Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Alkiet niezła z Ciebie nioska ;-) 13 co za super wynik!! Jeszcze na siezynki bedzie , jak zdecysujecie sia za pare lat na nastepnego bobasa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy super widoamość trzymam kciuki za jutro !! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Madziula:) ja czytałam kiedyś taką teorię, że wysoka beta świadczy o płci a konkretnie o dziewczynce, jestem ciekawa czy to prawda i czy u Ciebie się to potwierdzi. o Dziewczyny bardzo Wam wszystkim kibicuję, podczytuję czasami bo jestem z topiku Gerwazy, ale macie siłę w sobie, podziwiam, trzymam kciuki. Aneczko bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket wow ale masz jajców:) super:) to jak przy niskim AMH masz tyle jajeczek to ja przy moim amh powinnam mieć ze 30:) no ale mam 17 pecherzykow, zakończyłam stymulację i w piątek punkcja a w poniedziałek transfer:) Aliket a zdecydowałas czy mrozisz jajeczka czy zarodki? Bo nas lekarz pytał i sama nie wiem. Chyba lepiej zarodki ale mówił że jak bedzie ich dużo to żeby się zastanowić co potem z nimi zrobimy, czy zdecydujemy się na oddanie. Ciężka decyzja:( Gerwazy powodzenia jutro:) pozdrawiam kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka 83 to z Cibie tez niezła nioska ;-) Zazdrosze Wam juz tego etapu ja jeszcze czekam i nie wiem co dalej ! Dziewczęta teraz z innej beczki, czy któraś z Was rozlicza 1%? Jesli tak to dam wam namiary na taką osobę, która potrzebuje tego naszego procenta ; Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket te 3100 to opłata za samo zapłodnienie jajeczek. Do tego dochodzi koszt znieczulenia, punkcji, transferu no i mrożenia zarodków. Ładna sumka wychodzi:( monojc daj namiary na ten 1%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc, ja nie rozliczam, bo nie w polsce jestem :) xx Alitket,justynka, obie macie duzo materialu, teraz trzymamy kciuki aby sie ladnie mnozyly komorki i bylo jak najwiecej dobrej jakosci :) cc Gerwazy, kciukasy za jutro xx Pati, z ta beta to jest tak jak Miki pisze, ze to jest bardzo zroznocowane. Nasze organizmy ksiazek nie czytaja, a wartosci bety sa niezwykle rozlegle od kilku do kilkuset, wiec to po prostu indiwidualna sprawa organizmu. Najwazniejszy przyrost, ale tez byla u nas kiedys tigla, ktora przyrost miala nieksiazkowy, a wszystko ladnie u niej roslo! Owszem, ja sie bardzo martwilam, ale niepotrzebnie jak widac :) Masz sliczny przyrost od 2 do 27 do naprawde duzo! Na pewno wszystko u Ciebie ladnie sie rozwija. Ja mysle, ze u mnie zagniezdzily sie dwa babelki lub nawet trzy, a potem obumarly i posiom bety spadl, dlatego byl taki niski, lub po prostu bardzo pozno moj Hugo zagniezdzil i dopiero zaczal sobie rosnac jak go zbadali, takze zupelnie sie nie martw. xx Madziulka, ty mialas super betke, wcale nie wysoka, wiekszosc ma raczej wyzsza bete niz ja i Pati, ale i tak wszystkie jestesmy w normach ;) xx Ivanka, o nie slyszlalam o takiej teorii, ciekawe :) U mnie sie sprawdzilo :) a co u Ciebie, jakie masz plany? czy Wy cos dzialacie? widzialam, ze przechodzisz teraz trudne chwile, z kotkiem, przykre to bardzo..mam nadzieje, ze szybko dojdzie do siebie... xxx Nielotek jak tam okna, mam nadzieje, ze ...brudne ;) xx dziewczyny, my dzisiaj po pracy idziemy ogladac zlobko-przedszkole, do ktorego Hugo bedzie chodzil od stycznia... xx milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket, widac jak organizm organizmowi nierowny. Bralam Gonal 300 ale whodowalam tylko 4 jajeczek. Ty chyba tez mniej wiecej tyle wstrzykiwalas - z tego co pamietam -a zrobilas norme za caly kurnik :-D W zasadzie to przy 13 jajeczkach oplacaloby sie blatocyty hodowac... x Justynka, Powodzenia na punkcji! Trzymam kciuki zeby jajeczek bylo tyle ile pecherzykow. Najwazniejsze zeby byly dojrzale i zeby mialy dobra jakos. Potrzebne jest tylko jedno jajo ale dobre :) x Poczekaj z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji na temat komorek i zarodkow dopoki nie bedziesz widziala ile Ci tak naprawde pobrali. Noi wiesz, roznie to byla z tym zaplodnieniem - moja kolezanka miala 11 jajeczek, z czego zaplodnilo sie 4, przy czym jedno dopiero troche pozniej. Dlatego ja bym tam wolala na wlasny interes patrzec i wszytkie usilowac zaplodnic. Wtedy czesc mozna zamrozic, czesc do transferu i poczekac na test ciazowy. No chyba, ze zaplodnia sie wszytkie 17! :-D To bedziecie faktycznie miec dylemat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LunaDe, a wiec Hugo? ;) x Monjoc, Wiem jak to jest. Zwariowac mozna jak sie czeka na poczatek. Ale przyjdzie na Ciebie kolej i mysle, ze czekajac az sie wszytko wyjasni i torbieli nie bedzie zwiekszasz szanse na sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwaz dzieki za mile slowa , zazdroszcze Ci kochana ze juz jutro zabierzesz kruszynki ze soba ;-) Hugo fajnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monojc głowa do góry:) jak ja dołączyłam do tego forum to wszystkie dziewczyny były w trakcie ivf albo już po. A ja jak ta sierota walczyłam to z kariotypem (wyników nie mam do tej pory), to z torbielą. A teraz ja jestem w trakcie ivf:) zobaczysz szybko zleci, ani się obejrzysz a zaczniesz stymulację:) Aneczka jak tam u Ciebie? Berbla, Diana, Blaza kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam. 13 roku, 13 dzień miesiąca i 13 jajek. To chyba nic złego :-) Tygrysku. Musi się udać za pierwszym razem, bo też może ta cholerna endometrioza wrócić. Lekarz mi dzisiaj powiedział, że tak naprawdę nigdy się tego do końca nie da wyleczyć. A czytałam, że jedynym prawdziwym lekarstwem jest ciąża. Tylko nie wiem jak to zrobić :) A Ty szykujesz się na ponowną laparoskopię, żeby potwierdzić endometriozę wewnętrzną? Justynka, Ja dzisiaj zostawiłam w klinice ponad 5000 tyś. Zostało do zapłacenia za transfer i mrożenie. U mnie sprawa z mrożeniem wygląda trochę inaczej. Wszystko zależy teraz od nasienia M ? Mam czekać jutro na tel, jeżeli coś poszło nie tak i się nie rozmroziło, wtedy nici z transferu ! Była dzisiaj za mną dziewczyna, która przy niskim AMH wyhodowała 20 jajek. Ale mówiła, że ma złe wyniki hormonalne i jak 4 będą pełne, to sukces. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alikiet ja nie szykuję się do laparoskopi na razie bo lekarz mi powiedzial że jakbym chciała laparoskopie to po musiałabym znowu pół roku na visanne być i tak by było w kółko :( Więc postanowiliśmy że odpuścimy już laparo i zrobimy in vitro. Lekarz mi powiedział że nawet jak faktycznie są ogniska endometriozy w środku to nic nie szkodzi i można robić in vitro ale wtedy inseminacja była bez sensu bo i tak by się na pewno nie udala. Ja jeszcze 6 dni mam brać tabletki na wyciszenie poźnie czekam na @ i zaczynam stymulację oczywiście jak nic po drodze nie wyskoczy. Pierwszy raz z niecierpliwością czekam na wredną @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket super trzynascie jajeczek. Trzymam kciuki za jutro. xx Kurde ciekwe jak z ta wysoka beta. Ja mialam wysoka i rzeczywiscie mam dziewczynke :) xx Justynka to trzymamy teraz kciuki za punkcje. xx Lunka i jak tam zlobek? Macie juz? My mamy od listopada, ale ja przechodze na pol etatu w pracy i tylko na piec godzin oddaje mala. A moje okna, tak dalej brudne :) Za zimno bylo jednak. Ciekawe jak tam aneczka. Biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, jak sie czujesz? x Ja sie dowiedzialam, ze w mojej klinice zdarza sie ze jedziesz na transfer a tu ci mowia, kukuryku na patyku, nie ma co transferowac :O x Normalnie, bede bic jak jutro tak wyjdzie :( x Aliket, szczesliwa 13-tka! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, lunede, tygrysek bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy. Kurde, cieszę się, że jest już wieczór i jutro w końcu zrobię betę. Miłego wieczorka dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! tygrysek kurcze zawsze pod gorke, mam nadzieje, ze te torbiele nie beda rosły i ze juz wkrótce rozpoczniesz stymulacje:) x Blaza, Berbela Diana jak samopoczucie?? x Aliket wow troche sie nalatasz, ja bym nie wytrzymała 12 godzin w samolocie.....Dobre pytanie na temat tego wrogiego sluzu, w sumie tez nie mialam badane.. Gratuluje 13 jajeczek dobra liczba, teraz czekamy na pieknie zaplodnione komoreczki:) x justynka kochana zobaczysz bedzie dobrze , ale badania krwi musza byc przy kazdym usg, musza to kontrolowac!!!!Trzymam kciuki za punckcje i nie martw sie na zapas Powiedz mi jakie masz amh? Ja mam podobno (musze dokladnie sie zapytac) dobre a wychodowalam tylko 8 dojrzałych pecherzykow, z czego 4 zaplodnione byly do dnia 3 a wdniu 5 zostaly tylko dwa. U nas problem po stronie meza. Zycze aby wszystkie sie zaplodniły. x Gerwazy bidulko, mleko z miodem, herbatka z zurawinka pomagaja , ostatnio mama mi powiedziała ze jak czujesz ze cos juz cie bierze, wez cebule odetnij ogonki i wstaw ta cebule do sloika albo kubeczka i postaw kolo łóżka, podobna taka cebula przyciaga zarazki, na drugi dzien rano cebula do kosza!!! Szybkiego powrotu do zdrowia!! A tak na marginesie czytalam, ze lekkie przeziebienie po transferze pomaga w zagniezdzaniu sie zarodków, niby organizm skupia sie na chorobie a nie na zarodkach których chce sie pozbyc. Nie wiem ile w tym prawdy... No teraz mozesz troszke odetchnac jutro transfer!!!!!! SUPER!! Trzymam kciukasy mocno kochana:) x aneczka skarbie strasznie mi przykro kochana, ja mam to sama ta pieprzona@ zawsze przychodz o czasie!!! Tez jej nienawidze!!!!!! Caluje cie mocno!!! i nie mozemy sie poddawac!!!!!!! x WSZYSTKIE LASKI POZDRAWIAM :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka moje AMH to 4.1. Ale widać to też o niczym nie świadczy bo Aliket ma chyba poniżej 1 a wysiedziała 13 pięknych jajeczek:) Gerwazy nie fisiuj, stanowczo za dużo czytasz w necie:) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kiedy robią te badania AMH ???? X izkabelka1979 ja wierzę że będzie dobrze nie może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! postanowiłam ze zrobie wstepny test w poniedziałek. Przygotuje sie na najgorsze wiesci ... niewiem jak opisac samopoczucie :) 4 dzien po transferze czułam kłucia i bol piersi, ponoc to po lekach chyba , Jutro 6dzien mija-czuje sie jakby mineły tygodnie jak to sie wlecze.......Fakt dzis byłam zmeczona cały dzien i senna na maxa :) spałam do 15:00 :)Ogolnie samopoczucie super :) ANECZKA !!!! czekam na bete. POzdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana33 to my jedziemy na jednym wuzku tylko ja mam jutro 5 dzien i tez juz nic nie czuje tylko spiaca jestem a tak pozatym ok. Gerwazy to nietylko w tej klinice tak jest ze mozesz jechac na transwer a tu lipa ale biolodzy niemoga ich wyciagac dziennie wyciagane sa dopiero polgodziny przed transwerem czy cos kolo tego. Wczesniej tu pisaly dziewczyny ktore pojechaly na transwer a tu nic i byly z polski daj na luz i sie uspokoj napewno jakies zarodki przetrwaly i bedziesz miala transwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Gerwazy! Xx aneczka, kiedy beta? Jak sie trzymasz kochana? Xx Nielotku, tak, od stycxnia 2014, zlobek...cena to jakis zart, ale tak w szwajcarii kosztuje...100 frankow za dzien..czyli ok 2000 frsnkow za miesiac...masakra:/ A Ty na dlugo bedziesz na 50% ? Na stale, czy tylko na 6 mies? Ja po macierzynskim bede na 80% przez pol roku, bo moge, ale potem musze wracac na 100% ...:/ Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy juz nie panikuj kochana ;-) Bedzie dobrze, jutro jak bedziesz miala sile to pisz co i jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarby moje dziekuje za slowa otuchy. Beta w piatek ale to juz formalnisc tylko. I decyzja podjeta zostajemy bezdzietnym malze. .nstwem. Odezwe sie jeszcze w piatek a pozniej niestety pozegmam sie z wami i zablokyje kafeyarie. Zzalem co prawda ale to juz nie ma moje nerwy. Wam moje drogie skarby zycze powodzenia i samych sukcesow. Do piatku do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anneczko, ja spac nie moge :O Wstalam i co czytam? :( x Wiem, ze czujesz sie strasznie :( Ale nie podejmujcie pochopnym decyzji. Potrzebna Wam na pewno przerwa i konieczny jest okres smutku i wyciszenia sie ale to minie. Z czasem nabiezesz nowych sil. I dopiero wtedy podejmijcie decyzje. Nikt Was nie goni wiec nie musisz tego robic juz teraz. x Jestes mlodsza ode mnie. Masz przed soba jeszcze wiele mozliwosci. Dajcie sobie troche czasu i odlozcie temat na pozniej. x Slysze od wielu ludzi, ze dobrze robiona specjalna akupunktura pro-plodnosciowa (u mezczyzny, zarowno jak i kobiety) potrafic zdzialac cuda! x Pozdrawiam serdecznie Ciebie i meza! Wazne jest, ze trzymacie sie razem w tym wszytkim. A jezeli naprawde zostaniecie bezdzietnym malzenstwem to z moich obserwacji wynika, ze wiele z nich sa bardziej szczesliwe niz te z 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko kochana Gerwazy ma rację !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka skarbie moge sobie tylko wyobrazic jak jest Wam ciężko, że macie wszystkiego dosyć, jesteś zła na los i strasznie ci współczuje. Ale wierzę głęboko i życzę tego z całego serca, że może za miesiąc, może za pół roku zdecydujesz ze spróbujesz jeszcze raz i jeszcze raz bo mimo wszystko zycie jest piękne i nie można się poddawac. Trzeba walczyc!!!!!!!!!!! Spróbuj akupunkture, idz do psychologa to pomoże stanąc ci na nogi. Teraz pozwól sobie na złość, płacz może króciutka izolacje od kafeterii ale wróć do nas i bedziemy razem dalej walczyc. Jest nas mnóstwo, żyjemy w każdym zakątku świata i do końca będziemy się wspierać!!!!! Trzymaj się kochana dzielnie i zostań z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko nie poddawaj się! Wiem, że łatwo się mówi:-( Ale Gerwazy ma rację, jesteś jeszcze młoda! Po porażce przychodzi zwątpienie ale to minie i nabierzecie sił do dalszej walki. Prawie sie popłakałam jak przeczytałam co napisałaś. Któraś z dziewczyn dobrze pisała że może gdyby nie koszty ivf to byłoby inaczej. Ale ludzi zwyczajnie nie stać na kilka podejść, to sa jednak ogromne pieniądze, a wiadomo każdy spłaca kredyt, itp. Aneczko jeśli nie uda się z Waszymi komórkami to może warto pomyśleć o dawcy, sama nie wiem co Ci powiedzieć, przykre to bardzo. My tak walczymy a inni po prostu wpadają i bach, mają dziecko. Życzę Wam dużo siły, wiary i miłości i wierzę że jeszcze zawalczycie o ten mały cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypłacz się ale zostań z nami Aneczko!!! x Tygrysku badanie AMH powinnaś mieć zrobione przed rozpoczęciem przygotowań do ivf. Na jego podstawie lekarz dobiera dawkę leków stymulujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×