Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Miki super , że się wreszcie udało, długo ta wasza walka trwała ale jak widać cierpliwość i nadzieje się opłaca!!!!xxx x pati10 ta historia twojej kolezanki jest niesamowita i napawająca nadzieją, tak naprawde to każda z nas ma inny organizm i co u niektórych nie zawadza u innych może niestety zaszkodzic!!! x justynka naprawde jestes wyjątkowa:) Ale miejmy nadziej, że szybko dojdą do tego co jest grane i że szybko zaczniecie ivf!!! Trzymam kciuki x Dzieki dziewczyny za te wszystkie nazwy leków, w uk po transferze bierze sie tylko progesteron i nic więcej!!!! W sumie z tego co czytam to co kraj to inne metody. Ale będe musiała wypytać się lekarza na nastepnej wizycie. Dobrej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale tu "ruch":-) jak na targu :-P X Dziewczynki nie odzywam sie bo nie wyrabiam z czasem...praca dwa razy dziennie, szkola no i mieszkanko musze do ladu doprowadzic... Helenko ciekawosc mnie chyba zezre...ale trzymam kciuki x gerwazy ja do enkortonu, duphastonu i estrofemu mam jeszcze clexane zastrzyki na rozrzedzenie krwi... X kurcze wystraszylyscie mnie ze icsi i imsi daja wieksze szanse na chore dziecko... mam nadzieje ze nic takiego nie zaobserwujemy... ja mialam imsi bo moj maz mial zero prawidlowych zolnierzykow, do tego tez assisted hatching. co z tego wyszlo zobaczymy w pon za tydzien.. X pozdrawiam wszystkie, trzymajcie sie cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki. Na poczatek serdeczne usciski dla wszystkich:-* Gerwazy i Lude w belgii takrze o wynikach z laboratorium informuna tylko pacjeta dobrze.zle.dlatego ja czulam sie bardzo dziwnie niedoinformowana jak weszlam na forum a tu dziewczyny sypia z rekawa bez zastanowidnia cyframi wyniku jaka jest norma tez szybko ktos cie poinformuje,tu jest ogromna kopalnia wiedzy i grupa wsparcia. Fajnie ze jestescie Co do IVF ICSI to ja tez wolalam IVF myslalam mniej interwencjii batdziej natyralnie ale moj lekarz mnie uspokoil powiedzial zee jezeli plemniki poryszaja sie to zawsze embriolog prubuje pierwsze IVF i obserwuje ponoc dzybko mozma zaobserwowac czy sa szanse czy tszeba do ICSI przejsc. Uspokoil mnie takrze co do tych chorub. Wiecglowa do gory xxx Moj M biedak cierpii nadal i czeka na rezonans a ja wlasnie siefze w poczekalnii w laboratorium. Czekam na metalowego wampirka co mi krwi troszke ukradnie Buziaki Musze cos obgadac z wami odezwe die pozniej bo juz moja kolejka befzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja jestem z Pruszkowa, ale do lekarza mogę podjechać w całym mazowieckiem jeśli będzie dobry. Do invitro jeżdziłam do Białegostoku, teraz czekam co będzie z tą refundacją i dopiero wtedy znowu będziemy próbować, bo niestety na razie nas nie stać. A do lekarza chodziłam w Podkowie Lesnej, ale chcę jeszcze skonsultować się z jakimś innym, bo do tej pory to tylko u niego byłam i wszystkie badania i wszystko on robił, i też on mnie skierował własnie do Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola znam te okolice,mam przyjaciela w podkowie.ale do rzeczy ja lecze sie w novum u dr Taszyckiej tez z polecenia super konkretna babka nie owija w bawelne,wczesniej chodzilam do dr Zduna w zielonce,i na saskiej ale on otwarcie powiedzial mi ze juz nie wie jak mi pomoc.Jeszcze na goclawiu przyjmuje dr Dudkiewicz,osobiscie nie bylam u niego ale znajome go chwala.Mysle ze to sprawa indywidualna kto ci przypasuje.ja osobiscie jestem zadowolona z mojej p dr a ma rozne opinie.kolezance u niej sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Ci bardzo Helenka, wybiorę się do niej, zawsze to chyba lepiej skonsultować wyniki z jeszcze kimś innym, zawsze to jakaś dodatkowa iskierka nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy my chcemy w przyszlym tygodniu jak ta pani przyjdzie w tygodniu bo jak przyjdzie w piatek nawieczor to dupa bo mi nikt telefonu nie odbierze.Po punkcji az do bety bralam Ass crinone8 % a wyniki meza ci pokaza i wytlumacza a jak bedziesz chciala to ci dadza kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny jutro punkcja, a mój mąż od wczoraj ma 38 stopni gorączki. Myślicie, że już pozamiatane? KURCZE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigla fajnie, ze do nas zagladasz i najwazniejsze ze dziewuszmi zdrowe. Co do cukrzycy to cholera by to wziela. trzymam mocni kciuki i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. alooka wydaje mi sie ze przeziebienie chyba nie bedzie to eliminiwalo waszej punkcji, ale moze jestem w bledzie. Nie wiem. Lune oooooohhh, zakupy udane. :-D Jak szogun latalam po tych polkach. Nie moglam sie napatrzec pozniej na te wszystkie rzeczy. Nawet przez chwile nie spojrzelismy na sklepy dla nas, jak zachipnotyzowani kroczylismy po sklepach dla dzieciaczkow ;-) helenka no ciekawa jestem co z ta Twoja małpa:-\ hmmm aneczka trzymam kciuki za meza. milego popoludnia dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloke niewiem czy to pozamiatane jutro embrolok napewno ci powie. Trzymam kciuki zeby dobrze bylo.W zyciu tak jakos jrst ze my plany robimy a diabel sie cieszy Xxx Ja mam dzis wyniki krwi i punkcja pewnie za tydzien. Ciekawa jestem ile jajeczek wychodowalam. I jak to bedzie z zolniezami meza tydzien temu mial robione 3 razy w ciagu doby zdjecie RTG przy pierwszym jeszcze niedojechalam i niestety niemial zalozonej ostonki na jadra, Boze martwie sie a moze tam zolnierze juz niezyja.Jak bede dzis dzwonic po wyniki to zapytam. A moze wy cos wiecie? A i srode ma miec rezonans z kontrastem niewiem co mam o tym wszystkim mylec i z drugiej strony bol ciagly w podbrzuszu biedak cierpi widze to choc probuje ukryc zeby mnie niemartwic. Ach kto powiedzial ze latwo bedzie .....jeszcze troche tszeba zemby zacisnac. Justynka a mi tak szybko zlecialo od listopada od ostatniej proby. Nawet niewiem kiedy jakbym z tydzien temu no moze 2 tyg ze az w szoku jestem ze to juz.i tobie tez zleci ani sie obejzysz A co z kinga przeoczylam cos? milusiego dnia wszystkim zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,odebrałem dziś betę wiem że to o 3dni wcześniej niż miałam zalecone bo to dopiero 11dpd a mam wykonać w 14. Ale wynik jest cyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,odebrałem dziś betę wiem że to o 3dni wcześniej niż miałam zalecone bo to dopiero 11dpd a mam wykonać w 14. Ale wynik jest cyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola nie ma za co ,mam nadzieję że ci pomoże,tylko do niej sa długie kolejki:(a co u was jest przyczyną? Alokaa myślę że tutaj lekarz zdecyduje,ale raczej nie powinno mieć to wpływu.Trzymajcie sie. Tigla może nie będzie tak źle,może dieta pomoże:) nielotol kurcze pewnie wykupiłaś wszystko:)a ceny to szok ale pewnie nie patrzyłaś na to zbytnio:) Ja dizsiaj dzwoniłam do kliniki i rozmawiałam z położną i była zdźwiona i powiedział żebym w poniedziałek zadzwoniła do p dr i z nią ustaliła,jedyne co wykluczyła że po poronieniu to już nie powinno miec znaczenia,polp raczej też nie ma wpływu,leki też brałam encorton.Ja obstawiam stres i organizm się wycisza,ale nigdy tak nie miałam:( aneczka strasznie mi was żal jakoś macie pod górkę ale może to tak ma być a pózniej bedziecie się cieszyć:) Bas możesz rozwinąć bo jakoś nie czaję tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi top
Aneczka,na milosc Boska,zlituj sie nad tym swoim chlopem:( Ten czlowiek ledwie zyje a ta sie martwi czy mu plemniki nie poumieraly...Boze,dziewczyno,ogarnij sie,bo jak tak dalej pojdzie to moze i zajdziesz w ta swoja wyteskniona ciaze ale chlopa sie pozbedziesz na zawsze bo nie wyglada to na przejsciowe klopoty.On jest POWAZNIE CHORY,Ogarniasz to? Czy hormony calkiem odebraly Ci swiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Chciałam się podzielić informacjami, które dzisiaj usłyszałam. Rozmawiałam w pracy ze znajomą która pochodzi z Chin, nie jest ona lekarzem ale ogólnie wierzy , że akupunktura jest pomocna w staraniach się o dziecko. Podobno w Chinach wierzy się, że owoce jak ananas, mango, cytryna są tymi złymi owocami i lepiej ich nie jeść (wiadomo troszke można) , nie pić herbaty nawet zielonej, sa jakieś chińskie herbatki które są pomocne (to jest chyba to świństwo które moja pani od aku mi dała), kawa jest ok! Podobno kofeina nie ma tu nic do rzeczy. No i trzymac ciało ciepłym czyli żadnych zimnych napoi, lodów ogólnie nic co zimne!!!! (to tez mi powiedziała pani od aku). Nie zdobyłam więcej informacji bo cały czas nam ktos przeszkadzał....... Także wez tu badz mądrym..................każdy mówi co innego, niby w jakimś stopniu informacje się pokrywaja ale w co tu wierzyć!!!!! Może Wy macie jakieś inne info?! Ja juz chyba dostaje do głowy, za duzo tego wszystkiego i wszystko mi się miesza :/ pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ją również nie wiem co myśleć o wyniku bhcg. który otrzymałam dziś mailem jest na nim tylko znak więcej niż 2 .jestem dziś w 11 dniu po transferze imsi 1 zarodek 4AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi top
Helenko,mylisz sie nie jestem trolem.Topik Wasz podczytuje od poczatku z roznych wzgledow.Nie chce nikogo urazic ale mam nadzieje,ze wspomniana wyzej Aneczka jak przeczyta slowa konstruktywnej krytyki to moze przez chwile sie zastanowi.Moze zrozumie,ze czas najwyzszy zajac sie wlasnym mezem w chorobie? Jestem pewna,ze Wy wszystkie myslicie podobnie,niestety zadna z Was nie pisnie slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zigi top ja nie wiem co miałas na mysli,ale wiem co aneczka teraz przezywa.Wiem jak to jest jak człaowiek faszeruje sie lekami,ile nerwow ja to kosztowało nie mowiac o pieniadzach i jestem pewna na 100%ze martwi sie o meza.Niestety miałam takie podejrzenie ze uczestniczysz w naszym forum tylko szkoda że zabrałaś głos w takim temacie i w ten sposób,a jeżeli nas czytasz to ten problem też pewnie poniekąd cie dotyczy.Obyś nigdy nie miała takiego problemu jak Aneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bas z tego by wynikało że jest pozytyw:)Ale jakaś dziwna skała u mnie było 0,11 i była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Aneczko, kurcze, to powaznie rzeczywiscie wyglada, ze robia rezonans :( strasznie mi Was zal i mam nadzieje, ze maz szybko wyjdzie z tego..ale co to moze byc? nic lekarze nie maja jakichs konkretnych podejrzen? trzymajcie sie! xxxx Bas, Helenka, wg moich informacji ciaza jest od 5 bhcg w gore a wg niektorych nawet od 15 wzywz...2 to raczej nie ciaza :( ... chociaz wg tebelki przyslanej kiedys przez Gerwazy, zdarzala taka niska beta i rozwinela sie z tego ciaza, ale mysle, ze to raczej za niski poziom, przykro mi Bas :( xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko tak bardzo chciała bym abyś miała rację bo narazie boję się cieszyć a wizytę mam dopiero na środę i planowe badanie bety na poniedziałek (napewno je powtórzę) do tego pojawiło mi się coprawda niewiele ale jednak troszeczkę brązowego sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam do kliniki powiedzieli mi że mam powtórzyc w 14 dobie a narazie wszystko wszystko jest na dobrej drodze sama nie wiem już co mam myśleć Lunde masz może namiary na tą skalę bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam do kliniki powiedzieli mi że mam powtórzyc w 14 dobie a narazie wszystko wszystko jest na dobrej drodze sama nie wiem już co mam myśleć Lunde masz może namiary na tą skalę bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko no wlasnie powiem Ci ze byly takie przecny ze szok. Do 70 % a ciuchy jak z bajki ;-) bass jak piszesz, ze masz male brazowe plamienia to wydaje mi sie tak jak lune pisze. Raczej to nie ciaza :-\ Ale trzymam kciuki. izabelka ja niestety nie mam pojecia wogole o tym. Wlasnie dziewczynki co do wynikow to ja na dobra sprawe do dzis nie wiem jaka mialam bete :-\ Zero jakichkolwiek szczegolow. aneczka biedna, pewnie wychodzi z siebie, jeszcze ta cholerna choroba. Oby wszystko bylo dobrze z m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wpadłam na chwilkę, bo idę zaraz poczytać książkę :-) Izkabelka dzięki za info, ale naprawdę nie musiałaś ;-), chyba wolałabym tego nie wiedzieć ;-), bo ostatnio mam szał na lody i jak nigdy piję bardzo dużo herbaty zielonej i białej. Już nic nie rozumiem; przecież herbata zielona jest ponoć bardzo zdrowa? No właśnie, i w co tu wierzyć?? Ja myślę, że co ma być to będzie, tak jak napisałaś wcześniej "co jednej zaszkodzi, drugiej pomoże". To do jutra dziewczyny. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×