Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość Cookies
BEDZIEMY KOCHAĆ, TULIC I CAŁOWAĆ ! BETA 143 ! UDAŁO SIĘ! MAM MALEŃKĄ ISTOTKĘ, MAŁĄ KRUSZYNKĘ, MAŁESERUSZKO😍 PŁACZĘ ZE SZCZĘŚCIA ! OBY BETKA ŁADNIE PRZYRASTAŁA. Dziewczyny - jednak to jest prawda, że podczas tych dwóch tygodni oczekiwań nic sie nie czuję. ja tylko narzekałam na wzdęty brzuch. Dziękuję wam za wsparcie, za przyjęcie. Będę zaglądać do was oczywiście jak mogę i kibicować. Ja po 3 latach walki .... może to śmieszne, ale jak dostałam wynik to zadzwoniłam do koleżanki - przyznam się naszej Katki - iż to ona mnie namówiła bym napisała do was, że u was jak w domku - ciepło i przytulnie - i Katka poradziła mi się zawrócić i spytać panie w laboratorium. I one mi mowią że super - ładny wynik. A ja w płacz. One zdziwione,a ja im że przepraszam i mówię że niewierzę, że tyle czasu się starałam ... To śmiały się i kazały się cieszyć. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cookies- to cudownie!! Betke masz super ladna!! Na pewno bedzi ladnie przyrastac!!!! Gratuluje serdecznie kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Cookies ogromne, przeogramniaste gratulacje:-) Super wiadomość:-) Jak możesz napisz tylko gdzie się leczyłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem tu nowa, ale mam nadzieje, że mi odpiszecie. Po prawie 7 latach starań zdecydowaliśmy się w końcu z mężem na ivf. Jutro zaczynam protokół krótki, ale zamiast się cieszyć, ja bardziej chyba się zamartwiam. Boję się całej tej procedury i mam wątpliwości czy będę dobrą mamą, czy to już na pewno odpowiedni czas dla mnie żeby zostać mamą? Czy Wy też tak miałyście (macie?), czy coś ze mną jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybko! Cookie GRATULACJE!!!! Czyli jednak ten piatek juz zdecydowanie lepszy niz poniedzialek!! Naprawde suuuuuper!!!! Aneczka ja w porownaniu do tego codziewczyny tu biora to bralam krople w morzu. Mialam suprefakt czy jak to tam, pozniej menopur i na koniec pregnyl a przy krotkim protokole - Cetrotide, golnaf i pregnyl aaa no i oczywiscie utrogestan po transferze. A teraz iui mialam na naturalnym i nawet pregnylu nie bralam bo samo ladnie popekalo tylko do 8 tyg utrogestan. Lece kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kruciutko dziewczynki.. Cookies bardzo sie ciesze,widzisz objawy to nie wszystko,caluje i trzymam kciuki! Ja juz po badaniu prenatalnym wynik z usg ksiazkowy! kamien spadl mi z serca na wyniki z krwi czekamy tydzien ale to juz raczej formalnosc! Caluje wszystkie mocno! Pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) O rety, ale wieści!!! Cookies, dołączam się do gratulacji!!! Piękną masz betkę jak na 11dpt, naprawdę super! Lunede, świetnie,że kariotypy wyszły Wam poprawne, a będziesz robić prenatalne? Mnie genetyk podczas omawiania kariotypów powiedział, że do 35- tki mam spokój i żeby ich robić prenatalnych. Ja jednak chyba się na nie umówię... Aga, super, że badanie wyszło dobrze. Gratulacje! No i że Twoja mała zwalczyła już to okropieństwo:) Pati, witaj:) Myślę, że każda z nas miała podobne rozterki... dziecko wywraca cały świat do góry nogami, ale chyba o tym właśnie marzymy:) Dziewczyny, ja jutro pedzę do kliniki, boję się cholernie. Mam nadzieję, że będzie dobrze i zobaczę/ usłyszę oba maluchy... Nielotek, czekamy na relację z usg. Trzymajcie się cieplutko:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati witaj! ja sie procedury nie balam, mialam wczesniej juz 6 do inseminacji, do in vitro to to samo, tylko troche wiecej.. Takze nie, procedury sie nie obawialam zupelnie, natomiast kwestia bycia mama juz jest zupelnie inna i jakos nie moge sobie wyobrazic, co robic z takim maluchem kruchym jak kwiatuszek i bardzo sie boje! Ale na razie do porodu daleko, wiec poki co skupiem sie na tym, zeby ciaza dobrze sie rozwijala i tez codziennie sie martwie..no tak juz jest... XX Wiosanka, tak bede robic prenatalne, ale te nieinwazyjne- jak Tigla robila, raczej nie amniopunkcje...ale to jeszcze daleko, bo takie badania to chyba dopiero po 14tc?? powodzenia na badaniu, na pewno wszystko bedzie dobrze!! XX Nielotek, czekamy, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- to super, ze wyniki prentalane dobrze wyszly! a robilas te nieinwazyjne, czy amniopunkcje rowniez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookies
Dziękuję dziewczyny. Ja narazie niepanikuję - zobaczymy co betka dalej pokaże. Mowicie duża ona? Więc może to bliźniaki? Słoneczko - leczyłam się w Bocianie u dr Grygoruka - miałam 3w1 - naturalne staranka, iui na cyklu naturalnym i transfer mrożaczków. Nielot - ja celowo poszlam na bete w piatek, bo też zauważyłam ze piatki na bete są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki Cookies, oby tak dalej :) Słoneczko ja miałam niską rezerwę jajnikową i zawsze miałam krótki protokół. Czasami miałam stymulacje miesiąc w miesiąc. Ale każdy przypadek jest indywidualny. aga_37 to super, że masz takie ładne wyniki prenatalnych. Jaka wyszła przezierność ? Robisz te drugie też ? Nielotol daj szybko znać jak u Ciebie. Wiosanka jestem zdania, że zrobienie prenatalnych nie zaszkodzi. Tym bardziej, że masz ciąże ivf i po stratach. My tez oboje mamy prawidłowe kariotypy i nikt nigdy nie wspomniał, że w związku z tym mamy nie robić prenatalnych. Na moje rób te badania. Ostatnio tak nakombinowałam z lekarzami, że przez najbliższy miesiąc praktycznie co tydzień lub 10 dni mam USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) Aga super,swietnie ze juz po badaniach. Teraz juz mozesz byc spokojna! Pati jak widzisz kazda z nas obawia sie o bycie mama. Pomim, ze tyle lat stara sie czlowiek to w dniu kiedy dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy bylam przerazona "Boze i co teraz?" Ale to normalne, takze nie jestes jakas inna. wiosanka trzymamy kciuki za jutro i nie denerwuj sie, napewno bedzie ok!:) Ja tez juz spokojna. Widzialalam moja mała dziewczynke :) :) :) Tak, tak to raczej ksiezniczka, ale wiadomo, jeszcze jest za wczesnie zeby byc pewnym. A ruchliwa kurde :) Machała raczkami, nozkami, przewracala sie na brzuszek, na plecy i dupke wypiela:) jeju jaka duza sie wydawala na tym ekranie. Ma juz 8cm. Wszystko sie dobrze rozwija, krew bedzie dopiero pozniej ale juz jestem spokjna. Normalnie poplakalm sie... :) Termin przesunal misie na 18go, ale to tez pewnie jeszcze ruchome. Takze dziewuszki milego weekendu zycze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejna dobra wiadomość. Cieszę się z Tobą Nielotol :) Ale duże to Twoje bobo-aż 8cm, moje miały CRL po 5,4 cm. Czekam na dalsze dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotek, super, ze wszystko dobrze :) no to bedzie zywy ogien ta Twoja mala! u mnie bobo spi, bo mam wysoki progesteron ktory usypia i mame i krewtke! wow 8cm! to moja ksiazka dobrze przewidziala :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Nielotolku caluski w pietke dla Twojej malej myszy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje. :)Tak, tak caluski w pepuszki, pietuszki i gdzie sie da :* Ale napislam, na 18go jakby to mialo byc juz w nastepnym miesiacu. Oczywiscie mialam na mysli z 25go na 18go maja 2013 :) A i co do wagi to stoi w miejscu :O Super, ale az jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Cookies serdeczne gratulacje - dopiero doczytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Cześć dziewczyny:) dotarłam do domku pół godziny temu i padam a więc beta rośnie ale pomalutku ale dziś w końcu lekarz od razu zauważył pęcherzyk ciążowy:)czyli jest ale w środku jeszcze nic nie widać ale mam cichą nadzieję że będzie ok teraz muszę dużo odpoczywać :) lekarz powiedział ,że za dwa tygodnie się wszystko okaże czyli 1.12.2012 Trochę mam stresa z betą że taka niska ale czytałam jak dziewczyny na jakimś forum miały niską bete i było ok ,Ściskam WAS WSZYSTKIE PRZYSZŁE I TERAZNIEJSZE CIĘŻARÓWKI:):) Cookies GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha, a ktory masz dzis dzien po transferze? A jaka miales bete? To super, ze juz cos bylo widac! Teraz te dwa tyg czekania...ja tez moja droga mialam niska beta, zreszta w stopce mam opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Luna kochana nie załamuj mnie jak ty masz niską betę to ja już nie widzę szans na ciąże 28 dpt a beta 2568,02 :( już zaczynam się dołować , chociaż lekarz powiedział że nie jest zle jets w normie oczywiście lepiej by było żeby była wyższa no ale cóż ja już na to nie poradzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha kochana, najwazniejsze jest co mowi lekarz, on jest expertem i wiele rzeczy juz widzial..te normy bety sa ńiezwykle szerokie..takze badz dobrej mysli i czekaj na tyle spokojnie na ile sie da! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,wpadam na chwilke ale sie ciesze ze zajrzalam. Cicha super ze widac zarodeczek..bedzie dobrze! Co do moich badan to mialam nieinwazyjne ,nie ma wskazan do inwazyjnych wiec nie bede ich robic.. Powiem wam ze super ze mozna zrobic takie badanie,bardzo uspokajaja..dowiedzielismy sie wszystkiego czego mozna na tym etapie,nozki,raczki i wszystkie paluszki na miejscu,serduszko ma dwie komory zastawke ,watrobe ,nerki,pechcerz..kosc nosowa,przeziernosc karkowa 1,09mm..i sam widok tego brykajacego maluszka ..BEZCENNY. Co do mojej malej ksiezniczki to od dzisiaj bez temperatury i juz ja nie boli przy siusuaniu,ale dzieki za mile slowa i podpowiedzi,zurawinka zakupiona w postaci soku i suszona..mala szamie bo jej powiedzilam ze to jej pomoze szybko wyzdrowiec i bedzie moglas isc do swoich ukochanych koni (oddalaby wszystko co ma za mozliwosc bycia z konimi). Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego czy jestesmy gotowe na bycie mama to powiem wam z wlasnego doswiadczenia..ze nie wiemy ze jestesmy gotowe i nikt nam nigdy nie powie tak to wlasnie teraz... My to same wiemy kiedy rodzimy nasze malenstwo i dostajemy je w ramiona i wlasnie wtedy jest ten moment kiedy mowimy po to zyje na tym swiecie zeby to poczuc..tego sie nie da opisac ale to my mamy wiemy kiedy nasze malenstwo chce jesc spac kiedy jest mu zle,kiedy jest mu dobrze..to jest ten cud ktory nazywa sie instynktem macierzynskim.. Nie dostajemy instrukcji do obslugii dziecka a mimo to wiemy co mamy robic,bo czujemy to w serduszki..zycze tego kazdej kobiecie..moj ukochany skarb najwiekszy na swiecie ma juz 11 lat i oddalabym zycie za to kochane czasami pyskate duze malenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przeziernosc karkowa 1,1 kosc nosowa, serduszko dwie komory, pluca, nerki i te machajace raczki i nozki:-D. Super!!! Aga dobrze ze cora juz zdrowa, kurde jaki to musi byc bol dla dziewczynki. A jezeli chodzi o hobby to cudowne. Konie kurde, piekne zwierzeta. Moja kuzynka tez poswieca koniom pol swojego zycia!! U mnie zwierzeta wogole maja wiecej praw niz co niektorzy ludzie! Dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cookies gratuluje ci z całego serca !!! Pati witam u nas . pewnie ze bedziesz dobra mama:). ktos powiedział ze dzieci z Ivf czy iui sa bardzo kochane wszystkie!!!! i miał racje :) Aga super" wynik ksiazkowy" :) WIosenka zaa ciebie kciukasy jutr trzymam ! Nielot fantastycznie ze taka ruchliwa ma miejsce i dobrze jej u mamy i fika tam sobie :) cicha nareszcie kamien ci troche z serducha spadł- ciesze sie raem z toba Boze dziewczyny jak sie ciesze ze taki dobry dzien zanami !!! Mam nadzieje ze za tydzien tez bedze taki dobry dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mialam transfer w piatek. Ciesze sie bardzo, ale oczywiscie od razu tysiac powodow do zmartwien, czyli Pati twoje pierwsze zmartwienia to tylko poczatek gory lodowej, no nie dziewczyny? W piatek lalo i przemoczylam sie kompletnie, jak szlam na transfer i akupunkture. Mam rope na migdale. No i stres od razu - goraczki co prawda nie mam, ale wstawalam 3 razy w nocy plukac gardlo szalwia i slona woda a dzis wcinam rosol (wszystko do niego dodalam i czosnek i imbir) Boje sie , ze organizm bedzie walczyc z migdalkiem zamiast pomagac zarodkowi sie zagniezdzic. Drugie zmartwienie to dzisiejsze - sobotnie badanie krwi. Hormony mam dalej bardzo wysokie i ryzyko hiperstymulacji jest bardzo duze. Trzeci problem to moja wyobraznia chyba - wczoraj na majtkach (przepraszam za szczegoly) mialam jedna krople krwi - w zasadzie nie krople tylko skrzep i od razu sobie wyobrazilam, ze to moje malenstwo. Ale tego nie byloby widac chyba golym okiem w tym stadium nie? I chyba zaplodniona komorka nie jest krwawa? Widzicie - swiruje - ale to tylko do was, bo wiem , ze zrozumiecie i jeszcze poradzicie. Cookies - to takie motywujace. Jak sie ciwesze!! Gratulacje!!! Cicha, Wiosenka - powodzenia, Aneczka idziemy prawie leb w leb - ty masz testowanie 24 a ja 27.Boli cie jeszcze kregoslup i jajnik? Kurcze bylam pewna, ze w czwartek wam wyslalam posta, ze hormony troche opadly i mam transfer w piatek. Coz z tego, kiedy znowu cholery rosna. Ja to sie zawsze tak rozpisze, ale w zyciu tez taka gadula jestem. Musze poszukac gdzie luende pisala o hiperstymulacji. No - niedlugo sie budzicie - u mnie 15 to u was 5 rano, milego dosypiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja-bfcryenudxmi
Cześć Dziewczyny. Również przygotowujemy się z mężem do in vitro - czekamy tylko na wyniki badań genetycznych, mamy porobione już badania na hiv, wzw b i c, toxo. Słuchajcie czy mi przed in vitro zrobią posiew na różne bakterie czy mam sama zrobić na własną rękę. Chciałabym wiedzieć, że jestem tam "czysta" i nie zagrażam mojemu zarodkowi. Pozdrawiam!!! I życzę powodzenia!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nadzieje, oczywiscie badanie bakteriologiczna sa wazne ikonieczne przed in vitro, jesli masz wazne to klinika Ci uzna, jesli nie, to musza Ci zrobic. Xxx Akacja, fajnie, ze mialas transfer, teraz to czekanie..ahh...w skrocie objawy hiperki to: ja mialam nasilenie dwa, trzy dni po transferze i utrzymywalo sie kilka dni, potem powoli schodzi, ale az do dzisiaj nie uspokoilo sie. Pod wplywem gonadotropin powiekszaja Ci sie pecherzyki i rosna, rosna rosna...ja mam dzisiaj kilka wielkosci 6 cm :( a same objawy po transferze to: uwazaj na zawroty glowy, trudnosci z oddychaniem, napuchniety brzuch ( zatrzymanie wody)... Ale Tobie wyjeli tyle jajeczek, ze mysle, nie powinnas miec hiperki, bo juz pewnie nie ma co rosnac... Xx Aga, Nielotek, gratuluje zdrowych i slicznych fasolek, bardzo bym chcialam juz tez byc TAM i moc to powiedziec :) Xxx Aneczka :) Xx Milej soboty dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki! Kurcze cicha z tego wszystkiego umknal mi gdzies Twoj post. Ciesze sie bardzo, brawo wiedzialam ze ten maly szkfabek gdzies sie schowal. A to psotnik to;-) akacja plamienie to moze napewno jeszcze spowodowane bylo punkcja i tramsferem. Twoj maluszek juz sobie gleboko i wygodnie siedzi w Tobie i czeka na dalszy rozwoj. Musisz teraz dbac o siebie.Pij duzo herbaty z miodem,cytrynka i imbirem.Mi troszke pomoglo. Wskakuj pod ciepla kolderke i lez. Nie denerwuj sie teraz tylko cierpliwie czekaj i wierz ze wszystko bedzie dobrze. Nadzieja lekarze juz Cie sprawdza i przygotuja do zabiegu tak ja bedzie potrzeba. Takze powodzenia! pozdrawiam goraco wszystkie babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×