Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Nie da rady z antybiotykami, bo jak tak kiedyś im ściemniałam to się okazało że jestem w ciąży, tyle że takiej co się zakończyła w 11 tc. Oni za czujni i sprytni na takie wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia no to powiedz ze masz kaca i ze nie pijesz, bo dzien wczesniej sie uchlalas i zygalas w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja mysle ze juz po wszystkim u mnie. Pamietam jak czyatlam post czarnego, ja wlasnie dzis mam takie uczucie pustki, wczoraj mnie bolal brzuch dosc mocno wieczorem i dzis jakosinaczej juz sie czuje. Mysle ze u mnie to juz skonczona historia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki nielotolku lecze sie w AZ LUWEN I ST .AUGUSTINUSIE W ANTWERPI .Jade tam gdzie jest moj lekasz w okreslonym dniu naogol to st Augustinus, ale transfer i przechowalnia zawsze Luwen. Moze ty tez tutaj mieszkasz? pozytywna energie do wszystkich wysyłam... Dziewczynki jaka macie diete? moj lekarz nic o diecie niemowił, cos wspominal tylko o zdrowym trybie zycia ale jak mozna pomoc to bede i diete stosowac , czekam na wytyczne ;) i buziaki sle dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ja już 10 dzień okresu,czy to normalne,co prawda lekki tylko wkładka ale strasznie długo:( A co myślicie na temat malowania włosów w tym momencie u mnie,mam straszne odrosty i chciałabym coś z tym zrobić moja p fryzjerka twierdzi że nie ma przeciwskazań,ale sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, jak się czujesz? U mnie 8dpt. Rano się obudziłam z testem czułości 10 pod reką ale szybko pobiegłam do łazienki żeby nie miec co badać :) bo korciło mnie okrutnie ale poswtanowiłam że conajmniej do jutra poczekam, a jak sił starczy to i do niedzieli. Ciesze się teraz na weekend bo Mężuś tak go zorganizował żebyśmy mogli coś razem zrobić. Piersi mnie dziś bolą mniej. I szczerze powiedziawszy to ze strachu dzis tego testu tez nie zrobiłam bo jak ja dam rade jak się okaże że lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja mysle ze teraz lec i zrob sobie wlosy, nie mysle by teraz mialoby ci zaszkodzic. Natomiast w okresie ciazy to wiem ze dziewczyny robia wlosy ale prosza fryzjerke zeby farba nie dotykala skory, tzn. z takim mini odrostem niestety powinno sie robic. Lunede jak sie czujesz? Kinia kiepsko.... jakos smutno mi, nie wierze juz by cos wyszlo. Tak jak wspominalam brzusiu dosc mocno pobolewal w srode, wczoraj juz tylko tak tyci tyci. U mnie dzis 10dpt. Najgorsze jest to ze nie mam juz pingwinkow i dlatego jeszcze bardziej mi smutno i ciezko :( Mowisz ze sie powstrzymalas, to dobrze bo tylko stresa mozna sie nabawic. Ale z drugiej strony ta ciekawosc jest tak ogromna, prawda? Ja juz w sumie pierwszy krok zrobilam z tymi testami, wiec pewnie jeszcze do poniedzialku-wtedy beta, to jeszcze tescik zrobic zrobie, he he he. Ok ide spac bo u mnie 3 rano Piatek, jestem 7 godzin do tylu od Polskiego czasu. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, wyobrażam sobie jak się czujesz :( To okropne chwile ale nie zapominaj że jeszcze beta przed Toba w poniedziałek. Ja mam znowu te czerwone nitki na bieliźnie więc siedzę jak na szpilkach. Poprzednim razem jak zaszlam w ciąże też te nitki miałam więc się łudzę że może i teraz będzie sukces. Dzis mam troche w pracy do poogarniania więc się na tym skupie i kolejny dzień szybko zleci. Dobranoc Juloni! :) A dla reszty Dziewczyn Dzień Dobry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ojoj to dobry znak z tymi nitkami :) Jak wtedy byly i zaszlam to oby i tym razem byly zwiastunem dobrych wiadomosci. :) A swoja droga co to sa te nitki? :) Ok ide lulu! Do uslyszenia pozniej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie jakby mini plamienia na bieliżnie. Jakbys pojedyncze czerwone cieniutkie niteczki na bieliznie ułozyła i tak po kilka ich jest, raz mniej raz więcej. Można by rzecz że to po lutinusie ale ja tak raczej nie miewam a już się i luteiny i lutinusa i duphastonu w życiu nabrałam. Nic to dzis ani kropli alkoholu. Wymyslilismy z męzem że będzie mi w domku rozlewał pifko bezalkoholowe do kufla. Jak ludziaki zobacza ze stoję z piwem to nikt sie nie przyczepi, a dla mnie najwazniejsze to zeby nie nabruździć w organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ja sie lecze, a raczej leczylam w UZB w Brussel Jette. Pomogli mi spelnic marzenie ktore zyje we mnie juz 8 tyg;-) helenka mysle ze teraz smialo mozesz robic wlosy. Ja musze czekac do grudnia drugi trymestr sie zacznie ale tez tylko tak delikatnie zakryc odrost chce. dziewczyki trzymam kciuki za Wasze bety. Milego dnia i dzien dobry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie objawy hiperstymlacji powoli zanikaja, dzisiaj, 4 dpt obudzialam sie w normalnej formie, juz bez tych wszystkich nudnosi i krecenia w glowie. Jajniki wciaz powiekszone, ale lekarz dzosiaj byl juz optymistyczny, mialam usg, mozemy jechac w niedziele i w kontynuuowac w poniedzialek. Do pracy pojde sobie w srode, jesli bede sie dobrze czula oczywiscie. Takze aktualnie nie mam absolutnie zadnych objawow, oprocz jajnikow w podbrzuszu i po bokach, nic mnie boli, piersi - nic, takze nie mam, szczerze mowiac, dobrych przeczuc..ale nie chce zapeszac, tak bym chciala, zeby sie udalo... Juloni,test najwczesniej dziesiatego dnia! Czyli jutro...czekaj spokojnie, a my trzymamy mocno kciuki! Takzd za pozostale dziewczyny pati i kinia ( dobry plan z tym piwem hehe) Nielotolek, pozdrawiam! to dobrze, ze sloneczko wyszlo Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykla pisalam szybciej niz myslalam, mialo byc: oprocz bolu w podbrzuszu i jajnikach, po bokach, nie mam innych objawow No, to mam nadzieje, ze jest troche jasniej, Ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, zdrowa dieta to dobra dieta :) mowia tez lekarze o wysokobialkowej, czyli dobre miesko, jaja, ryby, warzywa, brokuly, jogurty, bialy ser :) awokado, ananasy, kalafior! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny farba już kupiona i będę działała:) Kinia trzymam kciuki,myślę że te niteczki to dobry znak. nielotol akurat będziesz miała piękne włoski na święta:) LuneDe a możesz przypomnieć mi co brałaś i jak to można rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNE dobrze, ze te najgorsze juz za Toba. Teraz tylko czekac na wyniki. Trzeba byc dobrej mysli. Pamietaj, ze kazdy jeden objaw okresowy, badz brak jakiegokolwiek objawu moze byc objawem ciazy. Bede to powtarzala az do skutku bo sama tego doswiadczylam :) KINIA I JULONI Wa tez sie to tyczy :) Najlepiej testujcie sikancem w dzien spodziewanej @ badz od 10 d.p.t. U mnie ok. Z rana coraz gorzej mi sie wstaje, czuje sie jak wymemlana szmata :) Dzis juz ostatni dzien wzielam dowcipnie utrogestan. Mam nadzieje, ze nic mi juz nie grozi :\ Takze dziewczynki zycze Wam milego weekendu KINIA udanej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ruszam do zabawy gdzie będę myśleć czy jutro rano sikańca nie uskutecznić. To już 9 dpt będzie, no i te czerwone nitki na bieliźnie...już moja cierpliwość w oczekiwaniu się kończy...oczywiście zrobie co w mojej mocy żeby jeszcze poczekać....ale moje moce ulegają wyczerpaniu w zastraszającym tempie. 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Lune, biedarstwo ciesze sie ze juz lepiej i w niedziele pojedziecie do domku, dzieki za wskazowki do diety ja zobacze moze pomoze. Nielotku a jaki lekarz cie prowadził? i mozez mi powiedziec co to jestAID? Kinia dobry ten pomysł z piewnm ja kiedys tez kufelek trzymałam a maz z niego popijał potajemnie, u nas nikt sie niegapną i oby u was tak bylo... Lune, Kinia, Juloni, Pati powodzenia zycze i kciuki mocno trzymam!!! Kurna Pati sie nieodzywa a miała dzis miec beta.... oby milczenie bylo dobra wiadomoscia. buziaki i ide sppac bo jakos zle bardzo sie czuje, chyba doła lapie,albo chorubsko z tamtego tyg mi wraca miłego weendu zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia spoko z tym piwem wymyslilas :) Baw sie dobrze i nie rob testu bo sie bedziesz zamartwiac jak ja. Lunede zdrowka ci zycze i pomalutku jedzcie. Jak zajedziesz do domku to od razu sie lepiej poczujesz. Patti...... hop hop! Nielotolku wiem wiem nie wytrzymalam a teraz ponosze konsekwencje! Dzis znowu test robilam bo sie martwie i nic nie pokazalo nadal :( Nie wiem jaka czulosc ma ten test niestety nie pisze albo ja nie umie odczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka AID to Artificial Insemination by Donor, czyli inseminacja z nasieniem dawcy a prowadzil nas Dr. Herman Tourne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane ja niestety dzisiaj poległam na becie i pozno przyjechałam po lekarzu musze zebrać siły w poniedziałek sie odezwe trzymajcie sie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni-mi sie wydaje ze first response testy sa niezle-mowia w reklamie ze 6 dni przed spodziewanym okresem mozna robic czyli maja niezla czulosc.Albo clear blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa a co do farbowania wlosow-niezlym sposobem jest tez robienie drobnych pasemek-w kolorze naszej ulubionej farby-po pierwsze nie dotyka glowy a po drugie tak szybko nie widac odrostow.Tyle ze konieczna do tego fryzjerka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka ja dzis robilam taki Wallgreens brand. Nie pokazalo mi a jestem 10dpt, co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×