Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

aneczka35 kochana zuch z tego Twojego męża!!!!!!! Teraz to słuchajcie lekarzy oni wiedzą co robić a ciemnotami się nie przejmuj!!! Zawsze się ktoś doczepi, szkoda nerwów. NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY także jeszcze będzie przepięknie:):) Miłego poniedziałku dla Wszystkich xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja najpierw napisalam a potem przeczytalam Twoja stopke.Pamietam ze Tobie spoźnia sie @ ale nie pamietałam ze miałas ciaze biochemiczna-przepraszam.Widze ze Tobie tez sie spóźnia mniej wiecej tak jak mi.Lekarz mowił ze nawet do 2mcy moge dostac @,dlatego czekam.Wole poczekac az sama przyjdzie bo wtedy wszystko moze samo wróci do normy a jak wezme leki na wywolanie to znowu bedzie jakas ingerencja leków.Takze Helenka czekajmy cierpliwie ;-) A tak swoją droga to mnie nawet brzuch nie pobolewa ani nic z tych rzeczy okresowych nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko dziekuje Ci bardzo!:) Poczytam popatrze. Tak, wlasnie ja tez uwazam ze nic nie dzieje sie bez przyczyny, zawsze to powtarzam, wiec wierze, ze zostaniecie wynagrodzeni, za te wszystkie stresy, bole i ta nagla chorobe meza i bedziemy niedlugo Wam gratulowac!!;) Madziulka z tego co kojarze to helenka juz miala jedna @ po poronieniu. uuuu anette bylas u lekarza? moze wez antybiotyk, co by nie przerodzilo sie to w cos powaznejszego! Milego poniedzialku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anette odpoczywaj jak najwiecej,chcialam wczoraj zrobic ale jiz mam dosc tego patrzenia na 1kreche dzis ide na bste wiec jufro bede wiedziala. alokaa trzymam kciukasy,bedzie dobrze. Madziula 30 najgorsze jest to czekanie i waluchiwanie sie a i bieganie z wkladkam,ja po poronieniu mialam juz@dlatego teraz jego brak tak mnie wkurza.ale musimy czekac co nam zostalo ja tez wolalabym bez ingerencji lekow sie obyc. aneczka 35 nie ma za co mialam fatalny dzien,na ogol nie reaguje na tego typu wpisy.Ale wiem ze sie martwisz o meza.I masz super meza ze cie tak wspiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, u nas to wrogi śluz i endometrioza, jeszcze jakieś hormony miałam nie tak, ale tak dawno temu badałam, że muszę teraz powtórzyć, miedzy innymi dlatego też chcę iść do innego lekarza, może ten mój nie wszystkie badania mi porobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, u nas to wrogi śluz i endometrioza, jeszcze jakieś hormony miałam nie tak, ale tak dawno temu badałam, że muszę teraz powtórzyć, miedzy innymi dlatego też chcę iść do innego lekarza, może ten mój nie wszystkie badania mi porobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ale się tutaj działo przez weekend! Lunede najadłaś się strachu ale całe szczęście że już wszytsko w porządku, oszczędzaj się teraz!!! Aneczka mam nadzieję że Twój M szybciutko wróci do zdrowia. Fajny z niego chłop że tak Cię wspiera:-) A wariatami co wypisują głupoty się nie przejmuj :-) Helenka kochana czekam z niecierpliwością na wynik bety :-) Aloka super że masz tyle zarodeczków:-) Kiedy transfer??? Trzymam kciuki:-) Dziewczynki ja dalej walczę z tym nieszczęsnym kariotypem. Miałam dziś jechać do kliniki oddać krew ale przemyślałam to i pojadę 23 stycznia na wizytę. Nie odwołałam jej. Oddam wtedy krew i chcę popytać lekarza jak to będzie u nas wyglądać. Kiedy icsi będzie możliwe. Jeśli będę miała długi protokół to może mogę już zacząć brać tablety anty:-) Dziewczyny zcy koszt leków w ługim protokole jest większy? Wtedy jest wieksza ilość hormonów czy jak? Nielotol, Madziula, Izabela, Gerwazy, Wiosanka, Tigla i wszystkie inne dziewczynki pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczeko, mam nadzieje, ze to bedzie Wasz ostatni ICSI i juz potem bedziesz tylko Ty w ciazy, a maz zdrowy jak ryba. ! teraz chyba powoli szykujesz sie do punkcji, tak? xx nielotek, ja bede mogla isc na macierzynski, na 4 tyg przed porodem, czyli w polowie maja dopiero :(. No chyba, ze jakies zagrozenie by bylo, to oczywiscie wczesniej. xxx Madziulka, biedna ze tak musisz czekac, jestes, mam andzieje, ze @ przyjdzie niedlugo i bedziesz mogla zaczac starania! xx annette, wlasnie co z ta choroba Twoja? mowilas lekarzowi? odpoczywaj odpoczywaj! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, czekamy na bete! xxx justynko, tak w dlugim protokole jest drozej, bo wiecej lekow bierzesz, ale to tez zalezy od ilosci jaka bedzie potrzebna, zebys sie ladnie wystymulowala, lekarz na biezaco bedzie kontrolowal i mowil ile czego jest potrzebne :) Ekscytujacy czas przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny jakoś straciłam wiarę. Mój lekarz był MEGA zadowolony ze stymulacji. Pobrał 12 pęcherzyków, z czego zostało 5, a dziś dostałam telefon, że są 3 i do tego średniej jakośći. Transfer ma być jutro, jeszcze się okaże, że wogóle go nie będzie... Tyle kasy, czasu i dalej nie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunege właśnie nie wiem jak to będzie, ja mam AMH 4,1. Zobacze co mi dr powie, może załapie się na krótki protokół. Mam taka nadzieję:-) Aloka, spokojnie, będzie dobrze zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka spokojnie kochana Musi byc dobrze, nie mysl teraz o pieniadzach, wierze ze bedzie ... dasz rade bez stresu- łatwo powiedziec -jestem z toba i modle sie by bylo w porzadku trzymam tez kciuki bardzo mocno . A zastrzyki zaczne brac chyba za 3 dni ajjj sama se wstrzyknac w brzuch najgorszy jest wlasny upor DAMY RADE:))) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko35 to mowisz ze po tobie jestem w kolejce:)hehehehehehe okej zanotowałam hihihihihhih i czekam z niecierpliwoscia co u ciebie , z jakim protokołem jakie mialas zastrzyki i duzo tego? ach nie moge sie doczekac swojej kolejki ! aneczko35 TRZYMAM KCIUKI !!!......POZDRAWIAM wszystie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko35 to mowisz ze po tobie jestem w kolejce:)hehehehehehe okej zanotowałam hihihihihhih i czekam z niecierpliwoscia co u ciebie , z jakim protokołem jakie mialas zastrzyki i duzo tego? ach nie moge sie doczekac swojej kolejki ! aneczko35 TRZYMAM KCIUKI !!!......POZDRAWIAM wszystie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny ile leżałyście w gabinecie lekarskim po podaniu zarodków? Czy zarodki mogą wypaść? Czy to boli? Dzwonił mój lekarz, powiedział, że go nie będzie i jakiś inny lekarz zrobi mi transfer :((( świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lezalam jakos ponad pol godziny z nogami troche w gorze. Nic nie boli, nic nie czujesz,chwila moment i po zabiegu :) Nic Ci nie ma prawa "wypasc" wszystko zostanie do konca "pochloniete" i czekamy na piekna betke!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka kochana nie przejmuj się daleko doszłaś juz musi byc tylko lepiej, 3 zarodeczki wystarczą!!Głowa do góry, pisz kochana jutro co i jak ;-) x Aneczka trzymaj się kochana nie dość ze 1 problem jeszcze 2 i tyle!! x Ja kochane nie zadzwoniłam do lekarza, jadę za tydzień już mi się nie chcialo, mam 2 dzień @ spoko, pojade za tydzień zobaczymy co powie ;-) x Pozdrawiam Was nielot, lunede, madziula, helenka (napisz co u ciebie) izabelka i resztę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooka nie stresuj sie na zapas!!!!! Bedzie transfer i bedzie dobrze!!! TAK MASZ MYSLEC to rozkaz hehehe ja po transferze wogóle nie lerzałam, transfer to przyjemność oprócz tego ze musisz miec pelen pęcherz! Ja sie bałam że się posikam heheh BEDZIE GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alokaa ja leżałam jakieś 15 min,nic nie czulam byłam w szoku że już po wszystkim.niemartw się i bądzi dobrej myśli ja jak zostałam sama to w duchu rozmawiałam z moim Staśkiem:) Dziekuje wam za pamięć i proszę pomódlcie sie za mnie dzisiaj jutro ok 10 mam mieć wynik bety,staram się wierzyć ale strach mnie paraliżuje,chyba po transferze tak się nie bałam jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka Po transferze lerzalam ok pól godzinki, ale nie tam gdzie mi podawali zarodki tylko w innej sali. Ważne żebyś nie miała pustego pęcherza (ale tez nie bardzo pełny bo sie potem posikasz ;)) i podczas transferu i potem jak będziesz leżeć nie podnoś głowy do góry. Powodzenia Lunede cieszę sie bardzo, ze kurtka uratowana ;) Ja dziś miałam polowkowe badania. Z maluszkiem wszystko ok, ale nie chciał za bardzo pozować do zdjęć 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam po diphrelinie okres brzydki potem dwu dniowa przerwa a ja ciagle plamie leciutko czy to normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. alooka trzymam kciuki,będzie dobrze :) x Helenka za Ciebie też,wierzę że wszystko ułoży się pozytywnie :) x Miki a dlaczego po transferze nie można podnosić głowy ? x Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki serdecznie. Bardzo miło Was się czyta i tyle można się dowiedzieć..SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Kochane bardzo Wam dziękuje za wsparcie !!!!! BARDZO!!!! Dam jutro znak i oczywsicie za Was wszystkie trzymam kciuki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yassmin szczerze to nie mam pojęcia, tak mi kiedyś poradziły dziewczyny z forum. Może jest to związane z ruchami mięśni brzucha jak lerzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×