Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Hej dziewczyny Hm co to za poty w nocy..nie pamietam w sumie takich u siebie, to moze rzeczywiscie reakcja obronna organizmu, jak w czasie choroby...ale nie chcieli Ci dac kortyzolu? Wydawalo mi sie, ze tonstandardowa procedura, zeby wlasnie oslabic uklad immunologiczny po transferze...Gerwazy, mamy nadzieje, ze Kruszynki beda silne i przetrzymaja te poty! One sie tam juz zagniezdzily i nic ich nie wyrzuci! Xx Motylek sliczny! W ogole super maja zawieszki na szyje, az zapragnelam tez sobie taki prezent sprawic, ale moze jednak nie za 4500 :/ ...bardzo mi sie podoba wazka z bialego zlots, z diamentami powieszona za skrzydelko, ale 1. 200 to tez majatek za wisiorek...M powiedzial, ze ja zaraz zgubie albo usiade na nim i bedzie po! Troche ma racje, nieestety nie dbam pedantycznie o rzeczy. Ale ta wazka cudna :) Xxx Aneczka, jak bylo u lekarza???? Xxx Madziula,czy juz po gastroskopii?mto dzisiaj mialo byc, tak? Moj maz tea mial, nic przyjemnego, ale nic tez strasznego, mam nadzieje, ze szybko poszlo! Xxx Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, x dzieki wielkie za pocieszenie. Z kliniki nie oddzwonili, pal to licho. Mysle, ze teraz i tak za pozno zeby cos zmienic :O Sama zasugerowalam lekarce kortizol ale ona mowila ze nie ma zadnych indykatorow. x Dzwonilam w koncu na numer emergency. Do doopy jest to, ze kazdy z tych lekarzy ma podany na wydruku numer komorki oprocz mojej lekarki :O Zadzwonilismy do innego. Wiele nie potrafil powiedziec no bo ani mnie nie zna ani nie ma mojej karty przed oczyma. Ale wedlug niego to raczej nie moze byc immunologiczna reakcja obronna bo w tym czasie jeszcze emrionki nie sa polaczone z cialem mamy. No chyba, ze te nasze sa typu szybki Bill... x Troche mnie to uspokoilo choc nadal nie mial wyjasnienia czemu w nocy tak sie pocilam ze az mnie to obudzilo. Stymulacja dawno zakonczona przed punkcja, biore tylko ten progesteron teraz wiec to raczej nie od tego. Za dwa tygodnie dowiem sie czy wystepuje korelacja miedzy tymi nocnymi potami a sukcesem badz porazka :O x Moja kolezanka, ktora juz 5 ICSI nieudanych miala niestety tez miala ten fenomen pocenia sie w nocy po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy bardzo ładny motylek:) Szczesliwy talizman:) A teraz zjebki PRZESTAN czytac juz tych informacji w necie!!! Bedzie dobrze, poty to zadne objawy, to przez stres tak masz!!!!!Bo normalnie dupe zleje!!!!:):) Ale nie przejmuj sie bo jak ja bede czekala moje 2 tygodnie to ty tez bedziesz mnie prostowala ok?! Ja czasem tez miewam takie poty, ze mam wrazenie jakby mnie ktos woda oblal, bylam u lekarza kiedys i o tym wspominalam , ale jakos wrazenia na nim to nie zrobilo!!! x Madziula oby badanie minelo szybko i bezbolesnie. 10 lat to kawal czasu, na pewno musi byc meczace. Ja mam chorobe refluksowa, nie jest jeszcze tak zle, ale bywaja dni, ze nie wazne co zjem mam zgage! paskudztwo x aneczka jak po wizycie? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
Dziewczyny mam pytanie, jestem w trakcie styulacji, mysle, że w przyszły weekend bede miała pobierana jajeczka. Nie potrafie dopuścić do siebie myśli, że sie nie uda, ale gdyby tak było to co dalej, czy mozna ponowic próbe juz przy koejnym cyklu, czy nalezy zrobić przerwę, jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza czy Ty nie miałaś robić dzisiaj bety?? Aneczko hop hop! Aliket od którego dnia bierzesz luteine? Ja od następnego dnia od punkcji, 3 razy dziennie po 2 tabl. Mam pytanie, czy brałas luteine rano w dniu transferu? Bo nie wiem co zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka gastroskopia w pn o 15:30 . x Izabelka u mnie tez stwierdzono 2 lata temu ze mam refluks ale ja sama jakos w to nie moge uwierzyc bo nigdy nie mialam zgagi i uczucia cofania sie jedzenia a podobno to są glowne objawy.Ja mam okropne bóle zaraz pod mostkiem.Nie wiem co to moze byc w kazdym razie zgodze sie na kazde badania zeby tylko dowiedziec sie co mi jest bo męczę sie z tym długie lata.Jak powiedzialam lekarzowi ze to juz 10 lat trwa,powiedział ze natychmiast gastroskopia,takze w pt bylam w szpitalu a w pn juz badanie.Trzymajcie kciuki zebym jakos to przeżyła... x Aneczka kochana napisz cokolwiek pliissssss..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izoterma!Wszystko zalezy od tego ile jajeczek sie zaplodni.Jesli bedziesz miala wiecej zarodkow mozna je zamrozic.Jesli transfer sie nie uda to oczywiscie mozna podejsc do kolejnego za miesiac.Ja zaszlam w ciaze za 1szym podejsciem ale w 6tym tyg ciazy poronilam wiec teraz musze odczekac 2 cykle zeby wszystko wrociło do normy i wtedy transfer ,niestety u mnie to wracanie do normy trwa juz 2,5 mca.Od poronienia nie dostalam jeszcze @ wiec sama nie wiem kiedy bede miec kolejny transfer.Mysle ze na przełomie kwietnia/maja. Powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki mam do Ciebie pytanie.Patrze na Twoja stopke i masz napisane ze w 10tym tyg mialas ciaże obumarlą.Mogłabys mi napisac czy była jakas konkretna przyczyna ze plód obumarł.Pytam dlatego bo sama poroniłam i zastanawiam sie jakie mog abyc inne powody poronień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula Niestety nie stwierdzono przyczyny poronienia. Oczywiście były badania histopatologiczne ale nic nie znaleźli. Zdaniem lekarza zarodek musiał mieć jakąś wadę i dlatego przestał się rozwijać. Natura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Gerwazy.Malinowski co to za panika ??? Czy Ty wiesz że masz się relaksować, odpoczywać i nie myśleć o złych rzeczach ?? Jak bym była na miejscu Twojego męża to być Ci internet odcięła słowo daje. Zostaw już te artykuły i nie czytaj tych głupot co piszą i się zrelaksuj. Nie wiesz że pozytywne myślenie bardzo dużo daje ???? Polecam Ci książkę "Potęga Podświadomośći" Jak dla Ciebie na ten czas w sam raz :) X Anulcia co tam u Ciebie ???? Odezwij się bo my się tutaj martwimy o Ciebie :( X Buziaki :) I trzymam mocno zaciśnięte kciukasy za Was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie odzywałam sie bo ostatnio przeszłam niezłą huśtawkę nastrojów. W walentynki postanowiłam zrobić sikańca. Miało być cudownie. Ale wyszła d.... nawet cień kreski się nie pokazał ..... entuzjazm opadł a to był 10 dpt. W piatek rano - 11 dpt - poszłam na betę i cały dzień powtarzałam sobie że to za wcześnie ten sikaniec itp . W sobotę jak zadzwoniłam po wynik - na szczęście nie musiałam jechać - najpierw nikt nie odbierał ... potem Pani zaczęła od tego że już sprawdzamy, potem że nie widzi jeszcze wyniku ...moje nerwy już na granicy wytrzymałości ... ale może sprawdzi w podglądzie i mówi "z radością podaję cyferki 182,8" NIE MOGE W TO UWIERZYĆ :-) w poniedziałek rano powtarzam betę... przesyłam wszystkim pozytywne fluidy - szczególnie aneczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fania
Blaza, gratuluje, bardzo mnie ciesza takie pozytywne wyniki! To wspaniala wiadomosc! Niech beta dalej rosnie i malenstwo zdrowo sie rozwija! Gerwazy, mocno trzymam kciuki. Tobie tez sie uda! Badz spokojna i pamietajnzeby wierzyc do konca. I chyba faktycznie nie ma co za wczesnie testowac, bo to tylko dodatkowe nerwy. Chociaz wierze ze czekanie tez jest stresujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza gratulacje!!!Fajnie ze coraz więcej dziewczyn zachodzi w ciażę,to daje innym nadzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza rewelacja! Tak się cieszę:) Invimed ma coraz lepsze statystyki:) a brałas luteine w dzień transferu? Przypomnij ile miałaś jajeczek i zarodków:) jeszcze raz ogromne gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Blaza moje gratulacje. Prześlij trochę pozytywnych fluidów też dla mnie. Ilu dniowe komórki zabrałaś ze sobą? Napisz co robiłaś po transferze, leżałaś czy normalny tryb życia? Ja w piątek po transferze byłam oazą spokoju, ale wczoraj zaczął boleć mnie brzuch. I byłam pewna, że nic z tego! Gerwazy, mi też powinni odciąć internet :) Wczoraj miałam doła i naczytałam się głupot. Ale dzisiaj nowy dzień i pozytywne myślenie. Trzymaj się dziewczyno. Justynko, przyjmuję luteinę tak samo jak Ty. Też byłam zakręcona po punkcji i nie zrozumiałam czy brać w dniu transferu czy nie ? Na wszelki wypadek wzięłam ale o 7 rano, a zabieg był po południu. Nic lekarz nie mówił to chyba było dobrze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza super wiadomosc. Gratuluje. Uwazajcie teraz na siebie. Niedlugo na kazda staraczke przyjdzie pora!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza, super wynik! Gratulacje!!! Xx Madziulka, mam nadzieje, ze szybko wyleczysz ten refluks, bole i pieczenie w mostku to jeden z objawow zgagi i tych wszystkch chorob ukladu pokarmwego, grzybicy w ukladzie pokarmowym... :(... Ja bym teraz skoncentrowala wszyskie sily na wyleczeniu tego stanu, zeby w ciazy nie doprawadxilo do jakichs wiekszych komplikacji...trzymam kciuki kochana Xx My dzisiaj zaczynamy dzien od soku z burakow z dodatkiem marchewki i resztek owocow. Przestraszylam sie, gdy przeczytalam, ze dieta dzienna powinna sie skladac z 25 % warzyw, a szczerze jak zmierze ilosci, to raczej mniej wychodzi. Takze zmienamy diete i przestawiamy sie na warzywa, warzywa, warzywa... W natepnej klejnosci do zrobienia dzisiaj jest zupa ze szpinaku i brokul. Xx Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam nielotku, po tygodniu w domku, jutro do pracy z powrotem? Mam nadzieje, ze kregoslup troche odpoczal przez ten tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza swietnie! gratuluje. :) Przyznam sie ze zrobiłam test ale 7 dniu i wyszła jedna brzydka gruba kreska :( wiem wiem za wczesnie ale nie mogłam sie doczekac, chciałam sie juz nastawic na najgorsze. Przeczytałam Blaza jak u ciebie było i mam teraz nadzieje. :) poczekam do 22lutego ale zrobie ;) jeszcze 21 hiihihihihih. Dzis zeby było to obudziłam sie zlana potem i pytanie a to skad? śniły mi sie zęby wyrwałam sobie 2 a potem trzeciego dentystka fujjj :) :) :) a potem wstawiła mi drewniane zeby hehehehehehe. Co za noc . pozdrawiam waz wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno, w dniu transferu przed zabiegiem brałam tylko duphaston, po transferze Duphaston + luteina Miałam 12 jajeczek, 6 niedojrzałych, wszystkie 6 się zapłodniło ale 3 słabo się rozwijało. Miałam transfer 3 dniowych komórek. Dziewczyny dzięki za wsparcie i trzymam kciuki za wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket, u mnie tez dzis lepszy dzien! :D x Normalnie to wcale teraz nie anlizuje kazdego strzykniecia w jajnikach, ale wierz mi, ze jak sie obudzisz zlana potem w srodku nocy to tez sie zaczniesz zastanawiac co jest grane. x Zastanawiam sie co sie stalo z Aneczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza super wieśći ;-) Cos i sie wydaje, ze ten 2013 rok bedzie owocny ;-) Coraz wiecej dziewczat zachodzi ;-) Super, nieche wszysttki sie uda i przejdziemy na wątek ciężąrówwek ;-) Gerway i Diana dość netu, co ma być to bedzie. Ja jutro jade do lekarza nie wiem co dalej..... Pozdrowionka !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczynki. Lunka kregoslup odpoczal, ale juz jak obojetnie co robie to juz sie odzywa. Jutro do pracy i za trzy tyg juz definitywnie koncze z praca do listopada. Dzis odpoczywam. Wczoraj bylismy z m w naszej ulubionej restauracji chinskiej na bufecie i tak sie objadlam, ze ledwo zyje do teraz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza gratuluję szczęścia jak czytam takie wieści to nabieram chęci na kolejną próbę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Blaza serdeczne gratulacje , spokojnych 9 miesiecy :) X LunaDe oj kochana wpychaj owoce i warzywa , jesli smakuja , ale nie przejmuj sie tak bardzo , Twoj organizm zapewnia malenstwu , to czego potrzebuje :) Czasem przyszle mamusie wymiotuja 4 miesiace , dzieciaczki zdrowe :) X Nielotolku dbaj o was , caluski malenkiej :) X Helenko to powodzenia przy nastepnej probie , tym razem zycze duzo szczescia :) X Kochane trzymam kciuki na czekajace na bete :) X Chyba , nie bede tu zagladac , trudno mi sie cieszyc z waszych sukcesow - dla mnie czas nadzei dobiegl konca :( X Powodzenia wszystkim kobietkom , tak ciezko walczacym o swoje szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarny! Milo mi, ze tu jestes z nami :) kochana, dlaczego mowisz, ze Twoj czas dobiegl konca..mialas jeszcze probowac pod koniec roku... Pamietam, ze mowilas, ze glownie byl problem finansowy in vitro, kochana, a rozwazalas zeby zostac dawczynia i czesc komorek oddac podczas in vitro, wowczas placisz duzo mniej za zabieg...czarny nie poddawaj sie jeszcze. Sciskam Cie kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki ;) jestem po nieudanym pierwszym crio ,niedługo podchodzimy do nastepnego (mam jeszcze 2 mrozaczki ). przyczyna bezplodn.-obustronne wodniaki jajowodow :( usuneli mi 2 laparoskopowo). nasienie meza ok. dziewczyny myslicie ze niskie AMH (mam 27 lat ) ma wplyw na to ze zarodki nie moga sie zagniezdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×