Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość temat mnie też dotyczy .......
do echo71 Wiem, że nie warto jeżeli bym to brała na "do śmierci", tę szopkę już przeżyłam, miałam kochającego męża i tę przysięgę!!. Dziś bawię się życiem!! Życie mnie tego nauczyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
zyta 53 jest na watku 50tki ktore maja kochankow, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem goska...
widzialas juz małego synka twojego faceta?po jakim czasie znajomosci przespaliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka...
a ja co dyzur na oddziale mam doktorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam oczywiscie. Po 3 tygodniach romansu. pielegniarka- A ja mam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka...
a ja bede miała na dyzurze;)co to za doktorek z takim czyms siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
goska287________No to ty ze swoim doktorkiem jak stara,znudzona sobą para jestescie :-) Ty ciągle przy necie,czy on jest w domu czy go nie ma :-) Teraz jest,a ty zamiast w jego ramionach byc,to na kafe sie produkujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacja goni prowokację :D:D:D mają PODOBNO facetów, a siedzą non stop na necie, co ja mówię, na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia a jak Ty w domu to on moze ma pielegniarki :) nie pomyslalas? toz to zdradzacz i oszust jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska, może i mieszka ale i bez tego widać,że sobie kobieto nie radzisz z własnym sumieniem i tylko czekasz, żeby ktoś Cie próbowal zrozumieć, ale niestety żadna normalna istota nie przyklaśnie takich chorym układom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
goska287 wejdź na google,wpisz swój nick i przeczytasz tematy w jakich piszesz ,a najwazniejsze,przecztasz w jakich godzinach tutaj jestes i w jakich dniach. Współczuje ci,masz faceta,a jednak jakbys go nie miała.Znudzony jest tobą jezeli jestes tutaj,a nie przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo, cicho... z chęcią popatrzę jak ona dostanie klapsa od życia, ale takiego porządnego,żeby nochalem zaryła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to przepraszam , mialam pauze , faceta karmilam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Zauwazylam, ze jedna z osob, ktore maja jakis problem w tym temacie, jestes Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mam problemu jesli chodzi o czyjes zycie , staram sie tylko uwypuklic prawde i schemat .:0 Gosiu pamietaj kto sie chujem urodzil kanarkiem nie umrze. Wez poprawke na doktorka , bo moze sromotnie zabolec Cie za jakies 3 lata . Ja wiem ze nawet motyle jak helikoptery , odlatuja po tym czasie i zaczyna sie zycie ...ol jeeee a wtedy jest juz z deczka inaczej :) On jest zdradzaczem !!!! Errorrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka...
oj gocha clap nie ma problemow.ty masz wielki problem ze soba,oj wielkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o...............
gosia zasługuje na takiego doktorka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o...............
ciab ,ona tak nie zrozumie bo ma rozumek myszy,nie obrazajac myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia alez prosze uprzejmie . Jestem do uslug jakby co :) Po fakcie mozesz mi nawet plakac , oswiece , wespre , naucze jesli nie da sie teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe do goska
bedne dziewcze nudzi sie całymi dniami,wieczorami do nocy siedzi na forach,produkuje sie,tak serio innych rozrywek nie masz i zainteresowan?od tygodnia non topa koczuje w kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam hmmmm .mezatka bylam dlugi czas. Zostalam zdradzona to fakt. Ale nigdy , przenigdy nie dalabym sie zbalamucic zonatemu .Jestem rozwiedziona i tez nie dalam sie . Jak widze takich nadskakiwaczy i zdobywcow , to najchetiej bym im na buty nasrala. To ja jestem chora ? Nienormalna jakas czy oni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
nigdy nie odbilabym faceta innej kobiecie. i nie chcialabym zeby ktos obdbil mi mojego. jest jakas moralnosc,zasady w zyciu ktorymi trzeba sie kierowac. 2 szalalo za mna takich. nic nie zrobilam w tym kierunku. wiem jedno facet zonaty ktory bierze sie za onna niz zona to szumowina i pustak. kobieta ktora podrywa takiego tez jest szumowina i pustakiem. jeden byl mezem mojej kuzynki.powiedzialam jej ze wydzwania do mnie i pisze smsy.pokazalam jej we wiadomosci. wybaczyla mu bo do niczego nie doszlo.pozniej dowiedziala sie ze zdradzal ja z innymi-rozwiedli sie. ona zostala z synkiem. inny chcial mnie poderwac,jak dowiedzialam sie ze ma dziewczyne i dziecko od razy wyzwalam go od szmat i wiecej nie widzialam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
27.06.2012] 16:16 [zgłoś do usunięcia] goska287 Ameryki nie odkrywasz. Wiadomo, ze jesli sie chce zdobyc faceta z wyzszej polki to trzeba wlozyc w to troche wysilku gośka jestes zwykła kurewką i utrzymanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
facet ktory zdradzal zone i odszedl do innej tak samo zrobi z kolejna. w sumie ten kto dopuszcza sie do takich czynow jest niczym! tacy co sie spikneli przez zdrady i romanse sa siebie warci. Boze a ta laski co pisza i daja sobie porady jak odbic faceta to tylko utopic w wisle.jakie to intrygantki i cwaniary. trzeba bylo za mlodosci nie wybrzydzac to na stare lata odbijaja zonatych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×