Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Czesc Dziewczyny Ja wierze ze po deszczu i chmutach musi przyjsc Słońce i ja wierze ze na to forum także zawita :) Akacja moj lekarz kiedys mi powiedział : "Chce Pani zeby sie udało ? To prosze nauczyc sie pokory i cierpliwosci! Sa rzeczy na ktore niemamy wpływu! Ja zrobie wszystko by sie udało" wtedy myslalam ze co on pier ..... dzis po 2,5 roku leczenia wiem ze miał racje.... Słoneczko a w jakim stanie jest to wasze nasienie? U nas tez jest z nasieniem niewesolo a zapłodniło sie 5 szt ,Jajeczka Lunede tez były slabiutkie a dzis nasza lunede jest w ciazy i my tez bedziemy Aliria76 witam cie kiedy testujesz? jestes kroczek przedemna :) kurna mnie tez dzisiaj bolał kregosłup ale myslalam ze szybko sie przekrecilam i czasem mnie wtedy boli. katka_70 bedzie dobrze moja mama tez miala plamienia i nawet krwawiła a ja jestem na swiecie :) Lunede ale teraz musisz długo czekac calusi miesiac prawie, z drugiej strony znaczy ze jest wszystko dobrze i tak trzymac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookies
Wiosanka - idę na betę rano. Boję się jak cholera. Fizycznie czuję się dobrze, ale psychicznie .... strach, niepewność ... Aliria76 - witaj. Ja też czekam na wynik i wiem co czujesz.. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka..nno strasznie dlugo...gdybym tylko mogla byc pewna ze wszystko jest dobrze i to tylko czekanie, to byloby w porzadku, ale ta niepewnosc jest nagorsza...ale ci Ci mowie, sama wiesz, jak i kazda z dziewczyn tu na forum, zreszta nic w zyciu nie jest pewne...ehh wstrzasnela mna dzis ta wiadomosc o smierci 24 latki w lublinie po porodzie..straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede otoczenie i fakty sa przerazajace ...... A mnie ogarniaja dreszcze jak słysze co dzieje sie w moich okolicach te fakty o ktorych opowiada mi mama przez tel są wrecz niedouwierzenia i włosy dęba staja: Matka w 6 miesiacu ciazy umiera w szpitalu ponoc po pobicu , w ubiegła srode- tez w szpitalu w Lublinie. Ma juz 2 dzieci z wczesniejszym partnetem ale on teraz jest za granica i ma w nosie dzieci . Policja szuka go za alimenty,a dzis na dzien przed pogrzebem babcia jego matka mowi co zrobic z tym kłopotem. Matka jest w ciazy z 7 dzieckiem zamiast zajac sie 6 tych co ma to woli isc na plotki do sasiada i siedziec tam 5 godz , dzieci pilnuja i przewijaja dzieci ! Od alkocholu i jedzenia niestroni a to ze dzieci sa głodne -a co mnie to obchodzi. A jak ktos zaproponował zeby jemu podciac jajowody to jej reakcja była ,,niema mowy to a kto mi bedzie dzieci robił". Czasem mysle ze Bog niesprawiedliwie dzielii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Nie pisze nic bo nie mam o czym na razie. Ale jetescie produktywne, ze ho ho! Helenka, Anette........... przykro mi okropnie, ale wierze ze sie uda nastepnym razem bo cos sie tu na tym forum ruszylo i napewno wam tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny , od 12 .11 zaczelam brac zastrzyki puregon podchodze do ivf krotkim protokolem, jednostek 250, powiedzcie mi prosze czy dobrze czulyscie sie po tych zastzrykach jesli ktoras z was je brala???? i wiem ze to nawet nie powinnam o tym pisac i sie przyznawac ale czy ktoras z was podchodzac do ivf miala moze niska rezerwe jajnikowa i na dodatek palila papierosy i czy sie udalo, tak bardzo sie boje ze to moje palenie popsuje wszystko, ale nie moge sie odzwyczaic, blagam prosze odpiszcie mi jesli jest tu ktoras w podobnym przypadku, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Witam dziewczyny:-) Aneczka u nas z nasieniem jest dziwna sprawa bo liczba plemników skacze jak chce:-( - początek sierpnia 2012 - 4 mln / ml - poczatek września - 21 mln/ml - pażdziernika - 2 mln / ml Mój M ma podwyższone FSH (ponad normę) ale i tak nikt ne potrafi wytłumaczyć skąd te skoki. Przeszedł już kurację lekami, bierze witaminy, macę, l karnitynę, wszystko co się da:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni! jestes! jak tam u Ciebie? a widzisz telesforki jak nie bylo tak nie ma....:( XXX Anuula...ja bralam Puregon, ale tylko 100 j...czulam sie w miare dobrze, nie pamietam, zeby cos sie dzialo...Anuula! to jasne, ze fajki Ci szkodza i utrudniaja zajscie w ciaze! Co za pytanie! Po prostu przestan palic. Dzisiaj. Po co Ci to? Ty bedziesz zdrowa, cialo Twoje bedzie zdrowe, dziecko bedzie zdrowe. rzuc fajki! Ja przestalam palic w jeden dzien, kiedy uswiadomilam sobie jaka glupia jestem! Wiem, wiem, ze sie da po prostu przestac, zadnych plastrow ani takich rzeczy nie uzywalam, po prostu zmienilam mentalne nastawienie i papierosy zaczely mnie obrzydzac i odstreczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko, ja nie mam zadnej wiedzy o jakosci spermy, wiec sie nie wlaczam w ta rozmowe, akurat, szczesliwie u nas nie bylo takiego problemu, wiec nie orientowalam sie w tym temacie. Ale u nas tez skakalo, jak sobie patrzylam na wyniki: razz bylo 280 mln, innym razem 120 mln...wiec widzisz jakie wielkie skoki! Kiedys lekarz powiedzial, ze maz zrobil gorszy wynik, gdy przed jedna z IUI nie zachowalismy wstrzemiezliwosci seks...takze o tym tez warto pamietac przed samym pobraniem spermy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Sloneczko niepanikuj z tym waszym nasieniem wcale niejest tak zle. moj maz za pierwszym razem mial 0,2( a nie jak ci kiedys pisalam 2 to bylo w inseminacjach) i zaplodnilo sie 3 jajeczka. teraz mial po witaminkach 0,6 i zapłodniło sie 5. przy 2mil bedzie z czego wybierc :) Cookies trzymam kciukasy za bete. milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki Katka jak plamienie ustalo? Rozmawialas z lekarzem..Juloni super ze sie odezwalas..pozdrawiam cie cieplo.. Milego dnia dla wszystkich dziewczyn ps.Piatek Cookies testuje,ja mam pierwsze prenetalne i chyba Nielotek ma usg.. Nowe emocje..a ja mam chora coreczke i nieprzespana noc ,jedziemy na 13 do lekarza..mam nadzieje ze bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko kobietko Ty zwarjujesz od tego myslenia!;-) Moj m ma bardzo slabe nasienie. 0,00 cos tam nawet nie wiem i mielismy zawsze zaplodnione jajeczka nawet kilka wiec nie stresuj sie!!! Aga a co corci? Jakis wirus czy cos powazniejszego? Kurde teraz taka pogoda, wszystkich dopada chorobsko. Ubierajcie sie cieplo dziewuszki. ;-) Pozdrawiam goraco wszystkie Juloni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Dzięki dziewczynki, fajnie że jesteście:-) Właśnie katka jak plamienia?? Cookies kiedy wynik bety? Trzymam kciuki. Dziś na innym forum koleżance się udało po 3 iui:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hej hej! ...za chwile beda dzwonic z kliniki z wynikami naszych kariotypow...stresuje sie troszke....:/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..taa za chwile..juz sa yniki naszych kariotypow, ale lekarz bedzie dopiero w poniedzialek i dopiero wowczas bedzie mogla zinterpretowac wyniki...czyli czekamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie wam ze my juz tak cale zycie w stresie o te nasze dzieci od samego poczatku,az sie zastanawiam czy nie powinnysmy podrukowac naszym dzieciaczkom naszych rozterek,bolaczek,zmartwien ,lez opisanych na forum i dac jak beda juz dorosle zeby zobaczyly jak bardzo my sie nameczylysmy zeby je mieci kochac ... Moja corcia ma zapalenie pecherza moczowego i dlatego taka wysoka temperatura ktorej nie moglam od wczorajszych godzin wieczornych zbic nizej jak na 38 stopni..cala noc nieprzespana ..ona majaczaca cala goraca..wiecie co moje dziecko naprawde malo choruje wrecz ksiazkowo raz do roku ,antybiotykow na swoje 11 lat miala dwa teraz dostala trzeci..ale ja kazda jej chorobe przezywam strasznie..wczoraj w nocy oddalabym wszystko zeby jej nic nie bylo. Ale najwazniejsze ze juz dostala antybiotyk ktory powinien zadzialac.. A przyczyna blacha,pani na lekcji wf zabrala dzieci na boisko na jakies zaliczenie biegow i pewnie po takich biegach czekajac na reszte kolezanek siadaly male gwiazdy gdzie popadnie i sprawa zalatwiona.. Jakas masakra.. Pozdrawiam Was cieplo..ide odespac!Bo ta moja mala fasola pewnie tez wymeczona.. Buziaki do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh wspolczuje, zapalanie pecherza jest straszne :( bardzo boli :( Ja tez sie mecze od czasu do czasu i jak wyjezdzam gdzies, to zawsze biore ze sobe Furaginum, zeby wziac na wszleki wypadek..uff..biedna mala. Mam nadzieje, ze antybio. pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga biedny ten twoj mały szkrab. zapalenie cewki moczowej i pecherza czesto wraca mi wracało parenascie razy ale pomogły żurawiny ktore jadłam pod kazda postacią:dzem, suszone,sok, w polewie czekoladowej, mrozone miksowałam i dodawałam do soku zeby była lepsza konsystecja trwało to z pol roku ale juz z 5 lat niemam z tym problem. Nawet miałam takie tabletki ziołowe wyciag z zurawiny sa chyba nieszkodliwe bo nawet kobiety w ciazy moga je brac. Lunede co to takiego kariotypy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookies
Lunede - wg obliczeń jak nauczyłaś mnie liczyć to dziś mam 9dpt. I nic nie czuję prócz delikatnego kłucia jajników i czasami wzdyma mi brzuch. W związku z czym bardzo się boję. Mam już dość porażek po 3 latach starań... Aga_37 - to piatek będzie pełen emocji. Słoneczko - idę testować w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff..bede mialam informacje o naszych kariotypach dzisiaj o 20! Aneczka, kariotyp to zestaw chromosomow, czyli sa to badania genetyczne i robi sie je wowczas, gdy para ma problemy z plodnoscia lub poronienia, bo to moze oznaczac, ze zarodek ma wady genetyczne...normalnie sa to nieobowiazkowe badanie przed in vitro, my zrobilismy " na wszelki" wypadek, w czasie in vitro, a na wyniki sie czeka ok 6 tygodni, i dopiero teraz bede wiedziec czy nasze zardoki z mezem nie sa obciazone ryzykiem genetycznym... Jesli kobieta poroni kilka razy, to wowczas juz takie badania sa obowiazkowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede dzieki Bogu bo jajko pewnie bys do poniedziałku zniosla, jak musimy czekac to musimy gorzej z cierpliwoscia jak juz sa wyniki a nam niemowia. oj piatek bedzie ekscytujacy Oby przyniósł lepsze wiadomosci niz zeszły poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lune czekamy na info!! cookies to jeszcze nic nie znaczy, nie denerwuj sie. Pamietaj, ze kazdy objaw okresowy, moze byc objawem ciazowym!Nie ma na to regoly! Slyszalyscie po tej nowej metodzie na nieplodnosc meska? W Nowum zrobili pierwszy raz i zakonczyla sie sukcesem u pary ktora starala sie 7 lat.Dzis na becie wyszlo im , ze pozytyw. Polega to na wydobyciu za pomoca mikroskopu z najadrza zdrowych plemnikow a pozniej juz jak z ifv. Mnie jakos kuje dzis wszystko.Tak tak aneczka oby ten piatek okazal sie lepszy niz ten nieszczesny poniedzialek.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotek, dzieki...jeszcze nie wiem, ok 21... Dzisiaj mnie glowa bardzo boli, juz jestem w lozku...mam nadzieje, ze Ty dobrze sie czujesz, a przynajmniej lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki! Niestety rano doktor miał zabieg wiec nie odebrał a potem dałam za wygraną bo plamienia troszkę ustapiły. Wazne , ze nie była to krew. W poniedziałek i tak mam pierwsza wizytę i wszystko sie wyjasni. Powiem Wam, ze zaczynam sie bać jak chol..ra - czy widać dzidziusia, czy bije serduszko , czy wszystko jest w porządku i tak jak pisze Aga te obawy i lęki towarzyszyć nam już będą całe życie. Trzymajcie za mnie mocno kciuki w poniedziałek. Lunede- napewno badania wyszły ok , ale i tak tzrymam piąstki za Ciebie w poniedziałek :) Aga- ooo zapalenie pęcherza jest bardzo bolesne, mam nadzieje, ze po antybiotykach córeczce szybko przejdzie :) Mocno trzymam kciuki żeby piątek był bardzo szczęsliwy dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku, katka, to ladnie, ze plamienia sie zmnijszyly..Bedziesz spokojniejsza teraz... Xx Trzymam kciuki ze wszystkie dziwczyny w piatek! Xx Cookies...trzeba czekac...ja odczuwalam takie napiecie w brzuchu, ale tez nic wiecej na takim etapie... Xx U mnie i u M kariotypy prawidlowe..uff..chociaz tyle mniej...ale tak jak i Was strach mnie nie opuszcza, boje sie, czy wszystko dobrze..ale przez pierwszy trymestr tak bedzie, bo i ryzyko poronien wysokie..ehh..buziaki dla wszystkich, dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko...trzeba doczekac do tego 24, kiedy to bedziesz testowac :) dbaj o siebie i odpocxywaj, a w pracy w pobiedzialek daj na luz i nie przemeczaj sie! Mi lekarz powiedzial, ze teraz to my mamy zdazyc na...3 autobus ( czyli nie na pierwszy ani nawet nie na drugi) ..i tak sobie powtarzam w pracy! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka fajnie ze juz lepiej jest, widzisz moze "tak juz musi byc" ze tak napisze. Najwazniejsze zeby nie bylo to nic zlego!! lune no to super, juz zeszlo z Ciebie troszke co. Ten niepokój i to czekanie jest najgorsze. W sumie Ci powiem, ze ja jak juz zaczelam drugi trymestr to troszke juz spokojniej podchodze bo tak to najmniejsze kucie juz stawialo na nogi. Takze no normalne. Tak jak aga napisala cale zycie czlowiek sie bedzie martwil. aga sciskam mocno Twoja ksiezniczke i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. :* aneczka cierpliwosci zycze!!:) Dobranoc dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede ciesze sie ze jest z tymi badaniami dobrze, masz racje trzeba dotrwac do 24 narazie mam luz zobaczymy pozniej, Katka glowa do gory plamienie ustało i teraz bedzie tylko dobrze, nielotku dziekuje wszystkim zycze miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sloneczko i Aneczko - apropos spermy to bylam na wykladzie i pokazywali wykres zdrowego , plodnego wieznia, ktory oddawal sperme codziennie do badania, Wykres mial wzloty i upadki - w niektorych dniach nisko pod kreska - w innych na wyzynach. wytlumaczyli, ze dlatego robi sie badanie spermy kilka razy, bo moga byc rozne wyniki. Tutaj (Australia) tez moga wziasc sperme nawet od facetow , ktorzy maja bardzo male ilosci - tez im sie robi cos w rozadju punkcji. A tak na prawde potzebny tylko jeden, ten wlasciwy z jedna glowna, niezawinietym ogonkiem i pewnie musi byc usmiechniety. Anuuula co do papierosow, to wszyscy wiedza , ze sa szkodliwe, ale moja mama palila w ciazy i urodzilam sie zdrowa i normalna. Z drugiej strony ja bym zrobila (i robie ) wszystko , zeby zwiekszyc szanse. Dziewczyny - czekam na wyniki krwi, czy jutro moge miec transfer czy nie. Czuje sie dobrze, tylko brzuch wypchany jak balon. Macie racje, musze byc cierpliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×