Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Dziewczyny przestańcie wymyślać ciągle z tymi lekami. Chyba lekarze wiedza co robią. Lunede na jaki kariotyp Ty czekasz ? Na amniopunkcję nie wyraziłam zgody, ponieważ jest u mnie za duże ryzyko utraty ciąży. Helenka jutro idziesz też do lekarza, czy tylko beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotolek, na pewno bedzie dobrze :) daj znac jak juz beda wyniki. Tigla, ja zrobilam sobie badania kariotypu i M tez..ale na wyniki czeka sie 6 tyg, wiec jakos niedlugo powinny byc. Pobrali nam krew przed zabiegiem in vitro, jak bylismy w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My oboje tez mamy zrobione kariotypy, zapaomniłam je zabrać na bad. prenatalne i genetyczka prosiła żeby je dowieść i potem tylko je pobieżnie przejrzała jak byliśmy odebrać wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookies
LuneDe - tylko łyso, bo mi Acard poradzono - lekarz nie kazał mi go pić, ale podczas wizyty wspomniał o nim. Aż się teraz boję. Głupia jestem. Boję się teraz czy niezaszkodziłam moim maleństwom. Moze stąd ten wzdęty brzuch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cookies, jesli Ci lekarz kazal, to OK, ja zrozumialam, ze sama sobie zaczelas brac, bo Ci kolezanka poradzila, a wiadomo, za duzo lekow, tez nie jest dobrze. Najlepiej dopytaj jutro lekarza. Brzuch masz wzdety od przestymulowania i od preogesteronu..ja juz jestem osmy tydzien ciazy, i wciaz nie dopinam sie w jeansach sprzed transferu, bo mam brzuch wydety...to nic, ze masz wzdety brzuch, tym objawem sie nie przejmuj i na pewno nie zaszkodzilas dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiac, to malo aby hiperstymulacja zeszla...mozesz miec wciaz jeszcze efekt z poprzedniej stymylacji..ja musialam odczekac dwa cykle od poprzedniej hiperki, plus bralam antykoncepcje na wyciszenie a i tak, przed in vitro jajniki juz byly powiekszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookies
Dobrze mnie zrozumiełaś - ja sama zaczęłam brać acard, bo mi poradzono. Dr tylko podczas wizyty o nim wspomniał, ale nieprzepisał. Ale ja głupia jestem. Mam nadzieję że niezaszkodziłam tym sobie. Boję się. Sama wiesz jak to jest - człowiek świra dostaje, bo juz chce znać wynik i chce zrobić wszystko by było dobrze. Ale uspokoiłaś mnie bym nieprzejmowała się brzuszkiem. Ogólnie nie czuję nic i to też mnie martwi, ale wiem że czasem właśnie nic się nie czuje. Ach życie ... pod górkę i pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane po weekendzie... Ja wczoraj dostalam w poludnie depresje...czy cos w takim rodzaju bo zryczana chodzilam caly dzien... w koncu z tego wszystkiego wyrzucilam ze wszystkich szafek wszystkie rzeczy i kurtki i zaczelam ukladac od nowa. Zajelo mi to od godziny 13:00 do 23:00 i padlam jak betka jak skonczylam. Wyryczalam sie za wszystkie czasy wiec mysle ze jutro bedzie mi latwiej... Podjelismy juz decyzje z mezem ze bedziemy sie leczyc w bocianie... weszlam na ich strone i na opinie i mysle ze chyba warto te 300 km dolozyc. Nie mam odwagi zadzwonic ale jutro juz bede dzialac. Moglybyscie mi doradzic kiedy sie najlepiej umowic na wizyte? W jakich dniach cyklu? Jakos sie przygotowac? Jakies badania wstepne moze zrobic? Jak uwazacie? Pozdrawiam i prosze znow o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cookies, nic sie nie przejmuj! sluchaj, moja kolezanka zaszla w ciaze nie wiedzac o tym,a byla trakcie bardzo silnego leczenia interferonem-bardzo silny lek, po nim, przez caly dzien jestes chora- zanim sie zorientowala, ze jest w ciazy minelo kilk tygodni...kilka mies temu urodzila sliczna, zdrowa coreczke!. Takze w tych pierwszych dniach zadne acardy nie moga zaszkodzic, ale lepiej nie brac, jesli nie ma potrzeby, to jasne. Ja bralam acard, ale nie mam nic innego przeciwzakrzepowo, jak Ty clexane. XXXX annette, przeciez beta dopiero jutro! na razie czekamy na wynik! Jak zadzwonisz do kliniki to Ci powiedza kiedy sie pojawic i co zrobic..kazda klinika ma swoje metody...powodzenia jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Lune wlasnie przeczytalam Twoja stopke. Wow maly ma 15 mm. Moj w 7 tyg mial 8mm. Ciekawe ile bedzie mial za tydzien:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki cokies dziekuje Akacja powodzenia i zycze tyle jajeczek co ja albo wiecej jutro mamy wazny dzien Akacja punkcje Helenka bete i konsultacje, anette bete ,no i ja transfer trzymam za wszystkich kciuki i za tych o ktorych zapomniałam takze pazdrowionka dla wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotolek, trzymam kciuki za piatek. Oraz za wszystkie dziewczyny jutro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps: nielotolek, Twoj maly bedzie w piatek w 14 tc od 80 do 93 mm..hehe..mam taka gruba cegle, Your pregnancy Bible, moja ulubiona lektura ostatnio, i wszystko tam wyczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookies
Annette_18 - ja tu raczej wpadłam na porady od was, ale czytam że gryziesz się i całkowicie cię rozumiem. Ja leczę się w Bocianie. Kochana - niemartw się - w klinice atmosfera jest przemiła. Mój mąż mimo iż źle się czuje w tym miejscu (jak to facet) ma ulubioną pielęgniarkę. Oni ci tam wszystko powiedzą. Ja też 1 raz jak dzwoniłam kiedy najlepiej przyjechać, bo myslałam że może wcześniej się pokazać, ale nie - oni chcą tak jak trzeba w 2-5dc - wcześniej nie ma sensu. Co do terminu - dopasujesz spokojnie więc się nie martw. Naprawdę panie jak poznają twoje imię będą już mówić do ciebie po imieniu. Uwierz mi - byłam w innej klinice i nie czułam tam takiej intymności jak tu. Tam głośno mówiły pielęgniarki moje nazwisko i że idę na iui - głupio się czułam. Będziesz w dobrych rękach. Dla swojego sumienia możesz zadzwonić wcześniej dopytać. Weź ze sobą wszystkie badania. Co do lekarzy ... Chwali się dr Mrugacza, ja jestem u dr Grygoruka - jest miły, delikatny, wysłucha, poda chusteczkę, no i niepatrzy na zegarek, odbiera telefony, a jak nie może to oddzwania - dla mnie super, a mam porównanie. Wybrałam go ze względu na pracę iż pomyślałam, ze do dr M będą tłumy i ciężko mi będzie dopasować godziny, ale tak czy siak nieżałuję. Ale wszyscy lekarze są mili i nawet jak nie jesteś ich pacjentka mówią ci na korytarzu dzień dobry. Naprawdę jest przemiło. LuneDe - ja już postanowiłam - odstawię acard. Wstydzę się dr o nim przyznać - nie chcę by pomyślał, ze podważam jego autorytet. Im bliżej bety tym bardziej się boję. Mój 1 transfer się nieudał, mrożaczków już nie mam i chciałabym już mieć dzidziunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Akacja,Helenka, aneczka, anette trzymam za Was mocno kciuki!!!! Lune tez wlasnie szukalam sobie jakiejs lektury o dzidzi, ale jakos na nic nie moglam sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotolku, ta ksiazka jest bardzo dobra, wyczerpujaca, ale po angielsku, wiec jesli Ci to nie przeszkadza, to polacam. XX ohh..moge troche ponarzekac???... strasznie sie czuje dzisiaj...jestem w pracy, i mam biegunke :( nie wiem od czego...:( lekarz mnie pytal w piatek czy mam zaparcia, powiedzialam, ze tak i dal mi 300mg magznezu i mega dawke wapna, nie wiem, czy moze od tego ale teraz mam odwrotnie..okropne!..do tego nudnosci, jakich jeszcze nie mialam, ogolnie bardzo zle sie czuje..nie wiem jak ja w tej pracy wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zbieram się właśnie na wyjazd do lekarza. Według moich obliczeń maluchy powinny mieć po ok 72mm. Trzymam kciuki za dzisiejsze testówki, transferówki i punkcjówki :) Lunede na zaparcia dobre są otręby z jakimś nabiałem niesmakowym, siemię lniane. na moje to głupota dawać kolejne tabsy-jakbyśmy mało brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was... ciekawe jak tam Helenka, Akacja i aneczka? Odezwijcie sie jak bedziecie mogly. Ja dzisiaj o 8 mialam pobranie krwi, a o 9 dostalam okres :( do 11 mam czekac na wynyki ale ja juz wiem jakie beda... to sie chyba jakos czuje ze sie udalo...ja nie czulam nic. Absolutnie :( Zalamana jestem tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Akacja, aneczka, anette, helenka , tigla - trzymam moooocno kciuki dziewczyny !!! Lunede- podejrzewam, ze ta biegunka jest efektem tabletek, mam nadzieję, ze dasz sobie radę w pracy i wytrzymasz do końca. Zwolnic sie nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette- pytałas o Bociana. Podobnie jak Cookies jestem zachwycona tą kliniką. Wczesniej leczyłam sie w Katowicach i mam porównanie. W bocianie jest bardzo rodzinna wręcz atmosfera , zwracają sie do Ciebie po imieniu , nie czujesz sie jak w fabryce tylko jest bardzo kameralnie, swojsko. Ja osobiscie chodzę do dr Mrugacza i mogę go z czystym sumieniem polecić. Jest konkretny i nie owija w bawełnę. Od Białegostoku dzieli mnie ponad 500 km wiec wcześniej oczywiscie zadzwoniłam . Kazano mi przyjechać między 2-5 dc . Ja pojawiłam sie w 2 dc i od dnia następnego miałam już zestaw leków do stymulacji. Ponownie pojawiasz się w 8 dc i od tego czasu jesteś codziennie monitorowana . Kiedy lekarz uzna , ze już czas to wykonują punkcje za trzy dni transfer i możesz wracać do domu. Musisz zarezerwować sobie 2 tygodnie czasu. Jeżeli bedziesz miała jeszcze jakies pytania to pytaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Anette tak mi przykro, ale może nie wszystko jeszcze stracone. Mimo wszystko trzymam kciuki. I za Helenkę któa dziś pwotarza betę, i za Akację na punkcji, i za Tiglę na badaniach :-) W ogóle za wsyztskie dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej annetka, jejku tak mi smutno, ze masz zle przeczucia, ale czekamy kochana, na razie!!! ja wciaz trzymam kciuki za Ciebie!! XX Katka, dziekuje, nie moge sie zwolnic, dzisiaj akurat busy agenda, koncze o 19 dopiero, ale potem od razu do lozka XX Tigla, moze ten magnez nie taki zly, co? powodzenia u lekarza, daj znac jak poszlo :) XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś beta 66 więc nadal według mnie rośnie,ale chyba mało?co o tym myślicie.o 12 mam zadzwonić do swojej p dr i konsultować.Boże mam taki mętlik w głowie nie wiem o co chodzi?Boję się że wyląduje w szpitalu na zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette :( :( :( bardzo mi przykro :(...ojej...ale moze Bocian bedzie szczesliwy dla Was i przyniesie Wam ukochane dzieciatko! trzymaj sie kochana! XXX Helenka :( :( :(...66 to rzeczywiscie za malo jak na ksiazkowy wynik..po 48 godzinach, powinno byc ponad 100 :( kochana, wszystko jest mozliwe, czytalam o tym, ze czasem beta zle przyrasta, ale to chyba wyjatki tylko kochana :C....porozmawiaj z lekarzem...a czy beda Ci robic USG?? kochana, trzymaj sie :( Jejku, jaki dzisiaj smutny dzien... XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette- bardzo mi przykro kochana :( Helenka- nie jestem lekarzem, trudno coś powiedziec , najlepiej zadzwoń do swojej pani dr i ustalicie co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane dziewczyny Kurcze Aneete przykro mi naprawde,Helenka daj znac po konsultacji z lekarzem..Aneczka trzymam kciuki za transwer.Akacja za punkcje.. Tigla napisz jak tam po wizycie ja mam dopiero w piatek tak mnie przyzwyczaili do tych cotygodniowych usg ze teraz po trzech tygodniach jestem bardzo ciekawa jak tam u mojej fasilki.. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplo aaaa...zapomnialam,, Cookies witam cie bardzo fajnie ze dolaczylas do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×