Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca niewiedząca

Pomóżcie- okres spóźnia się ponad tydzień, test negatywny

Polecane posty

Gość Pytająca niewiedząca

Może któraś z was spotkała się z czymś takim. Mam bardzo regularne cykle, ost 1 raz zdarzyło się, że spoźnił mi się okres o 4 dni. W tej chwili spóźnia się ponad tydz, a na teście 1 kreska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
dodam, że ten test był wyjatkowo trudny i odpowiedziałam tylko na jedno pytanie. stąd chyba ta jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
podszyw :) gratuluję- rozśmieszyłeś/aś mnie do łez :) :D LOL Dodam, że nie miałam żadnych stresó, nie chorowałam, nie brałam też leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
żarty sobie robisz czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
Tak pomyślałam że ktos się podszywa... idioci. :/ Ja robiłam test w dniu spodziewanego okresu i byl negatywny. :/ A teraz jestem w 14, tc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
ale jak już tydzień po okresie to wyszedłby pozytywny... Opóźnienia w okresie do dwóćh tygodni są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
Właśnie tak myślę, że poprostu za wcześnie test zrobiłam, testy bo to 2 były. A wydaje mi się, że się wstrzeliliśmy w dni płodne, pewna jestem prawie, a więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
jak podejrzewałam ciążę to zawsze mi się okres spóźniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
taa. idź wku*wiać kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23-latka o niebieskich oczach
a mi się spóźnia już 28 dni :( Ale nie wiem jaki może być tego powód, a jak źle się czuję, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
mi się też spóźniał, najpierw tydzień - test negatywny, potem dwa - test negatywny, potem 3 - dalej negatywny, no ale po blisko 4 tygodniach bez okresu pokazała się druga kreska :) ale przyznaję, że mimo, ze zawsze miałam regularne cykle to jednak w tamtym czasie miałam trochę stresów - dlatego się rozregulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23-latka o niebieskich oczach
abcdefgkobieta- bym się zaczęła bać, ale nie ma możliwości, żebym byłą w ciąży wykluczam ją, a nie stresowałam się, siedzę w tym samym miejscu, nie wiem o co chodzi, była nawet u lekarza, ale też nic nie stwierdził, więc chyba muszę przeczekać. Ogólnie bym się nie martwiła, ale bardzo się źle czuję, od miesiąca jestem opuchnięta, mam mdłości i szybko się denerwuję Ciężkie jest życie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
23-latka jeśli w 100% wykluczyłaś ciążę to może nic szczególnego się nie dzieje i niedługo dostaniesz okres. moja kumpela kiedyś nie miała okresu przez 9 miesięcy, dostala tabletki na wywołanie i w końcu dostała okres, nie pamiętam czemu aż tyle jej się spóźniał, na pewno miało to związek z odchudzaniem (ale nie przesadzała, nie głodziła się, jadła w sumie normalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
Ja myślę, że w moim przypadku może być właśnie tak, że za tydz tę drugą kreskę zobaczymy. NIGDY od ponad 2 lat nie spóźnił mi się okres o więcej niż 4 dni. W tej chwili to tydzień i 3 dni. Zastanawiam się czy to może mieć coś wspólnego ze zdrowiem, czy jakieś świństwo może takie opóźnienia robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vpvkvrrr[v
obstawiam ciaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulubella28
ja też robiłam test i wyszedł negatywny. Potem miałam 2 dni miesiączkę, i dopiero jak następna mi się nie pojawiła to test wskazał ciążę. A lekarz stwierdził, że byłam w ciąży robiąc już pierwszy test.. tą pseudo- miesiączkę też miałam juz w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lulubella28
a jak się czułaś w okresie pomiędzy tą "pseudo" 2 dniową miesiączką a stwierdzeniem ciąży w terminie już następnej (czyli prawie przez miesiąc) miałas jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
Pytająca niewiedząca owszem, są choroby, które mogą powodować brak miesiączki, ale to bardzo rzadkie, więc najbardziej prawdopodobna jest ciąża. przejdź się do laboratorium i zrób betę. a może bolą Cię piersi lub masz podwyższoną temperaturę? U mnie to były pierwsze objawy jeszcze zanim ten czwarty test wyszedł pozytywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
Mieszkam w UK więc mam lekko utrudnioną sytuację, dlatego jak zobaczę 2 kreski dopiero wybiorę się do dr. Okresu nie ma nadal, zrobiłam kolejny test dziś rano- nadal 1kreska... A poprzedni okres, trwał jak u której z koleżanek powyżej- 2 dni, kiedy normalnie to conajmniej 5 dni mam. Musze zacząć mierzyć temp. ;) a piersi już mnie nie bolą, ale przez kilka dni bolały mnie i były nadwrażliwe tak, że jakikolwiek dotyk był dyskomfortem dla mnie. Chyba pierwszy raz w życiu. Pobolewa mnie też trochę brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Pytająca niewiedząca
AŻ MNIE TO ZACIEKAWIŁO CZY JESTEŚ W CIĄŻY CZY NIE- DAWAJ ZNAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
no brzuch też mnie bolał, tak jakby na okres. zmierz temperaturę, jeśli jest koło 37 to być może ciąża. testowi dobrze się przyglądaj, bo druga kreska może być bardzo bladziutka a i tak będzie oznaczała ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
Wiem, wiem :) Przyglądam się :) W pierwszej ciąży miałam właśnie bladą, niemal niewidoczną. Pobolewa mnie znów brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
Najdziwniejsze jest to, że wcześniej nie chciałam mieć dziecka póki co. Im dłużej ten okres nie nadchodził, tym bardziej chciałam żeby się nie pojawił. Teraz już czekam żeby były 2 kreski. Mój mąż ma tak samo. Aż mu się smutno zrobiło kiedy zobaczył jedną kreskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
Pytająca hehe, to trzymam kciuki żeby wreszcie się pojawiła ta druga ;) my z mężem też nie planowaliśmy w tym momencie malucha ale nie wierzyliśmy w te negatywne testy i jak się w końcu pojawiła druga to nie było zaskoczenia tylko radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
:) Dzięki :) My mamy 2 chłopców- 10 i 3 lata. Ciekawe czy 3 synek mi się trafi ;) tak jak mojej siostrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
A Ty jestes w ciazy czy masz juz dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
o to ładna gromadka by była :) ja jestem w 9 miesiącu, rodzę za 2 tygodnie - też synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca niewiedząca
O to super :) Życzę Ci udanego rozwiązania :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×