowi. Po kolejnej godzinie drugi Arab mówi: - Idę po Colę. Żyd jak poprzednio: - Ja pójdę. I poszedł. Drugi Arab napluł mu do drugiego buta. Żyd wraca, daje Cole Arabowi. Po godzinie samolot ląduje, Żyd zbiera się zapina kołnierzyk, założył jednego buta, skrzywił się i mówi: - Znowu ta straszna nienawiść między naszymi narodami - to plucie do butów, to szczanie do Coli... A co Ci się stało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwany jak lisek
Dziewczyna zabawia się z kochankiem, ale nagle słyszy, że jej mąż otwiera zamek w drzwiach. Dziewczyna w strachu: - Boże, proszę cofnij czas o godzinę! Słyszy głos z nieba: - Dobrze, ale kiedyś utoniesz. Kobieta się zgadza. Mąż się nie dowiedział, a ona nieustannie unikała wody. Pewnego dnia wygrała podróż na Karaiby. Obawiała się, ale postanowiła zaryzykować. Podczas rejsu nastąpił sztorm. Wtedy kobieta przerażona krzyknęła: - Boże, chyba nie pozwolisz umrzeć razem ze mną tym 300 niewinnym kobietom! - Niewinnym? Od roku was, dziwki, zbierałem w jedno miejsce! Co mi się stało? Żona mnie pobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
No to masz przerąbane .... ale kawał fajny ,i chyba z tej samej kolekcji co moje ,pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
To Twoja podobnie jak moja chodzi na siłke ?? Ale moja mnie jeszcze ....nie bije. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwany jaki lisek
Tak. Kawał z tej samej kolekcji. Z kolekcji żonatych facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Ale może dlatego że ja chodzę o 4 lata dłużej niż Ona...bo w innym razie .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwany jaki lisek
Moja na szczęście na siłkę nie chodzi! Na Twoim miejscu zatrudniłbym ochronę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Znikam mój Szeryf przyszedł od Mamusi ,chejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
hejka ,hejka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat nas w ogóle nie dotyczy, więc miaumiau może Ty masz coś nam do opowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Miaumiau dla mnie kochankowie i kochanki ,to ludzie bez kręgosłupa ,to o kobietkach, a bez jajec o facetach .Ci którzy mnie znają wiedzą że bez względu na koszty trzymam się tej zasady .Zdrada to bez względu ,czy mówimy o zdradzie partnera czy ojczyzny ...to ku....a i chwast ,a chwasty się wyrywa :) .Przejeliśmy ten topic i zamieniliśmy go w miejsce wesołe i poprawiające nastrój ,hej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Kochanie co dzisiaj na obiad? - Nic.. ! - Jak to ??? Przecież wczoraj też było nic.. !! - Zgadza się, bo ugotowałam odrazu na dwa dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moralne zasady są bardzo ważne:)....ja też nie lubię "chwastów" i je zawsze wyrywam jak gdzieś zobaczę chwasta na działce hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
42 prawdy o życiu 1. Biała kredka - nierozwiązana zagadka dzieciństwa. 2. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinąłeś, i tak boisz się, że zapiszczą. 3. Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją. 4. Sprawiedliwość - jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat, molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu. 5. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grilla. 6 . Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz. 7. Polsat - oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film. 8. Polska - tutaj nawet kryzys się nie udał. 9. Bill Gates - okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy. 10. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem. 11. Pan Mietek spod trójki nie ma nawet matury, a za piwo zreperuje prom kosmiczny. 12. Leżakowanie w przedszkolu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 h snu w ciągu dnia... 13. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz. 14. - Mamo, co to znaczy orgazm? - Ja nie wiem, zapytaj taty. 15. Łacina - jedyny język, w którym nawet "gówno" brzmi mądrze. 16. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół. 17. A4 - jedyna płatna jednopasmówka na świecie. 18. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują. 19. Tesco - nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny. 20. Jerzy Dudek - przypuszczalnie najlepiej zarabiający kibic Realu Madryt. 21. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach? Nie wybudowali autostrad! 22. Seks jest jak skok na bungee - dodaje adrenaliny, a gdy pęknie guma, masz przerąbane. 23. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa. 24. Kość piszczelowa - urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju. 25. Polska: jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda. Azja: jak kupisz mi loda, zrobię ci spodnie . 26. Chleb - zero marketingu, najwyższa sprzedaż. 27. Britney Spears: "Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość." 28. Egzamin - na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie. 29. Szacunek do nauczyciela - istnieje wtedy, gdy uczniowie po usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź. 30. Paradoks seksualny - seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać - od 18. 31. Okres i wypłata - jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma, to znaczy, że ktoś Was zdrowo wyruchał. 32. Paradoks Szymborskiej - dla testu napisała maturę, interpretując swoje wiersze - i dostała 60%. 33. Studenci pierwszego roku - spieszmy się ich poznawać, tak szybko odchodzą... 34. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco - wtedy będzie mnie odwiedzać co niedzielę. 35. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym. 36. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę. 37. Kanapka studencka - chleb posmarowany nożem. 38. Pieniądze z pierwszej komunii - do dziś nie wiesz, gdzie się podziały. 39. Nimfomanka - kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna. 40. Polska waluta - tylko tutaj złoty jest srebrny. 41. Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest 08:05. 42. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8 piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×