Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość czarny n.
Pozdrawiam wszystkie kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Katka wow ale super wieści, gratulacje przeogromne, dwa szkraby na raz :-) Super super!!!! Helenka powiem Ci że na innym forum które podczytuję 3 dziewczyny zaszły w ciążę zaraz po tym jak straciły pracę:-) Także trzymam kciuki :-) Tigla super że u Was wszystkie badania ok, gratuluję:-) Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobitki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Katka super,gratulacje!Pieknie ,bardzo sie ciesze. Ale mnie wczoraj ominelo,jedno popoludnie nie weszlam do was a tu prosze. Aneczka mnie tez tak bardzo bolalo z jednej strony moze to dobry objaw,wez sobie nospe troche powinno zlagodzic te klucia. Nielot jak fajnie ze juz wiesz,kurcze ja musze jeszcze poczekac.Ale to lekarz musial sie zaangazowac zeby juz plec zobaczyc,super! Co do przesuwajacych sie terminow porodu to jest normalne,nie przesunie sie o dwa miesiace ale do 14 dni to mozliwe,czym wieksza ciaza tym termin z usg przybliza sie do wyliczonego z ostatniej miesiaczki,. Pozdrawiam i zycze wam milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka!!!!!!!! Gratuluje z calego serducha!!!!! kurcze zazdroszcze Ci, zawsze chcialam blizniaki! kto wie... moze kiedys :) Trzymam kciuki za was wszystkie :) Ja czekam i zyje z dnia na dzien... Bozia uczy nas cierpliwosci zebysmy byly najlepszymi mamusiami pod sloncem :) pozdrawiam! PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cichutko :) helenka a moze jak "pogodzisz" sie z mysla ze musicie troche poczekac odpuscic uda sie naturalnie. Duzo tez jakby nie bylo zalezy od naszej psychiki. Zycze Ci duuuuuuzo sily. aneczka z tego co kojarzę to tez mialam kucia z boku, nie byly jakies intensywne ale zdarzaly sie. Spokojnie kochana.Jeszcze trzy dni!! Trzymam kciuki!!! Kurde ja dzis bylam zapisac moja dzidzie do żlobka na Listopad 2013 i ... zostalam odeslana z kwitkiem!!!!! Nie ma juz miejsc. Ale jaja!!! Z tego wniosek, ze miejsce w zlobku trzeba zamawiac jeszcze przed poczeciem :O wooooooooow. A mowili mi juz na samym poczatku jak sie dowiedzialam, zebym szla zapisac bo bedzie za pozno to patrzylam na nich jak na debili,ze zarty sobie ze mnie robia a tu o. :) Niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babecaki/ makiem tu dzis zasiało tak cicho /:) nielotku i aga obyscie miały racje ze te kłucia to pozytywny znak ... A z tym zlobkiem w Belgiii tak niestety jest ze w pierwszym trymestrze tszeba sie zapisywac totalna paranoja. a u nian tych co w domu maja do 7 dzieci - probowałaś? zapisz sie do paru żlobkow i z ktoregos zadzwonia :) powodzenia zycze pozdrowienia dla wszystkich Babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Nielotolku - no ja chyba padne !!!!!!!!! To szybko biegnij , bo na przedszkole tez mozesz sie juz nie zalapac ;) Pozdrawiam mamusko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko dzięki za pocieszenie,przyznam że też o tym pomyślałam ale z moim szczęściem to mało prawdopodobne:(niestety nielotol z żłobkami i przedszkolami tak teraz jest,wiem to z doświadczenia bo pracuję z dziećmi.Więc może zapisz już drugiego maluszka:) aneczka a o co chodzi z tymi nianiami do 7 dzieci,chodzi o to że prywatnie w domu? Rimi a jak u ciebie? Może mi doradzicie,już przestałam krwawić kiedy mam iść do lekarza żeby ustalić co dalej?czekać do następnej @ czy teraz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka wydaje mi sie, ze jak juz jestem "po wszystkim' to mozesz isc do lekarza. Dowiesz sie co i jak i moze bedziesz troche spokojniejsza. Tak mi sie wydaje. I lekarz powie Ci ewentualnie od kiedy najlpiej zaczac kolejne proby. Trzymam naprawde kciuki. A co do tych siedmioosobowych zlobkow to tak, sa to takie ala prywatne w domach. Kurde juz sa zapisy do tych normalnych na kwiecien 2014 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka spokojnie. Nie doszukuj sie jakis znakow porazki bo takowych nie ma!!! Naprawde kazdy jeden objaw przypominajacy nadchodzaca @ moze byc tym wyczekiwanym objawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ale co to za slowa ...z moim szczesciem..! Kochana glowa do gory,czulam wiecej entuzjazmu wczesniej moja droga! bedzie dobrze,uwierz w to! Czarny fajnie ze zagladasz do nas.. A co reszty dziewczyn?co tak dzisiaj cicho..halo dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki takie jakby jasno brazoea ale tylko raz teraz juz nic niema Boze moze sie uda... spokojnie spokojnie ....powtarzam to sobie a kiedy moge zrobic sikanca(Ja ich przeciwnik ) moze sie jednak skusze ..teraz niebralam pregnylu( tak jak kiedys i ponoc to on zafalszowal wynik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko trzymam kciuki za Ciebie. Ja tylko podczytuje Wasze forum, i trzymam po cichaczu kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. Dzis juz czuje sie lepiej, dzieki wielkie za cieple slowa. Bylam u lekarza, ale oni to nie powiedza ci tak dokladnie na ile to szkodzi, tylko sa tacy ogolni, ze trzeba czekac. Kazali mi brac paracetamol i reszta tak - naturalne. I lezec. Czyli to co wy tez mowilyscie - jestescie lepsze niz doktorzy. Dzis czuje sie lepiej, ciagle kaszle, ale nie mam goraczki i bolu glowy. Ropka tez zeszla. Tigla pije ten twoj syrop z cebuli, dzieki. Wolno naciaga (bo nie dodalam wody), ale jest. Odpoczywam. Wczoraj nawet przy kompie nie siadlam. Dzieki Aga za twoje doswiadczenie, daje mi troche madzieji. Luende - dizekuje. Aneczka, trzymam kciuki. Wiesz jak to jest z tymi objawami - kazdy moze isc w dwie strony, ale panika caly czas nam lazi po plecach, nie? Jeszcze tylko 3 dni i testujesz! Trzymam kciuki. Za to czekanie tez. To najtrudniejsze w swiecie czekanie. Katka - tak sie podwojnie ciesze. Blizniaczki to podwojny dar. Witam najnowsze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ja tez nie bralam pregnylu i wyszedl mi w 11 dniu. Ja testowalam testem CLEARBLUE. Akacja zdrowka Pozdrawiam i milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Wszystkim Dziewczyny dzieki za wsparcie i troske jestescje nieocenione!!!! Nielotku polece kupie ten test co ty mialas. A jak mam liczyc od transferu czy od zaplodnienia? Akacja zdrowiej kochaniutka, kiedy ty testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no!!!!!!!! Aneczka kochana ,smutno mi. Bardzo ci wspolczuje! Poplacz sobie dzisiaj i prosze nie poddawaj sie.Caluje cie ,trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och cholera aniu wspolczuje.... Cos te poniedzialki do dupy sa :-( ja tydzien temu tez negatyw mialam albo to nasze imie jakies felerne albo co... juz nie wiem. caluje Cie mocno i sprobuj ten bol przetrzymac... po paru dniach zycie wraca do normy ( tyle tylko ze trodzke smutnej normy) ale trzeba miec nadzieje bo chyba nic innego nam nie pozostalo... pozdrawiam! Trzymaj sie kochana i strzel sobie drinka na smutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck!!!!! :( Kurde aneczka trzymaj sie, pamietaj ze wiara umiera ostatnia. Tule Cie mocno. Tak sieknij se drina, wyplacz sie, wykrzycz a z czasem zobaczysz ze po burzy wychodzi slonce!!!!!!!! Trzymaj sie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieee...wchodze po dobre wiesci i co widze! Aneczka..ale poczekaj, czy na okrez nie jest za wszesnie? KIedy mialabys miec normlanie? Jestes pewna, ze to okres? moze to tylko takie plamienie lun nawet krwawienie sie moze zdarzyc przeciez wiele dziewczyn o tym pisze...przypadkiem nie odstawiaj lekow zanim nie potwierdzisz z lekarzem! dzisiaj masz 9dpt, mozesz zrobic bete jutro rano. Przypomnij, w ktorym dni cyklu mialas punkcje? i potem ilu dniowe zarodki mialas podane? Czy okres Ci teraz wypada? kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune ma racje! Przeciez ja tez mialam w 7 dpt plamienia a potem w 14 obfite jednorazowe i olekarz nie kazal mi odstawiac lekow ,zrob bete dla pewnosci. Lune ty jestes jednak przytomna w dzialaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, kochana, bardzo mi przykro:(:( Tulę Cię mocno! Może jednak jest jeszcze nadzieja, uważam, że warto zrobić betę. Czasem plamienia się zdarzają we wczesnej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka strasznie mocno mi przykro wiem co przechodzisz bo tydzień temu też to przechodziłam,ale uwierz mi że czas leczy rany:( Fakt z tym imieniem i poniedziałkami:( Ja dzisiaj zrobiłam bete i wyszła 0,74 więc spadła jutro dzwonię do lekarza co dalej. Życzę miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×