Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CandyMan07

Jak to jest z tymi kobietami?!

Polecane posty

Kurde! Bo ja to już kompletnie nie mam pojęcia jak to jest. Poznałem fajną dziewczynę. Można powiedzieć, że złapaliśmy wspólny kontakt, miło się rozmawiało...Zaprosiłem ją do siebie na imprezę, bylo baardzo fajnie(pocałunki itd.) Pozniej kolejne spotkanie , powtórka z rozrywki i nagle cos jest nie tak. Zaprosilem ją na kolejny wypad na miasto(mozna to uznac za kolejna randke) ale okazalo sie, ze nie moze bo poklocila sie z matka i nie pojdzie. Troche mnie to zirytowało i po zdawkowym "okej, pa" nie pisalem do Niej. Ona tez milczy. A dodam, ze jak zalapalem ja za reke to nie cofala dloni, szlismy razem. Jak to jest?! Czy ja za bardzo sie staram i to mnie dyskwalifikuje? Teraz trzymam dystans, ale cholera, chcialbym sie z Nia znowu zobaczyc...A na piatek zostalem zaproszony na urodziny kolezanki i nie powiem, chcialbym pojsc ale z Nia. Zalozylem ten temat przez pomylke na dyskusji ogolnej, uprzedzajac wpisy wypominajace mi to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekSSS
Bo wiesz ona pewnie czuję się urażona, że Ty nie zrozumiales ze starsza jej nie puscila. Odezwij sie pierwszy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×