Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Aga37 BRAWOOO za Twój drugi wpis odnośnie "sa jeszcze inne metody"; ale się uśmiałam!!! Annette18 Ty "jej" ("jemu") nie życzysz dolegliwości z jakimi my się borykamy? A ja właśnie BAAAARDZO życzę. "Sa jeszcze inne metody"; przysłowie ktore przytoczyłaś: "Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu najpierw odbiera rozum"; mam dziwne wrażenie, że piszesz o sobie; widzisz, Ty nawet bez in vitro masz zaburzenia psychiczne. Dziewczyny możemy jej tylko współczuć; pewnie na co dzień ludzie ją olewają, więc w swoim mniemaniu dowartościowuje się kopiując jakieś artykuły. Założę się, że jest to jakaś zagorzała katoliczka; takie są najgorsze; pieprz... dewotki; "bułkę przez bibułkę, a ch... całą ręką" (pzepraszam dziewczyny). "Sa jeszcze inne metody" wypad z naszego forum. Myślę, że doskonale odnajdziesz się na jakimś forum dla zboków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Miki, wlasnie tak ! Oh na moim suwaczku wyskoczyl mi 18 tydzien i pisze, ze nie moge sie stresowac :) Wlasnie, odstresowywanie, wiec wlasnie idziemy na pizze, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się Pati usmiałam z Twojego wpisu ;-) na głos!!DOBRY TESKT O DEWOTKACH I ch....hahha i forum dla zboków !! spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jesteś boska:) tekst pierwsza klasa:) masz 100% racji, to na bank jakiś świętojebliwy moherowy beret:) Helenka kobieto miej litość i napisz co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz trafi mnie szlak na te glupia osobe co sie wpierdala tam gdzie jej nieprosza wiemy swoje i daj spokoj !!!!!!!!!!!!!!!! nie pchaj sie tam gdzie cie niechca !!!!!!!!!!!!!!!! a co do potomstwa to przeciez nie o twoje chodzi wiec przestan bo nam mocno nastawionym i zdesperowanym staraczkom nic niepoprzestawiasz w głowach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczynki ale tu się dzieje,a jakie teksty tu lecą. aneczka niech mężuś zdrowieje. justynka widzę że masz przezycia ale to dziwna sprawa z tą krwią,mam ndzieję ze się wszystko dobrze skończy:( a u mnie nadal nic nadal @nie przyszła trochę brzuch mnie pobolewa i kręgosłup,chodzę z wkładką bo mam wrażenie że zaraz dostanę i nic już 6 dni,sama nie wiem co robić,ale strasznie boję się zrobić test,ale poczekam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie przejmujcie się tymi wpisami szkoda nerwów,olewajmy takie osoby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny "tej osobie"wlasnie o to chodz zebysmy sie tak denerwowaly po tych postach.Z pewnoscia cieszy sie teraz ze na forum tak "zawrzało"i ma wielki ubaw.ZIGNORUJMY tego prostaka i mohera!To z pewnoscia nie jest osoba ktora chce nam pomoc czy wesprzec tylko wkurwic!My wiemy swoje a on/ona swoje.My mamy swoje racje i tego sie trzymajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny nie lepiej takie teskty po prostu olać, a nie rzucać taką żółcią? I wypominać błedy ortograficzne jak na innych forach? To śmieszne :) Zajmijmy się swoimi tematami, a nie analizą "mądrych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotku sprzedac zawsze mozesz niemozesz wynajac i nikt inny poza osobami co kupily czyli np toba i mezem i dziecmi niemoze tam byc zameldowany.A i jeszcze po 5 latach robia resekcje i przeglad waszych dochodow i moga wam podniesc % ale na dzien dzisiejszy jest klauzula ze maxymalnie do 2,8 % . jak cos jeszcze niewiesz to pytaj chetnie pomoge. xx Justynka szlak czlowieka moze trafic jak to słyszy chciałas zaoszczedzic i co z tego jak to cie tyle nerwow kosztuje czasem na ta polska służbe zdrowia nóz w kieszeni sie otfiera. xx gerwazy super nastawienie ja tez mam zamiar w lutym byc w ciazy to juz jest nas 2 :) xx Ach wiele razy słyszałam ze przestan liczyc pieniadze pomysl o dziecku a ja jak poznałam mojego obecnego meza po 3 miesiacch odstawiłam tabletki i co z tego do dzis nic, cod sie niezdazył . Najgozej trafia mnie szlak jak ktos zartuje ze moze pokazac jak to sie robi dzidziusia .... oj Boze kochany czasem otaczaja nas dziwni ludzie. A moj M cierpi biedarstwo i poszedł do łózka ja chyba do niego dołacze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisałam sie i d..a niema Mezus moj poszedł spac biedak tak go brzuch boli. buziaki mam nadzieje ze wczesniejszy wpis moj wskoczy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie teraz sa dwa wskoczyly a moze powinnysmy napisac cos do obsługi kafeterii? to nienormalne co tu sie dzieje z tymi wpisami . jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka kochana wszystkie ciekamy na dobre wieści !!Oby @ nie przyszła !! Rób jutro test!!!! Miłej nocki życzę ppppppaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, to Ci zycze dziewczynki w takim razie :) Xx aneczka, biedny ten Twoj mezus, mam nadzieje, ze sie wyleczy szybko.. Xx Annette, widze ze u Ciebie stres, donrze to rozumiem, tak samo przechodzilam pierwsze tygodnie...trzymaj sie Xx Dziewczyny, ktoras pytala o srednie zarobki w szwajcarii, nie orientuje sie zbyt dobrze , bo to zalezy od miejsca, kantonu, w duzych miastach sporo wiecej, ale moze ok 5,5 tys CHF. Czyli4,5 tys euro, to sporo, z tym ze koszty zycia sa ogromne, wszystko jest drozsze, sam wynajem mieszkania, standard sredni, to ok 1,5 tys Chf. Tu tez, jak w niemczech, wiekszosc ludzi wynajmuje, ceny nieruchomosci sa kosmiczne i trzeba miec 15-20 % wkladu wlasnego. Ogolnie polityka panstwo wspiera wynajmujacych, nie popiera kupowania w tym sensie, ze nie ma jakichs programow kredytowych dla rodzin, czy mlodych ludzi. My z mezem akurat zdecydowalismy sie kupic mieszkanie, bo nasza polska mentalnosc uwaza, ze to nie jest inwestycja, a konsumpcja, no i przez 4 lata mieszkamy w mieszkaniu w starym domu, z " dusza" bo podloga skrzypi, w parkiecie sa szpary na grubosc palca i chodze do wspolnej z sasiadka pralki do piwnicy ( kolejny urok tego kraju), ale dzieki temu zoaszedzilismy na wlasny wklad i kupilismy mieszkanie, ktore w marcu bedzie gotowe i sie przeprowadzimy :) wreszcie wlasna pralka, jejku, nie uwierzycie jaka to radosc dla mnie!!! Xx Musze konczyc, maz marudzi, ze mu niedosc uwagi poswiecam o mam rece zajete. :) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie uzywalam antykoncepcji i co niemam dzieci.Gerwazy ja tez ide pod koniec stycznia moze sie spotkamy ja mialam za kazdym razem konskie dawki i po 3 jajeczka mialam tak wiec uszy do gory i do dziela bedzie dobrze a igly w zastrzykach sa cieniutkie ze nie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka i jak??? Aneczka najśmieszniejsze jest to że ja te badania kariotypu zrobiłam prywatnie, w klinice, 400 zł od osoby. I takie jaja. Czekam dziś na telefon bo mają mi dać znać. Pisałam do gina czy jets sens przyjeżdzać na wizytę bez tego wyniku i odpisał mi że on sugeruje czekać na wynik a nie "grać w ciemno". Więc na 99% z mojego icsi w lutym nici:-( I dzień dobry wszystkim tak w ogóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka kurde i co wiadomo cos co z tym Twoim karotypem?? Lune hehe pamietam te pralki w piwnicy i czekanie na swoja kolej:) Jak pizza ?:) Aneczka sliczne dzieki. Jeszcze jak bylabys tak mila i podala mi jakis namiar na ta agencje,strone to bylo by bosko. :) Helenka przyszla ta małpa??? Gerwazy super, trzymam kciuki! I oby do lutego ;) Olejcie tego kołtuna,niech se mysli co chce, nie zawracajcie sobie nim dupy. Szkoda nerwow!! Moja mala tak mi daje w nocy, ze nie idzie spac, a w dzien skubana sobie smacznie spi. Taki z niej szkodnika ;) Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol czekam grzecznie na info:-) Ale Ci zazdroszczę tego szkodnika :-D Zwłaszcza że ja dalej marzę o dziewczynce :-) Ale coś mam złe przeczucia, wydaje mi się że coś będzie nie tak z tym moim wynikiem. Już się naczytałam że jednej dziewczynie wszedł zły kariotyp i mimo że miała komórki jajowe to musiała korzystać z dawczyni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, jakies nowe wiesci? Przyszla @ czy moze jednak test zrobisz? :) x LunaDe, Gratulacje z powodu kupna mieszkania! Wlasna pralka przyda sie dla dzidiusia a najlepiej dwie :-D Powiem Ci, ze ja dosc nawet lubie takie kamienice z dusza. Mieszkalam w takiej kamienicy z 1904 roku, sufity 4 metrowe, na nich rozne ozdoby, parkiet ladny ale niemilosiernie skrzypiacy. Jak sie szlo po podlodze w jednym pokoju to w drugim tez skrzypialo :) Marzec bedzie tutaj zanim sie obejrzysz. Masz juz pomysl na mebelki do pokoju dzieciecego? x Berbla, Trzymam kciuki zeby tym razem Wam sie udalo! Ja sie chyba nawet na akupunkture wybiore - wszytko zeby szanse zwiekszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie przyszla,rano mialam zrobic test ale obudzilam sie po tak koszmarnej nocy,snilo mi sie ze zrobilam bete i mialam 10,i niebylam w stanie zrobic testu.w pracy nie dam rady,moze jutro:(ale mysle ze to stres tak zadzialal bo niemam zadnych oznak ciazy(chyba).albo mkze to hormony ,wiem tylko ze zaczynam swirowac i strasznie sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy. Ja tez chcialam isc na akupunkture ale jesli chce w tym cyklu podchodzic to jest zapozno bo trzeba miec mimimum 10 zabiegow a na tydzien mozna dwa.Ja tez chce przetzymac zarotki 5 dni ale jeszcze dodatkowo chce naciac otoczke to tez zwieksza szanse.Bede tez trzymac z wac kciuki kturejs z nas musi sie udau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka życzę Ci z całego serca dwóch kreseczek i podziwiam za "wytrzymałość w nierobieniu testu" ;-) X Justynka i co? Dzwonili z wynikami? X Sloneczko tak sobie myślę, że my może "poznamy się" na kriotransferze :-) X Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę Wam, a przede wszystkim sobie dobrego dnia bez nerwów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, Znasz moze osobiscie choc paru ludzi, ktorym w Wiesbaden sie udalo? Bo troche mnie to dobija, ze tam na ich stronie w ksiazce gosci(gdzie ktos sie pojawia i znika po jednym wpisie) sa pozywne wiesci a na ich forum (gdzie ludzie dluzej pisza i widac ze to realne osoby) z kolei raczej niewiele :O Jedna dziewczyna tam pisala, ze juz 8 raz podchodzila i nie wyszlo :( a ma 30 lat, nie pali i zdrowa jest. Druga z kolei juz 5 razy podchodzila i nic. :( x Mi powiedziano, ze to naciecie laserem to sie robi jezeli widac jak komorka sie rozwija i widac, ze scianka komorki nie robi sie ciensza tak jak powinna. My to tez bedziemy robic ale wedle potrzeby...nie chcialabym zeby komorke uszkodzili w jakis sposob! Mam nadzieje, ze wyrosnie mi na tyle duzo komorek ze wystarczy na wyhodowanie zdrowych, pieknych blastocytow. Ale jezeli bede miala na przyklad tylko 3 to o drazu wezme je 3 dnia bo w naturalnym srodowisku zawsze maja wieksze szasne. Zobaczymy. Teraz tylko odczekac na okres. Chyba nigdy tak na okres nei czekalam jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol ja też mam takie szkodniki w domu - moje psiaki :-). W nocy łażą z miejsca na miejsce, na zmianę głośno dyszą albo piją wodę, a nad ranem jak my z mężem musimy wstać do pracy to śpią jak susły, nawet nie słychać jak oddychają; ale właśnie za to m.in.tak baaardzo je kocham :-) X Gerwazy.Maliowski ja chyba wolałabym jakiś zarodek zostawić do krio, ale to najlepiej doradzą Ci lekarze co zrobić, to będzie na pewno zależeć od tego jak mocne będą zarodki. Mi się w ogóle wydaje, że chyba częściej dziewczynom udaje się zajść jednak po kriotransferze, chociaż nie wiem, może to taki zbieg okoliczności. Ja też nigdy nie czekałam tak na okres jak w tym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzyna mojej mamy tam byla i jej sie udalo za pierwszym razem a wczesniej byla w jakiejs innej klinice i nic a znowu zona mojego kuzyna w Dortmundzie podchodzila 4 razy i tym ostatnim sie udalo tak wiec to chyba wszystko zalezy od organizmu kobiety.Ja chodze do Wiezbaden bo skierowal mnie tam lekarz ale juz od roku czytam te forum i stwierdzilam ze niema kliniki cud kazda ma swoje sukcesy i porazki ale trzeba myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam dopisac ze jak bylam ostatnio w klinice to rozmawialam z jedna pora mieli juz dwoje dzieci z in vitro i podchodzili 3 raz wszystko z swiezych zarodkuw bo ona sie siezko stymulowala i byli w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku ! Ja już po histeroskopii w Katowicach. Przeżylam! w znieczuleniu ogólnym więc luzik. Lekarz powiedział, że miałam blizny rozległe i głębokie po poprnieniach ale już naprawione. Czekam teraz na wyniki hist.pat i pobiegnę do mojej kliniki. Czy któraś z Was wie po ilu cyklach mogę wrócić do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Nio Helenka też gratuluję wytrzymałości ;-) Nio justynka ja tez marze o dziewczynce ;-) Dziewczęta mam do Was kochane pytanie dziś u mnie 10 dc , przez 4 dc od 1 dnia brałam leki na stymulację di in vitro i przerwano mi stymulację w powodu torbieli na prawym jajniku , w 8 dc mialam takie lekkie brązkowe plamienie, a dziś też takie małe krwawienie nie wiem o co chodzi ? Przed 2 dni kuły mnie jajnik po lewej stronie . O co chodzi , czy któraś z Was tak miała? Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×