Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gość
tak bym chciał normalnie z Tobą pogadać,choć tak jak wtedy na jeziorem.... :( ale wiem że nie można ,nie wolno nam,nie potrafię być tylko przyjacielem ,mając kontakt z Tobą,więc zostaje tylko ... co? zostaje?...nic :( pustka .... trudno tak musi być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustka, bo życie już poukładane i tyle ludzi można byłoby skrzywdzić w procesie. Po prostu, lepiej zostać, grać jak najlepiej swoją rolę i zapominać, całymi latami zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko prawdziwa kobieta podrywa żonatych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa dziwa a nie kobieta. Jak zajęty to ogórek w ... i wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta nie musi podrywać zajętych facetów bo nie ma problemu ze związaniem się z wolnym, wartościowym człowiekiem :p Żonatych facetów podrywają zdesperowane samice, które albo mają problem z poderwaniem kogokolwiek, albo są nieszcześliwe w związkach i nie mają odwagi zacząć wszystkiego od nowa z czystą kartą, albo pozbawione jakichkolwiek zasad puszczalskie szmaty, które robią to dla kaprysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku nic z tego o czym piszecie nie ma miejsca i nigdy nie miało...ale to nasza historia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta którą tu staracie się obrażać,to jeden z najprzyzwoitszych ludzi jakich w życiu poznałem ,więc nie wysilajcie się na obelgi w stylu dziwka itd bo to nie ma sensu w jej przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przyzwoitej kobiety zajęty facet jest nietykalny zeby nie wiem jak jej sie podobał nie wiem jaką bratnią duszę w nim widziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak właśnie jest Ona nie zniszczyła by mi nigdy życia rodzinnego ...ja nigdy nie zrobiłbym z Niej kochanki..... za bardzo ją szanuję i koniec dyskusji ...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty jesteś najuczciwszym człowiekiem jakiego w życiu znałam ,naprawdę i za to Cię cenię......znowu spotkałam mężczyznę, który lubi Gośki.....porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 1/2 Gościa
Co to znaczy ...lubi Gośki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadamy, jak wy same, wielkie obrończynie moralności, zakochacie się w zajętym, niestety... bo łatwo wam pluć, a nie macie nawet zielonego pojęcia i nie będziecie mieć, dopóki tak się nie stanie, nigdy nie wiadomo kiedy i na którą trafi. do tego czasu możecie schować swoje mądrości do kieszeni. takie z was znawczynie tematu, jak przykładowe kucharki, które nigdy wody nie ugotowały, a myślą że wiedzą, jak najlepiej usmażyć mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 1/2 Gościa
Przecież zakochać się można ...kto mówi że nie można.... tylko co dalej ? Toj uż zależy od dwustron ...co się stanie i czy to zakochanie doprowadzi do destrukcji czy będzie wiecznym marzeniem i tęsknotą za czymś dalekim ale bardzo bliskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 1/2 Gościa
Nie ma takich stron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za link gdzie nie ma dostępu i pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 1/2 Gościa
No i co z tego wynika ? Wnioski...Historia jakich wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, to bałabym się z Tobą poznać bliżej bo wiem że jesteś zajęty a dla mnie tacy ludzie to świętość i są nietykalni......tym bardziej bym się bała wiedząc jaka to była kiedyś ta nasza historia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przesadziłam z tą świętością:) ale nietykalni na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×