Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pecherzyka

brak pecherzyka ciazowego 4-5-6 tydzien

Polecane posty

Gość brak pecherzyka

hej bylam ostatnio na badaniu u gina i badajac mnie stwierdzil ze wedlug niego jestem w ciazy to bylo w poniedzialek dokladnie. Dzis bylam na usg i lekarz nie widzial ciazy ani nawet pęcherzyka ciążowego. Testy ciazowe wychodza mi z druga kreska blada i mam objawy ciazowe oraz bole brzucha . nie ma jednak innej mowy bym byla we wczesniejszej ciazy niz 18 dniowej (moj maz wrocil ze szkolen 4dni temu), licze 18 dni od ostatniego stosunku . w ciaze na pewno jesli w ogole ona jest musialabym zajsc minimum dzien przed okresem . nie wiem juz o co chodzi kompletnie :( do tego te testy ciazowe i pierwsze badanie ginekologiczne ktore potwierdzilo moje przypuszczenia- czyli ciaza a usg jej nie wskazalo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pecherzyka
okresem oczywiscie ale predzej plamieniem niz normalnym zwyczajnym okresem jakie mialam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
czasem w bardzo wczesnej ciąży nie widać pęcherzyka. U mnie był on widoczny na usg w 4/5 tygodniu. Upewnisz się jedynie robiąc test z krwi beta hcg :) u mnie na początku testy wskazywały ledwie widoczną bladą drugą kreskę, dopiero beta mnie uspokoiła i pięknie potwierdziła ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pecherzyka
no tak tylko tu jest bardzo dziwna sytuacja . W poniedzialek inny ginekolog badajac mnie (bez usg) stwierdzil ze wedlug niego jestem w ciazy - wyczuł cos tam... a dzis na usg inny ginekolog z kolei nie widzial zadnej ciazy ani nawet pęcherzyka... Do tego te testy ciazowe ze slaba linia.. bole brzucha ( mialam takie w pierwszej ciazy). cos jest nie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklqwer
zrób sobie beta hcg dwa razy w odstępie 48godz. będzie wiadomo czy to faktycznie ciąża i jaki jest przyrost czy prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pecherzyka
tak masz racje nie mam wyjscia:/ idzie oszalec w poniedzialek dowiedzialam sie ze jestem w ciazy - mialam na usg potwierdzic konkretny tydzien a tu dupa nic nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
mądra decyzja szkoda twoich nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko idz na bete
i na dwa tygodnie od zobaczenia dwóch kresek umów się na wizytę.Mój gin ma bardzo dobry nowoczesny sprzęt nim też wykonuje badania prenatalne więc nie ma mowy o dziadostwie ale ciąży w 4tc mi nie wykrył co najwyżej ją podejrzewał bo miałam grube endometrium.Po dwóch tygodniach od tego badania był już zarodek z serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do alka88
Licząc od 1.12 byłabyś teraz w 6tygodniu ciąży. U mnie na tym etapie ciąży nie było widać pęcherzyka ciążowego. W 7tc był już pęcherzyk i zarodek. Teraz jestem już w 21tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
jakie usg miałaś robione? dopochwowe czy brzuszne?? u mnie w 4tc nie było nic widać... dokładnie w 1 dzień spodziewanej miesiączki-miałam przypadkowe badanie lekarskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie to
14 dni po spodziewanej @ widoczny był sam pęcherzyk 5 mm bez zarodka. Teraz 26 tydzień i prawie kilogram ma to już nie maleństwo. Bardzo późno było zagnieżdżenie i dlatego lepiej odczekać trochę niż zaraz lecieć na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ta kobietka w lipcu ma ostatni wpis a wy jej radzicie w styczniu ze ma iść na bete , brawo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka88
Dziewczyny pomagają zrozumieć mnie, a nie autorce. Sprzęt na którym mialam robione usg daje wiele do zyczenia tj.raz, ze nfz a dwa, że co chwila zacinał się laekrzowi i wiecznie "dokręcał wtyczki i poklepywał". USG dopochwowe. Na koniec powiedział, ze jajniki zdrowe i ze pęcherzka nie ma w jamie macicy i, że mam przyjsć za 10dni wtedy sprawdzimy raz jeszcze. Jeśli go tam nie znajdziemy bedziemy musieli poszukać gdzie indziej...badzmy dobrej myśli! Mina zrzedła mi w momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka88
Nie wytrzymałam nerwowo. Spać nie moglam przez te podejrzenia, więc wybrałam się dzisiaj prywatnie na usg. Rozpłakałam się jak dziecko jak tylko DR.włączyła usg i na monitorze pokazał się wielki pęcherzyk z ZARODKIEM i malutkim pulsujacym punkcikiem! Jak mozna było tego nie zauważyć??? Żadne "słabe" usg tego nie tłumaczy! Zaznaczam, ze robione było 3 dni temu!!! Jestem kolejnym przykładem na to jak sie leczy/diagnozuje/wykonuje badania z NFZ. Zrozumiała bym np. Droga Pani, zacina mi sie usg, badanie jest nie miarodajne, dostanie Pani sierowanie na wykonanie go gdzie indziej. -ok! Zamiast tego usłyszałam: W jamie macicy nie ma pęcherzyka, za 10 dni proszę przyjsć i jak go tam nie znajdziemy to trzeba szukać gdzie indziej!!!!!!! Ludzie! Jak tak mozna! A ja go uważałam za dobrego lekarza/specjalistę...teraz mam ochotę spalic mu gabinet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka88
A jak Ty to wytłumaczysz? Jak Tobie to wytłumaczono? Przez te 3 dni co sie nerwów na jadłam, że to moze ciaża pozamaciczna...wiecznie sprawdzałam tylko na bieliźnie czy juz nie plamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam ten sam problem w 6 tyg. lekarz powiedział, ze raczej nic z tego nie będzie , po 10 było widać już pęcherzyk, a po następnych 10 dniach okazało się , że to bliźnięta. Nie ma po co robić za wcześnie usg. Najlepszym czasem jest to 12 tydz tak jak zalecają to ginekolodzy ja najadłam se mnóstwo stresu, w sumie niepotrzebnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 4 tyg usg wykazało pęcherzyk w macicy, jednak było za wcześnie na cokolwiek. 2 tyg później już żadnego śladu po pęcherzyku lekarz stwierdził że nastąpiło poronienie. Jednak wciąż mam objawy typowe jak na ciąże, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy beta 75 mlU/ ml oznacza ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam, bo miałam robione usg niecałe tydzień temu i nic nie wykrył mój lekarz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na usg bedzie cos widac jak stezenie hcg wyniesie ok 1000.wiec jeszcze za wczesnie na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wczesna, ale tak gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i gratulacje :) A czy normalne jest to, że mam bóle i takie jakby kłucia w podbrzuszu, praktycznie dzień w dzień? Jeśli dobrze wszystko policzyłam to jestem w 4-5 tygodniu ciąży, myślałam że chociaż małą kropeczkę zobaczę na usg a tam jeszcze nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie myle jak hcg bedzie ok 10000 to dopiero serduszko mozna zobaczyc. wiec u ciebie stanowczo za wczesnie. mozesz powtorzyc hcg i zobaczyc jak przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz

To i ja zapytam.zrobilam wczoraj betę wyszła 177.82 powinnam z wyliczeń być w czwartym tyg licząc od zapłodnienia.ale nie potrafię zinterpretować wyniku.testy pozytywnie.ale te wartości bety wszędzie inaczej pisze i już zgłupiałam a do lekarza jeszcze tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×