Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość no dlaczego dlaczego

DLACZEGO LUDZIE SIĘ NIE MYJĄ ?

Polecane posty

Gość no dlaczego dlaczego

Nie kumam tego, przecież prysznic rano i wieczorem to super sprawa, sama przyjemność, a większość ludzi jak się umyje raz na kilka dni to uważa to za wyczyn i przy okazji przykry obowiązek. Albo inny cudują mi myją się w miskach :o . Ja rozumiem, że ktoś może mieć trudną sytuację mieszkaniową - ok, ale znam ludzi którzy takowej nie mają, a mimo to się nie myją :o . A potem wszędzie smród, brud blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewer
j się myję co drugi dzień a i tak 300 zł rachunku przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalahabarakas
Raz dziennie wieczorem prysznic wystarcza 2-3 razy to juz zboczenie niestety jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dlaczego dlaczego
Dla mnie żadne zboczenie tylko normalność, że jak wstaję rano to idę pod prysznic, nie siedzę tam pół godziny czy godzinę, a już oczywistą oczywistością jest prysznic wieczorem po całym dniu - przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samie hypia
to zalezy od pory roku . Latem czlowiek sie szybciej poci i mozna wziac prysznic 2 razy dziennie , ale zimą wystarczy raz dziennie isc pod prysznic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewer
ale co to znaczy oczywistoscią??? jestes tak ograniczony, że nie rozumiesz,że nie kazdy ma twoje nawyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssaa
nie wyobrazam sobie pojsc spac bez prysznica, tak samo jak nie wyobrazam sobie nie umyc tylka po zalatwieniu grubszej sprawy....ludzie higiena to podstawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dlaczego dlaczego
No, ale jakie NAWYKI do cholery ? Higiena to coś nadzwyczajnego ? Jestem z kosmosu bo się myję codziennie ? :o Potem człowiek przebywa w miejscach publicznych i wdycha smrody innych - sama przyjemność :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH seksuolog 666
Lubię się odświeżyć czasem, ale nie za często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_28/gdańsk
ja biorę prysznic 2 razy w ciągu dnia czasem 3 razy po treningu przed spotkaniem z przyjaciółmi - np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgvbnj
częste mycie skraca życie skóra się ściera i człowiek umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się myje wieczorem, znaczy prysznic biorę. Nie pocę się jakoś, więc mi to wystarcza. Rano , ofkors, twarz, zęby. No chyba ze nastaną jakieś wielkie upały, że człowiek rano mokry się budzi, wówczas i rano się wyprysznicuję. Wynika to z tego, że mnie prysznic nie orzeźwia, kojarzy mi się ze snem, więc po porannym prysznicu jestem dętka czyli flak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samie hypia
nie ja uwazam ze prysznic raz dziennie to minimum , ale 2 razy dziennie jest dość kontrowersyjne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość że się nie myją
to jeszcze chodzą kilka dni w tych samych ubraniach i skarpetach :( To jest dopiero problem w komunikacji miejskiej :( W pracy też, siedzieć z kimś ze śmierdzącymi skarpetami w sandałach :( Bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasssssssssssdddddd
o czym wy gadacie rano i wieczorem to nie jakies zboczone nawyki tylko chyba normalna sprawa w moim przypadku to wanna wieczorem , a prysznic rano z koncowym myciem w bardzo zimnej wodzie inaczej sie człowiek caly dzień czuje ma wiecej energii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :-) Ale byly tu juz trakie tematy, ze mozna bylo boki zrywac :-) Mycie sie "w umywalce" czy "w misce" i to starczy, bo przeciez cale cialo sie "nie brudzi" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddewrt
Latem przydałoby się myć częściej niż 1 raz dziennie jak się wychodzi do ludzi, ja mimo że używam antyperspirantu to i tak się pocę, a pot jak wiadomo nie pachnie fiołkami. Jak jest zimno, myję się raz dziennie i nie wyobrażam sobie, żeby to sobie odpuścić i pójść następnego dnia brudna do szkoły. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płakać to chyba tylko nad jej
znam 20 letnią kobietę, która nie myje się wcale podczas okresu, bo... wyczytała, że w tym czasie nie należy się kąpać. Głupota ludzka nie zna granic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danp
Musi uroczo pachnieć, prawie jak moj zamrażalnik po tygodniu bez prądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozne ciekawe podejscia mozna tutaj znalezc :-) pamietam ze kiedys jakas laska pisala, ze kazdy ciuch po jednorazowym ubraniu laduje w pralce, czyli np jeansy, swetry itp Ma ubrane raz, i musi wyprac bo jest niehigienicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewer
ludzie higiena to podstawa!!! ale jaka higiena? Higiena to zdrowie, a dwa razy dziennie prysznic ze zdrowiem nie ma absolutnie nic wspólnego... nasze społeczeństwo jest totalnie niedouczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasssssssssssdddddd
u mnie w domu tez wszystko zaklada sie raz, ja żona i dziecko i pozniej do pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewer
u nas pokutuje pogląd, że im czesciej się człowiek myje, tym lepiej. Rodem z komuny. Dorosli się czasem istitnie mocno poca, ale najbiedniejsze te niemowlaki, co je codzień kąpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Albo inny cudują mi myją się w miskach'' W miskach się nasze babcie myły, gdy na wsiach nie było łazienek w domach. I wtedy kto nagrzewał wody do miski codziennie był uznawany za czyściocha przesadnie dbającego o higienę :) Babcia mi opowiadała, jak to jej rodzina była nie raz komentowana bo na pradziadka po powrocie z pola micha z gorącą wodą czekała. Teraz mycie w misce jest oznaką bycia brudasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewewewer co innego dorosly, a co innego niemowlak, pozatym co innego kapiel,a co innego krotki ozywczy prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kolezanke
ktora kapie sie raz na tydzien,wlosy tez upina je w kucyka i lakieruje:-/ tak samo z makijazem rzesy raz na tydzien i tak spi:-/a to przez to ze duze rachunki dostawala i postanowila zaoszczedzic,dla mnie to kompletna fluja,jak mozna sie nie wykalac po calym dniu i wlosow nie umyc fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś123
teraz jak są upały to się myję raz lub dwa razy dziennie ale np.gdy jest zima to kąpiel biorę raz w tygodniu.Jak jest prysznic to jest łatwiej wejść pod niego na 5 lub 10 minut ale jak ja mam wannę to siedzę w niej godzinę i wtedy nie zawsze się ma czas na kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×