Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry psychiatra_z_warszaway

Potrzebny dobry psychiatra z warszawy

Polecane posty

Gość sylka33nww
Możesz skorzystać z pomocy Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej ( www.cdpp.pl ). Podstawą oferty są konsultacje psychologiczne i terapia, ale oferta obejmuje również szkolenia z asertywności czy coaching, więc jest naprawdę szeroka. Moim zdaniem bardzo pomocna, kompetentna pani psycholog przyjmuje tutaj pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z pomocy psychologa z www.gabinet-psychologiczny.waw.pl i na szczescie wszystkie problemy odeszly w niepamiec :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić psychiatrę Justynę http://psychiatrawarszawa.com.pl/ . Pomogła mi i wielu innym osobom. Zmieniłam teraz myślenie i nie zamartwiam się tak jak kiedyś. Myślę, że naprawdę warto zrobić to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie nie psychiatra ale Dr. VooDoo potrzebny, i kopniak w doope porządny, to się od razu łepetyna zreperuje. Tak to jest jak się ma za dużo wolnego czasu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatry nie znam, ale mogę powiedzieć troche o psychologu, u ktorego sie leczyłam www.gabinet-psychologiczny.waw.pl konretne podejscie, kultura i naprawde mega duza pomoc. o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek443222
Korzystam od kilku miesięcy z usług Pani dr. Joanny Wilkowskiej-Chmielewskiej z Warszawy. Prowadzi ona swój własny gabinet psychoterapeutyczny http://www.ego-warszawa.pl Mi ta Pani bardzo pomogła. Może Tobie również okaże ogromne wsparcie i pomoże Ci wyjść ze swoich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska43
Leczyłam depresję u dr Krzysztofa Staniszewskiego. Bardzo sympatyczny człowiek. Wielka wyrozumiałość i zrozumienie pacjenta. Pracuje w Psychomedic na filtrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigułka7
Byłam również w tej klinice na filtrowej w centrum Warszawy. Ale trafiłam na dr Kubaszewską. Bardzo fajnie przeprowadziła mnie przez swoja terapię. już się czuje o wiele lepiej. Zawdzięczam tej doktor zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoździk
Jak psychiatra to tylko nie na nfz i dobra klinika jak Psychomedic. Bardzo nowoczesna z pełną diagnostyką. Ja byłam u dr Katarzyny Wakuły i nie żałuje tego wyboru. Dobrze mi się leczyło pod jej opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaWer
Dokładnie Psychomedic to najlepsza klinika ze specjalistami psychiatrami. www.psychomedic.pl Bardzo fajna jest jeszcze dr Joanna Gajewska. Leczyłam się u niej po zmianie lekarza z nfz. Ciekawie prowadzone leczenie. Bardzo skutecznie. W końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostrunia
Mój brat się leczył w psychomedic.pl u dr Kubaszewskiej. Jest bardzo zadowolony z wizyt i leczenia. Nie powiem konkretnie o leczeniu bo nie bardzo dużo wiem ale bardzo sobie chwali lekarkę że bardzo profesjonalna i w końcu osoba znająca się na tym co leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliv433
Ja polecam amedis, bardzo mi pomogli. Mają świetnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golka159
Dostań się na nfz. Powodzenia! Dobry psychiatra to podstawa i z tego co wiem, w warszawie znajdziesz go tu http://kielczyk.pl/psychiatra-konsultacje-psychiatryczne/ . W terapii ważna jest systematyczność i częstotliwość spotkań plus leki . Myślę że NFZ możesz sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Największą bazę wizytówek lekarzy, gabinetów specjalistycznych, aptek, kosmetyczek i wielu innych fachowców znajdziesz tutaj – http://lekarzewregionie.pl. Polecam serwis z prostego powodu. Wszystko mają za darmo, do tego wiele opinii o specjalistach, więc człowiek niczym nie ryzykuje podczas nawiązywania współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula331
Wizyta u psychiatry jest czasem konieczna. Jeśli wiemy, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z danym problemem lepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, żeby nie pogorszyć sytuacji. Ja od siebie mogę polecić Ci klinikę PsychoMedic - http://www.psychomedic.pl/psychiatra-warszawa . Tam na pewno otrzymasz fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielan
Witam Ja już znalazłam swojego specjalistę - przyjmuje na wierzbowej 11 w warszawie - nikt inny tylko Pani doktor. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o PsychoMedic - http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , dużym plusem jest to, że mają otwartą poradnie 7 dni w tygodniu, a więc są niemal zawsze dostępni. Po za tym pracuje tam wielu doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin co pozwala na kompleksową diagnostykę i ustalenie planu leczenia. Można uczestniczyć zarówno w terapi indywidualnej jak i grupowej czy terapii par. Oferta jest bogata i dostosowana do potrzeb pacjentów a to chyba najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosia12
To prawda, można tam liczyć na wsparcie i profesjonalna pomoc w różnych zaburzeniach. Mało jest psychiatrów dziecięcych, a tam co najmniej kilku godnych uwagi http://psychomedic.pl/psychiatra-dzieci-i-mlodziezy-warszawa/ - praca z dzieciakami i młodzież to nie lada wyzwanie. Tylko wiedza i doświadczenie pozwolą na skuteczna terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapomnianaaa
Jeśli chodzi o mnie to sama doświadczyłam głębokiej depresji, więc wiem, że samemu ot tak sobie to nie przejdzie. Kiedy zaczęłam mieć dosyć tego stanu (coraz więcej nękających myśli o tym, że już wszystko straciło sens) zdecydowałam się postawić wszystko na pomoc specjalisty. Wiedziałam, że sama sobie z tak zaawansowanym stanem nie poradzę. Poszłam do psychologa, była to p. Katarzyna Sawinda-Dziadecka. Oczywiście nie skończyło się na jednej sesji, to naturalne, ale pomogła mi właśnie odzyskać siebie sprzed lat, z tą iskierką nadziei i chęci, bo brak motywacji prowadzi właśnie do depresji. Jestem jej wdzięczna, że pomogła mi wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dwie panie, jedna przyjmowała kiedyś w MSWiA, dość młoda,blondynka chyba, druga w Well medzie na lux med. Tez młoda, włosy miała chyba krótkie, obu nazwisk nie pamiętam,ale panie były konretne i zarazem empatyczne. Nie polecam natomiast starszych pan psychiatrow ,którym da się wszystko wmówić, wypalone zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turska2
Ja uczęszczałam na terapię do dr Izabeli Zduńczyk-Bogiel. Bardzo dobry lekarz z jakim się jeszcze nie spotkałam. Ma fantastyczne podejście do pacjenta. Jest bardzo wyrozumiała, spokojna i z chęcią pomaga. Dobrała mi bardzo skuteczne leczenie depresji. Dbała również o to abym się od leków nie uzależniła. Złota kobieta. Przyjmuje w www.Psychologgia.pl na Chmielnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwek42
Jeśli cierpisz na depresję połączoną z lekomanią to jak najszybciej idź do psychoterapeuty. Ja cierpiałam tylko na lekomanię i bardzo pomógł mi terapeuta Maciej Żurek. Specjalizuje się w uzależnieniach. Bardzo ciepły i wyrozumiały człowiek. Z pewnością Ci pomoże, ma bardzo dobre i indywidualne podejście. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eopia
Wszystko zależy też od czego bierze się dana depresja. Jakieś powody z pewnością są. Ja się strasznie bałam jakichkolwiek zmian. Straciłam pracę - trzeba było znaleźć nową. Musiałam się później przeprowadzić, kolejna zmiana. Za dużo tego było bo nie radziłam sobie z niczym. Wiem że to może dziwnie brzmieć, ale to przeszkadza w codziennym życiu. Straciłam satysfakcję i musiałam jakoś to zmienić. Najlepsze rozwiązanie? Psychoterapeuta. Ktoś z kim można spokojnie porozmawiać, kto mi poradzi, kto naprostuje moją pewność siebie. Trafiłam Do Pani Hanny Sokolnickiej z Psychologgia (http://www.psychologgia-plus.pl/hania-sokolnicka.html) i uważam że ta terapia to był dobry wybór. Teraz jestem pewniejsza siebie, bardziej się doceniam i wierze że potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×