Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomyslowasss

Dlaczego coraz wiecej facetow unika seksu - wyjasnienie dla kobiet.

Polecane posty

Gość nddsdsdsds
njunnujn bo idiotko nie napisalem ze proble m dotyczy wszystkich mezczyzn, wiec w czym tlumoku masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
a co ma wiek do tego? nie wiedziałam, że piszemy o starszych panach a gdzie ja pisalem o starszych panach? umiesz czytac ze zrozumiueniem? poped u facetow spada juz od ok 20 roku zycia i facet 30 ma znacnzie mneijszy poped niz 20, chyba nie nazwiejsz 30 latka starszym panem wasze ograniczenie jest porazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
no nie, bo jak go dociśniesz to napisze, ze nigdzie nie mówił że WSZYSCY, WSZYSTKIE, a gdzie napidsalem ze wszystkie? jesli cos napisalem, a ty mi piszesz ze napisalem co innego to nic dziwnego ze prostestuje rozumoiesz to debilko czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotko, czytać ze zrozumieniem, itd. przy tym upale zaraz dżem wykorkuje od podniesionego ciśnienia i będzie po krzyku powkurzamy go? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz nam mały pedałku o możliwościach impotenta, za co tak bardzo nienawidzisz babeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Tak trudno zrozumiec, ze poped u faceto MOŻE spadać wraz z wiekiem, ze seks MOŻE być bardziej meczacy dla facetow? Nie moze tylko spada i jest bardziej meczacy idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
njunnujn nienaawidze takich debilek jak ty, ktore przerasra nawet czytanie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiaa
Dzem daj sobie spokoj z Njunn. Ona byla w psychiatryku 5 lat, to wszystko mowi o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Wiem ze byla w psychiatryku, wcale sie nie dziwie. Idiotka skonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze spada, bo kiedy facet jest samotny i pozna fajna babkę to nawet majac 65 lat jego popęd wzrośnie- DEBILU! seks NIE JEST bardziej męczący dla faceta, jesli to partnerka jest stroną aktywną- DEBILU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
nie zawsze spada, bo kiedy facet jest samotny i pozna fajna babkę to nawet majac 65 lat jego popęd wzrośnie- DEBILU zawsze spada idiotko, poziom testosteronu malej i spada nie osmieszaj sie debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
jesli jest kobieta strona aktywna, a takich przypadkow jest malo, wiec z niewielka generalizacja mopzna napisac ze seks dla facetow jest zawsze bardziej meczacy niz dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
njuunnj on poprostu poraża ;) i standardowo - chce uchodzić za osobę inteligentną a nie jest w stanie napisać kulturalnie choćby jednego posta, nie wyzywając nikogo ;) jego poziom wręcz poraża ;) i skąd jego teoria? z kilku tematów na kafe? szkoda, że w rzeczywistości nie widać tych facetów, których seks tak męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sie osmieszasz, testosteron jest wyrzucany do krwi na polecenie mózgu i jego poziom sie podniesie kiedy mózg zdecyduje że warto, tylko w sytuacji bez bodżców dla mózgu poziom testosteronu bedzie samoistnie spadał, poczytaj coś o gospodarce hormonalnej bo masz podstawowe braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notatkiozyciu.pl
Stres? Życie męczy facetów bardziej niż kobiety. Nie potrafią wyluzować. Przerost ambicji, przerost odpowiedzialności. Brak myślenia o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec z niewielka generalizacja mopzna napisac ze seks dla facetow jest zawsze bardziej meczacy niz dla kobiet" nie jest ZAWSZE i możesz nawet sto razy rzeczywistoć zaklinać, a ludzie i tak kochają sie na rózne urozmaicone sposoby, malutki prawiku z kurzym móżdżkiem hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
mało jest przypadków gdzie kobieta jest aktywna podczas seksu? oj widać jakie masz w tej kwestii doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdekobieto, dżemass, to taki zabijacz czasu jest, tacy są też w przyrodzie potrzebni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojm a tu chyba
pisze pytajacy dzentelman pod dziesiatkami innych nickow :D ciota, nieudcznik i zero, na ktore zadna fajna i ladna laska nawet nie splunie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
idiotko kazdy seksuolog ci powie ze libido u mezczyzn spada wraz z wiekiem, wroc do podstawowki bo nie znasz podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
a czemu życie męczy facetów bardziej? pracują na pełen etat, potem gotują, sprzątają, prasują, zajmują się dziećmi? nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojm a tu chyba
dzentelman, moj facet ma 41 i rucha jak krolik Duracell :P nie sadz innych po swoim zwiedlym, smetnie wiszacym 12 cm wacusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
"njunnujn abcdekobieto, dżemass, to taki zabijacz czasu jest, tacy są też w przyrodzie potrzebni" mnie on strrasznie fascynuje, bo nigdy w życiu nie spotkałam się z przypadkiem takiego wymyślania teorii z zerowym pokryciem w rzeczywistości i takiego upierania się przy tym. zakłada temat na FORUM - gdzie powinna wystąpić jakaś dyskusja, tymczasem on wyzywa każdego kto ma choćby troszkę odmienne zdanie - ot rozmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
mało jest przypadków gdzie kobieta jest aktywna podczas seksu oczywiscie ze malo, w porownnaiu z facetem to jest malo ile jest pozycji w ktorych to facet jest strona dominujaca a ile gdzie facet nie ma zadnego porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
abcdefgkobieta nie wyzywam jesli ktos nie przypisuje mi zdan ktorhcn nie napisalem jelsibys nie przekrecala to bym nie wyzywal, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojm a tu chyba
NO I DOBRZE bo to facet ma zdominwac laske i ja zerznac :P w lozku jestem jego szmata i to on decyduje, jak mam go zaspokoic :P od tego jest facet! a nie taka cipka jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
libido spada z wiekiem, ale jest w stanie okresowo sie podnieść jeśli tak zdecyduje podniecony mózg, nie podniesie sie do poziomu 20latka u każdego zakochanego 60latka, ale i tacy magicy bywają czyt. Berlusconi nie możesz tego zrozumieć, że w rzeczywistosci nie ma WSZYSTKIE,ZAWSZE i NIGDY, nie możesz tego ogarnąć i kurczowo potrzebujesz szuflad do rozumienia świata, czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
abcdefgkobieta czemu bardziej meczy? bo idiotko faceci maja do wykonania ciezsze prace fizyczne, takie ktore kobiety w ogole nie moga podalas co innebo pracowac 8h w biurze a co innego 8h na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
libido spada z wiekiem, koniec tematu nareszcie to przyznalas idiotko teraz przyznaj jeszcze ze seks jest bardziej meczacy dla facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×