Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość co pani doktorwa powiedzała zf
12:48 [zgłoś do usunięcia] goska287 Po prostu zal ci d**e sciska, ze musisz zapie**alac na to co ja mam za darmo Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pani doktorwa powiedzała
13:32 [zgłoś do usunięcia] goska287 Ojej straszne Wybacz ale gdzies mam pracujace kobiety i nie utozsamiam sie z cala populacja zeby komus przynosic wstyd To ze jakas pindzia pracuje za glodowa pensje kosztem domu i meza, zeby tylko pracowac, nie oznacza ze jest ode mnie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pani doktorwa powiedzała
13:45 [zgłoś do usunięcia] goska287 Po pierwsze wnosze duzo do zwiazku, nie sama praca czlowiek zyje Mysle ze wnosze wiecej niz pracujaca za poldarmo po 10h biurwa Po drugie wkrotce sie pobieramy wiec w jakims stopniu bede zabepieczona na przyszlosc Po trzecie planujemy swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pani doktorwa powiedzała
14:07 [zgłoś do usunięcia] goska287 kora 82 Masz bardzo ciasny umysl i dziwne podejscie do zycia. To, ze po slubie bede zabezpieczona finansowo nie zalezy ode mnie, tylko takie jest prawo. Ja i moje dziecko Co do "rozbijania malzenstw" to byla decyzja mojego faceta. Jesli jego zona nie byla w stanie dac mu milosci to nic dziwnego, ze odszedl od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pani doktorwa powiedzała
12:58 [zgłoś do usunięcia] goska287 pieniadze to podstawa, miloscia sie nie najesz ani nie ubierzesz. Biedny facet to ciota, a nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pani doktorwa powiedzała
10:20 [zgłoś do usunięcia] goska287 a co mnie obchodzi co ty chcesz? U mnie trzeba miec przede wszystkim gruby portfel, a ty zapewne jestes biednym polaczkiem bez szansy na jakakolwiek kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pani doktorwa powiedzała
11:29 [zgłoś do usunięcia] goska287 dla mnie facet z pieniedzmi to taki majacy 5cio cyfrowe zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj gosia
i gitara:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
goska uwaga ma płodne.....dni:)a moze juz zaciazyła....he he na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
i gitara:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara jakich mało
witam, nie czytałam całego topiku, bo trochę tego jest, ale jak w temacie.... byłam kochanka, a niedługo zostanę Jego zoną:) jestesmy razem 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara jakich mało
niczego nie żałuję, jest nam razem cudownie, warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyhy
to wyżej to też pisała gośka, ale pod pomarańczowym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
no gosia taka szczęśliwa że po wszystkich tematach biega i opowiada o swoim menie:D a za ekranem pewnie tłusta bezzębna panna siedzi co z czasem nie ma co robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyhy
no i już widzę jak lekarz się rozwodzi dla kochanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włąśnie lekarz rozwiedzie sie
o wiele szybciej niz urzednik czy inny ma kase i go na to stac nie musi sie martwic, ze po zapłaceniu alimentów nie starczy mu na życie jak ma jeszcze prywatna praktyke to pacjenci sami kase przyniosą na wygodne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhugugyf
właśnie praktyka pokazuje, że lekarze się tak szybko nie rozwodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia dzisiaj u kosmetyczki
pazurki robi, potem zwiedza galerie, oczywiscie nie malarską, heh a na koniec kolacyjkę doktorkowi pichci, rano tylko zapodała na temacie o zauroczonej lekarzem: 07:15 [zgłoś do usunięcia] dddddddddddddddddde kimslila ila masz lat i czym się zajmujesz zawodowo, jaki jest jego stan? Napisz proszę coś więcej, w jakich okolicznościach go poznałaś i jakie masz z nim relacje? Dalej powiem Ci co robić, ale odpowiem dopiero po południu. Miłego dnia i pobiegła wydawać pieniądze pacjentów doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyznaje proste zasady
ale gnojowy!!!niektore z was wlaczaja w to wasze kurestwo swoje dzieci,biedne dzieci,ktore niestety sa krzywdzone przez takie matki dziwki co to tylko dupa mysla to wstyd polowac na cudzych mezow czy naprawde nie stac was na wolnych facetow? jestescie wycieruchami nie znizylabym sie az tak nisko ,bylby to tylko dla mnie obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia to ma klawe zycie
gałe doktorka obrabia w zachwycie zaraz obrączkę na palec mu wsadzi a potem dzidziusia na świat sprowadzi i ustawiona jest już na amen warto było siać ten cały zamęt warto było na doktorka zarzucać sieci skoro teraz w chałupie sie nudzi, do pracy nie leci eks żona doktorka łzami sie zalewa ale gosia to ma w dupie liczy sie jej potrzeba pieniązki to gosi największe bozyszcze dla nich zawsze doktorkowi rozdziawi swą paszcze nałyka sie spermy i oblize jajka gosia dużo ćwiczy i dobra z niej dajka tylko jeden kłopot jeszcze gosię martwi bo doktorek ma syna a ten do niego sie garnie jak odsunąć bachora mocno gosia główkuje nie będzie gosi w paradę wchodził jakiś choojek pewnie wkrótce osiagnie i ten cel gosia mała ładnie dupką zakręci i pokaże ciut ciała a doktorek poleci na złamanie karczycha bo jest kurwiarz i nie dba o uczucia chłopczyka taka oto historia cwanej gosi wynika dzis kobietą sukcesu jest kobieta rozwodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
co ta goska wypisuje na innych forach to glowa mala! to zwykla sucz i do tego ewidentnie lecaca na kase! zero wstydu i honoru, ze wogole istnieja takie panie...zal zal i nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska ty masz takie znajomosci,takie wtyki - wkoncu ukochany jest doktorkiem wiec moze jakies leczonko tobie zalatwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władzio 66
o szmata berobotna już wstała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
jak ryba to ty chyba smierdzisz bo zdrowa nie jestes. nikt zdrowy nie chwali sie swiatu ze jest szm..ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
gosienko przeslodka,odpowiedz mi na jedno pytanie...czego oczekujesz od tych wszystkich ludzi?czego?zrozumienia,wsparcia?ze kazdy bedzie klepal cie po plecach za to ze jestes zwykla dz....?jak juz odbilas faceta to musisz chwalic sie wszystkim?nie mozesz tego dla siebie zachowac?jak sie czujesz jak kazdy ciebie blotem tu obrzuca?dobrze ci z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuuu- Alez ja niczego nie oczekuje. Odpowiedzialam tylko autorce, nie wiedzialam, ze zleci sie tyle osob. A opinie innych ludzi na moj temat, to prawde powiedziawszy niewiele mnie obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
to zle ze ciebie nie obchodzi. nikt na tym forum jak widze - lacznie ze mna - nie ma do ciebie szacunku...wiec pomysl ile ludzi w realu czuje wstret do twojej osoby.ja bym zapadla sie pod ziemie bo pewnie nie jedna osoba wytyka ciebie palcami. a jak bedziesz miala dziecko z tym swoim kochasiem i ono podrosnie to nie boisz sie ze bedzie wysmiewane ze jego mamusia rozbila inna rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×