Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry psychiatra_z_warszaway

Potrzebny dobry psychiatra z warszawy

Polecane posty

Gość dobry psychiatra_z_warszaway

Moze Wy znacie dobrego psychiatre z Warszawy, cierpie na leki i depresje.Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz prywatnie?
moze poszukaj na znany lekarz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry psychiatra_z_warszaway
Bylam juz u psychiatry dwa razy, ale dla mnie to zaden psychiatra, zle leki i diagnoza, wiem ze jestem chora na leki i mam depresje, mam meza i dziecko, chce byc szczesliwa i cieszyc sie zyciem, ale nie potrafie sama sobie poradzic, staralam sie przez dlugi czas a jest tylko gorzej.Jesli ktos zna prosze niech mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry psychiatra_z_warszaway
Dziekuje za linki, juz bylam u psychiatry wlasnie z internetu, chcialabym kogos dobrego poleconego, przez osoby ktorym taki lekarz pomogl.Kiedys bylam szczesliwa kobieta, teraz jestem nieszczesliwa, mam fobie spoleczna, nie lubie spotykac sie z ludzmi, rozmawiac z nimi...bardzo boje sie o dziecko i meza ze moge ich stracic, jest ze mna bardzo zle, bardzo chce sobie pomoc, ale potrzebuje bardzo dobrego psychiatry, ktory mi pomoze.Prosze jesli ktos kogos takiego zna niech mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem psychiatrą, jednak napiszę że leki to jest początek terapii. Po lekach można mózg przywrócić do stanu kiedy będzie umiał kontrolować neuroprzekaźniki. Chemia pomaga na początek, potem - terapia. Aby samemu nauczyć się doznawać również przyjemnych stanów umysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynasiesezooon
przeciez tobie jest psychoterapeuta potrzebny. psychiatra to lekarz, on ci jedynie leki przepisze.. samymi lekami sobie nie poradzisz. jesli moge ci cos podpowiedziec, to idz na psychoterapie do PSYCHOTERAPEUTY z certyfikatem PTP, a nie do psychologa.. psycholog, czyli mgr psychologii nie ma ani wiedzy, ani umiejetnosc, ani uprawnien - do leczenia psychoterapią. duzo ludzi tego nie wie. chodza do psychologa, ktory conajwyzej z nimi jedynie rozmawia i wspiera, a potem gadaja, ze TERAPIA nie pomogla, a na prawdziwej i profesjonalnej terapii to oni nigdy nie byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhfb
Może konsultant krajowy w dziedzinie psychiatrii Prof Marek Jarema ale wizyta 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam schizy,i nerwice
i depresję z napadami lęku nie byłam nigdy u psychiatry tak stwierdził kardiolog że to mam kiedy wylądowałam u niego z szarpaniem w sercu , omdleniami ,drgawkami i niskim ciśnieniem na przemian skakającym do 180/150 robili mi różne badania i po badaniach i rozmowie ze mną stwierdzili właśnie depresje i lęki zresztą wiedziałam ze coś jest nie tak bo miewałam różne jazdy że nawet z domu bałam się wyjść że znów mnie coś złapie na ulicy więc lekarz zapisał mi asentre którą biore od 4 mies czuję się lepiej a nawet bardzo dobrze w porównaniu z tym co było bo wcześniej bałam się przejechać 2 km autobusem od razu lęk i chisteryczny strach i mdłości ostatnio wsiadłam w autous i pojechałam sama tys km zagranice przed drogą miałam stracha i myśli żeby zostawic wyjazd i zostac w domu bo strach mnie napawał ale powiedziałam NIE wsiadłam w bus i szczęśliwie zajechałam do celu i spowrotem do Polski , teraz planuję wyjazd w góry i potem na Oktoberfest :) już się cieszę na to , wcześniej na myśl że muszę gdzieś jechać siedziałam na kiblu ze sraczką i strachem ......... :/ nie wiem czy to zasługa asentry :/ czasem mysle co bedzie jak to odstawie ? Poki co narazie cie ciesze z kazdego dnia i chce zwiedzic miejsca które zawsze chcialam zobaczyc ale nerwica i lęki mi nie pozwalały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrego psychiatrę - polecam dr Nestorowicza. Leczyłam się u niego na depresję. Naprawdę świetny fachowiec z odpowiednim podejściem i usposobieniem. Ani przez chwilę nie czułam się osamotniona w terapii. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że godni polecenia są specjaliści z Centrum Terapii Dialog. Uczęszczałam na różne terapie, ale dopiero tam znalazłam psychoterapeutę, któremu udało mi się pomóc. Polecam szczególnie Panią Agnieszkę Chrzczonowicz, wspaniały lekarz. http://www.terapiadialog.pl/psychoterapia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj do Tworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda4000
Witam. Polecam Poradnię Zdrowia Psychicznego EDUCATIO. Jest tam cała masa wykwalifikowanych specjalistach dziedziny psychologii i psychiatrii, tj. psycholog, psychiatra, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, neuropsycholog, psychodietetyk, dietetyk, logopeda, coach. Tu jest stronka: www.educatio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojęcie "dobry" pewnie jest subiektywne. W tych schorzeniach o kontakcie z lekarzem decydują różne czynniki. Jeden pacjent woli osoby sugestywne, inny chce dominować nad lekarzem. Ja jestem zadowolona z wizyt u dr Wożniaka. Kontakt: http://psychiatra-gabinet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, ja moge polecic ten gabinet www.gabinet-psychologiczny.waw.pl pomogli juz wielu moim znajomym, takze mozesz zadzwonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieprawda, że zawsze jest potrzebna psychoterapia. Często tak, ale czasami wystarczy sama psychoterapia albo sam psychiatra. Zależy od osoby i od problemu. Polecam SPCh ul. Świętokrzyska. Jest tam świetny psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie lata leczenia u psychiatry dopiero jak trafiłam do psychologa doszłam do siebie ,obecnie jestem 2 lata bez leków do psychologa dalej chodzę żyje normalnie pracuje nie mam lęków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję dr Daniela Dudka. Leczę się u niego i dopiero to On postawił mnie na nogi w stosunkowo krótkim czasie. Jest wspaniałym psychiatrą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nim coś więcej podam Ci link: http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/daniel-dudek,24885/psychiatra/warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Cię rozumiem autorko,ja również mam fobię społeczną i depresję z którymi walczę.Mam małe dziecko i wiem,że muszę coś ze sobą zrobić.Nie wychodzę sama z domu boję się ludzi.Kiedy mąż jest w pracy nie ruszam się na krok nigdzie,siedzę w domu i czuję się bardzo źle.Chciałabym się rozwijać iść do pracy,kiedy dziecko będzie starsze,ale panicznie się boję.Jestem z Wielkopolski,szukam dobrego psychoterapeuty może ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama kilka miesięcy temu leczyła się u Ewy Mioduskiej. Już po kilku spotkaniach odczuła znaczną ulgę i teraz czuje się już zupełnie dobrze. Na wizyty można umawiać się pod tym numerem: 794789897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ci polecić sprawdzonego lekarza, doktora Skrzyckiego (przyjmuje w prywatnej klinice, Psychomedic). Mi pomógł jak miałam swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek T
Ja miałem szczęscie trafić do tej lekarki psychiatry Anny Wnorowskiej. Czuję, że udało mi się demony depresji schować głęboko. Znalazłem ją na tym portalu medycznym: https://ranking.abczdrowie.pl/d/73299,anna-wnorowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StasiaRabiszewska
Piotr Skrzycki z psychomedic, lepszego fachowca nie znajdziecie ja byłam juz nie u jednego psychologa, psychiatry z córką i szczerze powiem Wam, że to pierwszy lekarz który ma pojęcie o tym co mówi jak podejść do lekarza jest po prostu najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina65_
Też polecam dr Pawła Skrzyckiego. Niewielu jest takich lekarz jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga878
Nie wiedziałam, że doktor Skrzycki ma tak wielu zadowolony pacjentów. Ja należę też do tych zadowolonych i wyleczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_Walkie
Jak ktoś jest dobry w tym, co robi i potrafi pomóc, tak jak Skrzycki, to ma szerokie grono zadowolonych pacjentów. I trzeba się tą informacją dzielić z innymi, chwalić go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za nachalna reklama. Omijać gościa szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×