Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gość
Nie mogę nadal zrozumieć jak po samym stylu pisania można rozpoznać kogoś w Internecie.....ale jak to zrobiłeś ze wiedziałeś że to ja piszę, pozostanie Twoją słodką tajemnicą......Pozdrawiam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boanka
gość mnie też parę lat temu to wyniszczało..... niezła dawka adrenaliny ------- czasem zbyt dużo adrenaliny przez krótki czas może zostawić długotrwały ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia000
Ania23orginalnaorginalna100 Po problemie? Czyli nie mieli dzieci? Długo byłaś kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takową bylam- a teraz szczęśliwi razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można w takim układzie tkwić 2 lata i dłużej. To chore i męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopanamax
"kiedyś zawładnął mną demon który wziął w posiadanie moje ciało, umysł i duszę".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie do kochanek, czy stałyście się nimi, bo facet was podrywał, czy same zadziałałyście w tym kierunku, bo się wam spodobał? Pytam, bo jest w moim życiu kobieta, którą kocham i chciałbym, żeby była moją kochanką, ale ma opory natury moralnej, bo jesteśmy już w kilkuletnich związkach. Ogólnie nie odrzuca moich pieszczot, czasami tylko mówi, że akurat nie ma ochoty, ale sama nigdy nie wychodzi z inicjatywą. Jak sprawić, by się przełamała, jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustka, bo życie już poukładane i tyle ludzi można byłoby skrzywdzić w procesie. Po prostu, lepiej zostać, grać jak najlepiej swoją rolę i zapominać, całymi latami zapominać. grać swoją rolę? co to za rola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Why can't you be only my friend? nice day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka rola? Zorganizowana pani domu, nocą kochanka, w dzień kucharka, sprzątaczka, poza domem efektywny pracownik pełen entuzjazmu, wesoła koleżanka... Cała gama wyborów dostępnych żeby wyeliminować niepoprawne, niepotrzebne rozterki. Z biegiem czasu wszystko może się zatrzeć, więc liczę dni, miesiące, lata... Kiedyś będzie lepiej. Przestanie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas dla mnie stanął w miejscu? chodzi Ci o wygląd czy inne sprawy?:)jeśli o wygląd to miło mi i dziękuję za bardzo sympatyczny komplement.........nie gniewam się, tylko szkoda że to nie ja kiedyś zostałam tą wybranką he he znałeś mnie pierwszą, to niesprawiedliwe;) ale wszystko jest spoko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjacielem nie możesz moim być bo nie potrafisz:) ciekawe, ciekawe.....:) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawracam Ci w głowie, bo jeszcze się zaczarujesz i co wtedy? :) milo mi z Tobą czasami coś tam popisać.......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny_smok
A ja jestem taki wredny, że żadna nie chce mnie odbić mojej księżniczce zamkniętej (od środka) w wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×