Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj tam oj tam ... 27

18 t.c. a wielkość brzuszka...powód do niepokoju ?

Polecane posty

Gość fyzla124
wierzę w to :D:D jak na tą chwilę pobolewa mnie podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
fryzla, daj znać, jak zrobisz test! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyzla124
ok napiszę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, nawet sobie nie wyobrażam że bym nie mogła prawie chodzić, a jakbym musiała leżeć to całkiem bym zwariowała. Mam nadzieję że jeszcze te 12 tygodni będę tak sprawna jak do tej pory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyzla124
hej:) no niestety dostałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejoplaa
Szkoda, ale od czego jest następny cykl :) renia, jak się masz, za mogę wiedzieć skąd jesteś? ;) Czy ciebie w III trymestrze znów dopada senność, jak w I trymestrze? Bo ja tak się zaczynam czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
to wyżej, to pisałam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
Ja też myślałam że pogody, ale tak już mam ze 2 tygodnie, więc raczej nie tylko pogoda ;). A jak z puchnięciem nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
Ja okolice Warszawy. Jak tam wyprawka kompletuje się, czy jeszcze nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaBrunetka___
jest OK :) Nie masz żadnych powodów do obaw... Zdrówka dla przyszłej Mamy i Twojego Maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę się do tego zabrać... Skończyło się na zrobieniu listy i posegregowaniu co muszę kupić a z czym mogę poczekać;) I troszkę ciuszków dostałam, więc jakieś zaczątki kompletowania są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
My też trochę dostaliśmy ubranek, ale nawet jeszcze dokładnie nie wiem, co tam jest. No ale już właściwie skompletowałam rozmiar 56 cm i 62 cm, oprócz paru drobiazgów, wyprzedaże były, chyba jeszcze są. Poza tym tylko pościel jeszcze, no i jeszcze trochę jakiś grzechotek po dzieciach z męża rodziny. Nie spieszę się mocno, ale też nie chce wszystkiego na wrzesień zostawiać, latam dużo po necie, szukam co mi się podoba, porównuje ceny, tak lubię kupować, jeszcze w tym tygodniu chyba kocyki i rożek zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam zamawiać, ale dopiero jak będę znała płeć. Chociaż i tak różowego raczej nie wezmę nawet jak to dziewczynka będzie (mam jakoś wstręt do tego koloru;P). Znalazłam sprzedającego na allegro, gdzie oprócz rzeczy dla dziecka znajdę też rzeczy do porodu, więc sporo na tym zaoszczędze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliiddkkaaaa
Dziewczyny a podajcie strony sklepow w ktorych kompletujecie wyprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 20tc lekarz stwierdził, że nie widzi dokładnie, więc nie powie. A teraz usg będzie w 30tc, więc jeszcze chwilka;P Wrócę jeszcze do puchnięcia nóg. Nie puchną, aż się sama dziwie. Czasem tylko palce u rąk, ale zawsze tak miałam przy tych temperaturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
renia, normalnie mamy identycznie, mi tez nogi nie puchną, a każdy pyta czy puchną i nie wierzy :D, tym bardziej, ze jest gorąco. palce u rąk, owszem czasem, ale raczej sporadycznie i minimalnie, tylko po obrączce czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
u nas właśnie w 20 tc lekarz stwierdził, już było widać wyraźnie ;), w 16 tc też próbował, ale mały miał nóżki razem i się nie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
reania, a jak tam badanie glukozy z obciążeniem ci wyszło? ogólnie masz bez problemową ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75g glukozy bleeeeee. Po dwóch godzinach miałam 96, więc bardzo ładnie:D Nie mam większych problemów, wszystkie badania wychodzą tak jak powinny. Gdyby nie ta pogoda to jeszcze bym pracowała, ale nie dam rady w tym skwarze wysiedzieć na hali... Teraz mi się zaczynają lekkie problemy z chodzeniem (chodziłam kilka godzin po mieście dzisiaj i coraz ciężej się szło;P). I nie mogę się ułożyć do snu nigdy. Takie potworne te moje problemy, więc gdyby maluch nie wierzgał to bym mogła przez przypadek zapomnieć że w ciąży jestem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
ja z kolei mam dziwne wyniki badań od początku, z małym od początku wzorcowo, tylko z mamuśką, ale to nic poważnego ;). najpierw było mega dużo bakterii w moczu, leukocytów, żadnego zapalenia nie czułam, antybiotyk, teraz już długo jest ok. później kosmiczny wynik toxoplazmozy, lekarz mówił że bardzo dawno takiego wyniku nie widział, dodatkowe badanie na awidność i okazało się, że stara infekcja, uff ;). raz mi wyszło za wysokie ciśnienie krwi przed wizytą, polecenie mierzyć 3 razy dziennie, nigdy więcej nie miałam podwyższone, wręcz mam idealne ;). no i teraz pierwszy tekst na cukrzycę ciążową, glukoza lekko powyżej normy, ale dosłownie o włos...no ale badanie trzeba powtórzyć, robione tydzień temu wyszło idealnie :D...chyba już taka dziwna z natury jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
A z takich fizycznych dolegliwości, to tak bardziej przewlekle ;), to mam zgagę, skutecznie zwalczam ją mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz trochę tych przygód;P Ale najważniejsze że z małym wszystko w porządku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mleko nie pomaga. Zdecydowanie bardziej pomaga: nie pić słodkich gazowanych napojów to nie będzie zgagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
No tak, najwięcej stresu, to było z tym toxo...bo reszta to czułam, że jakieś błędy pomiaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×