Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość entonmoton
22.04.2012] 09:52 [zgłoś do usunięcia] goska287 Faceci czasami nie wiedza czego chca i trzeba im dopomoc tym zdezorientowanym sierotkom Ja mojego faceta sama sobie wylowilam i poderwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
entonmotom zgadzam sie z toba. tak robia ku*** ktorym robic sie nie chce tylko dawac du*** i robic kariere du***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek....
gocha a ty po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
goska chcesz sie zabrac za bylego meza echo71? ale on juz nie zonaty haha spoznilas sie go odbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anolinae nikogo nie trzeba topic ,wieszc , rozszarpywac , to nie inkwizycja .... Oszust , zdradzacz zawsze taki sam bedzie , jak zlodziej , pedofil i inni pokrewni . Zycie lubi wyrownac rachunki a wtedy bardzo czesto punkt widzenia sie zmienia , bo zmnienia sie punkt siedzenia . To probuje przekazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
echo71 zgadzam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rozwodzie ? u mnie to pokretna historia , bop bylo zejscie sie ponowne heheh taka glupia bylam :) ale zdradzacz sie nie zmienil .... Teraz za to mam sielsko anielsko ale bez zdrad oszustwa i innych obocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
marzy, jak zostać żoną, a wtedy doktorek sie znudzi i zarucha pielęgniareczkę obrabiajac gosi dupsko przez nowa panną, gosia już jesteś w ciazy czy na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje bardzo , wlasnie nakrylam hehehehe , ale slodko spi i jest tylko moj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek....
a to marzy ci sie bycie zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka123456789
Nie powinno się budować szczęścia na czyimś nieszczęściu. Los lubi się odwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kazda nie mezatka marzy by byc zona :) ale wyrazaj sie kulturniej troszke :) To ze kandydat o dupe potluc to trzeba samemu sprawdzic , nic tu po nas o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
goska287 Przegladam twoje wypoweidzi na róznych tematach i widac,ze naparwde jestes kurewką,bo dla ciebie wazna jest tylko kasa i dlatego tego doktorka tak omamiłas,ze ze swojązona rowod wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a niech Cie reka boska broni !!!!!!! Wiesz z kim masz do czynienia przeciez :O Odluz slub na za 3 lata ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
entonmonton- Daruj sobie obrazanie mnie. Wiele rzeczy zadecydowalo o tym, ze to ten facet, takze uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
tu jest świetna zabawa, gosia robi z siebie pośmiewisko i jedzie w zaparte aż brzuch ze śmiechu boli ślubik jej sie marzy w białej sukni jak dziewica i komunie przyjmie napewno klasyczna hipokrytka z sianem we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
oj gosia gosia szczesliwa to ty nigdy nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
goska287 nie chrzan kurewko,bo z twoich wypwiedzi w roznych tematach przewija sie tylko kasa,kasa i kasa,piszesz o tym jak łaziąłś za swym doktorkiem aby tylko ciebie zechciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
wlasnie gosia.jak kocha to poczeka.poco tak szybko brac slub? boisz sie ze inna go ci odbije? a moze chce ci sie dzielic majatek na pol? teraz to tylko 1/4dostaniesz bo zonka pierwsza polowe wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bo po 3 latach odfruwaja motyle , zostaje zycie . Wtedy zobaczysz czy przypadkiem w gowno nie wdepnelas , gdyz u boku Twego Leonarda moze pojawic sie juz nastepna gosia . Dobra rada ! Zrobisz jak zechcesz. Mysle ze doktorek rowniez o intercyze sie postara , bo sie raz juz namezowal , a to troszke kosztuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo71- Dziekuje za rady, ale kazdy ma swoja filozofie zyciowa. Ja juz najmlodsza tez nie jestem i chcialabym pomalu zalozyc rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
spieprzyla zycie innym to sobie tez spieprzy !karma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
gosia, a twoi rodzice jak? dumni z coreczki? tez pieją z zachwytu nad doktorkiem kurwiarzem? nieważne że rozwodnik dzieciaty, wazne ze ma gabinet, co? buhahahaha to jest masakra jakas wieś tańczy i śpiewa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×