Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

kochane jesteście, aż sie poryczałam..... Monjoc ja mam jeszcze 6 mrożaczków. x Joasia nie wiem dlaczego poroniłam,byc moze zarodek był uszkodzony.Lekarz dzisiaj mi powiedział ze nikt mi nie da gwarancji ze sie uda.Nieważne czy zarodek jest słaby czy wygląda pięknie,nigdy niewiadomo co bedzie.I taki i taki moze dać ciąże.To wszystko jest jedna wielka niewiadomą.Nie mam juz siły tego analizować.Co ma byc to bedzie.Histeroskopie miałam robiona jeszcze przed in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jestem dzisiaj jakas zła i rozdrażniona.Wiem ze powinnam sie cieszyc itd ale czasem juz nie moge.Jakos brakuje mi w moim lekarzu takiego delikatnego współczucia i pocieszenia.Nawet nie powiedzial ze mu przykro ze sie nie udało,albo zeby sie nie martwic bo moze nast razem sie uda albo cos w tym rodzaju.Tak jakos chłodno podchodzi do tego wszystkiego.Niby pyta mnie zawsze jak samopoczucie ale chciałabym czasem od niego usłyszec takie dobre slowo,od niego ze szczerością.A nie taka sucha wizyta,usg,plan na nast wizyte i tyle.Nawet nie mialam odwagi zapytac dlaczego miałam podane najgorsze zarodki za 1szym razem a wiem ze powinnam byla o to zapytac.Jakos było mi wszystko jedno.Trudno juz teraz lekarza zmieniac nie bede,jest jak jest..........przepraszam ze tak przynudzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzula super że masz 6 mrozaczkow . teraz ci się uda a reszta na następne dzidzi ) kochane u was po 2 podają bo mój lekarz mówił mi że oni z reguły po 1 dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc ja nie wiem jak jest u wszystkich ale ja miałam podane 2 zarodki.Przypuszczam ze zalezy to tez od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzula nie przynudzasz.teraz kochaną już nie ma co zmieniać kliniki i zaczynają od nowa bo bez sensu. ją zmieniła lekarza ale po iui bo tamten też był taki mruk że szok nic nie mówił wszystko oki. a ten mnie pocieszał nawet ostatnio że będzie dobrze . przede mną była dziewczyna w ciąży a ten się śmieje i mówi do mnie niech się pani zapatrzy bo u pani też chce to zobaczyć bo było dziecko na monitorze się malutkie 10 tyg. także podejście jest ważne. mam powstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula rozumiem Cie, moj doktor tez w sumie miły ale mam wrazenie ze jak pyta sie "czy jakies pytania sa" to mam wrazenie ze mysli sobie -oby nie- czasem nawet nie wiadomo o co pytac, czasem wstyd zeby sie nie osmieszyc. Fajnie jakby czasem wyszli z inicjatywa, ja zawsze jestem zestresowana na wizytach i polowe zapominam zapytac.. Ja mysle dziewczynki, ze my wszystkie potrzebujemy słońca wreszcie, wtedy to jakos inaczej patrzy sie na zycie:) UDA NAM SIE POPROSTU MUSIMY BYC WYTRWALE a teraz dobrej nocki dla Was i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzula to my rówieśni. 82 ją kończę za tydzień niecały 31. joasia przerwie zła passę kończę na dziś pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula wszystkiego najlepszego no i przede wszystkim oby ten rok byl dla Ciebie tym szczesliwym w ktorym w koncu zobaczysz te wymarzone dwie kreseczki!!!. Zycze Ci tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula Wszystkiego najlepszego!!! Przede wszystkim spełnienia tego jedynego najważniejszego życzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, Życzę z całego serca spelnienia najwiekszego marzenia! Bedziesz miala ukochanego skarba, wierze w to i tego Ci zycze :) Xx Ja rowniez 27 ale pare miesiecy pozniej koncze 32 lata i tez mi ciezko z tym wiekiem, ale lekarz mi powiedzial "pani xxx dobrze ze pani taka mlodziutka..." Szok, ale mily, chociaz ja wiem ze mlodziutka to bylam conajmniej 5 lat temu, ale kazda z nas to ma, bo wiemy ze czas ucieka i wazne zeby jak najszybciej sie udalo. Uda sie i wszytskie bedziemy mamami, choc jedne ciut mlodszymi a inne trcoszeczke starszymi ..oo! Kazdy ma prawo doszczescia i do rodziny, tylko nam to troche wiecej czasu zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie siedzę na poczekalni i czekamy na punkcje ) trzymajcie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - wszystkiego naj! Ale przede wszystkim zycze Ci 20 kg na wadze wiecej, rozstepów na brzuchu, pogryzionych sutków i nieprzespanych nocy:) oby za rok o tej porze sie to wszystko sprawdziło:) monjoc - trzymamy trzymamy ja dzis 2 dpt juz mnie kregi bola od lezenia co robicie dzis na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia to ty na zwolnieiu siedzisz . ją wróciłam w sumie brzuch mnie niebyt boli teraz się położyłam i może się przespie trochę . pobrali mi sporo komórek koło 20 i będą zaplodiac i i mrozic a jaki wynik bowiem się dopiero we wtorek po świętach. z tego wszystkiego nie lubie najbardziej jąk weflon wkuwaja nie nawidzego a co najlepsże było 2 ginekologow ten mój obecny i mój były ten były więcej robił niż mój obecny. tamten mnie poznał mi się śmiać zachcialo szok . teraz trzeba się modlić ż żeby plemniki były i się coś zaplodnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc to fajnie ze jestes juz po a czemu dopiero we wtorek sie dowiesz? mnie kazali dzwonic na 2 dzien po punkcji. dostałas jakies leki?? no ja mam l4 do 1004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochaną w piątek mogę zaxzwonic i zapytać ale ile będzie mrożonych to w poniedziałek i będę musiała wtedy zapłacić bo żależy ile będzie. . niemam leków bo nie mam transferu. teraz jadę pod@ i będą przygotowania do transferu. joasia no długo masz zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki skoro tak wiele z Was zyczy mi spełnienia tego jedynego marzenia to musi sie spełnić,nie ma innej opcji :-) Monjoc 20 jajeczek to spooooro hehe.Na pewno bedziesz miec ładne zarodeczki.Teraz troche odpocznij i wyluzuj do transferu.Moze faktycznie bedzie lepiej jesli Twój organizm odpocznie po stymulacji i transfer za miesiac. x Joasia leż i niczym sie nie przejmuj,niech M skacze koło Ciebie.Ja tez odpoczywałam chociaz juz nie mogłam wytrzymac z nudów.Tym razem tez bede sie opierniczać ile wlezie.Przynajmniej przez kilka dni.Nie ma co szaleć,lepiej uważać na siebie. x jeszcze raz dziekuje za zyczenia buziaki dla Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, Wesolych Swiat!!! Przy 20 jajach nie potrzebujesz pisanek :P Mysl o tym, zeby ladnie sie dzielily i rosly. Jestem przekonany, ze transfer bedzie u Ciebie zakonczony powodzeniem :-D Ta cierpliwosc trzeba wynagrodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za miłe słowa! Siadłam trochę do kompa, bo już mi się leżeć nie chciało. Teraz troszkę brzuch zaczyna mnie boleć, ale jak sie ruszam, albo kaszlnę, jakoś wytrzymam. A Ty Madziula kiedy wypadnie Ci krio ? Dziewczyny Wy wszystkie po punkcji i po transferze miałyście wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc jak wysiedziałas tyle jaj to odpocznij sobie kobieto troche :-) Ja nie wiem dokładnie kiedy ten transfer ale wg moich obliczen wypadnie na 2 maja.Wiesz jak to z owulacją jest i okresem.Czasem moze sie przesunąć dzien,dwa lub trzy.A Ty kiedy?liczyłas juz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula ją myślę że koło końca kwietnia ale jak mówisz roznie może być. ją już w łóżku nawet bałam się wysikac bo co się nie rusze to boli dobrze że mąż mi do łóżka wszystko podaje. ile was brzuch bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Wszystkiego Najlepszego i spelnienia najwiekszych marzen :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×