Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry psychiatra_z_warszaway

Potrzebny dobry psychiatra z warszawy

Polecane posty

Gość Asulka83
Jeżeli szukasz kogoś naprawdę dobrego i sprawdzonego, to z czystym sumieniem mogę polecić Tobie panią Ewę Guzowską. Jest to psychoterapeuta oraz coach z doświadczeniem, który pomógł wielu osobom... w szczególności mi! Miałam mega depresję, zawodowo i życiowo czułam się wypalona. Wiarę przywróciła mi Pani Ewa. Niesłychanie miła kobieta - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! https://www.znanylekarz.pl/ewa-guzowska/terapeuta/warszawa Tu masz namiary, życzę powodzenia w stawaniu na nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga76
Ja mam dobre opinie o psychiatrach z Kliniki Psychomedic. Tutaj http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można dowiedzieć się więcej. Leczą różne zaburzenia. Tam nie trzeba się stresować. Czułam się tam bezpiecznie i komfortowo. Jest to bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z serca polecam panią doktor Sylwię Reich, jest świetnym specjalistą, poświęciła mi dużo czasu i odpowiednio dobrała leki, a dodatkowo to bardzo ciepła osoba, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metka6
Jeśli chodzi o psychiatrę to ja chodziłam do P. Izabeli Zduńczyk-Bogiel. Pracuje w Psychologgia na Chmielnej. Możesz spokojnie się do niej udać. Naprawdę pomocna kobieta. Bardzo mądra i dobrze wykształcona. Posiada ogromną wiedzę dzięki czemu bez problemu pomoże w każdym problemie. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karynka
Ja chodziłam do Pani dr Izabela Zduńczyk-Bogiel. Jest najlepsza! Świetnie diagnozuje i to dość szybko, leczenie odpowiednie dobiera. Nie ma na co narzekać, a wręcz chwalić. Bardzo sympatyczna i miło się z nią rozmawia. Problemy odchodzą w dal... www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co nie robili byście tej reklamy na takich wątkach bo ci ludzie naprawdę potrzebują pomocy a nie porady lekarza który zapłacił wam za reklamę ..... Ja nikogo nie polece a chodziłam do lednej Pani z Wawy blisko 2 lata z objawami leku i myslami depresyjnymi. Tu widać kto pisze prawde a kto podaje reklamę . Nie szkoda jest wam tych ludzi ? jak ktoś nie cierpial na to to nic o tym nie wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś korzystał z psychiatry od www.tommed.waw.pl ?Pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden psychiatra Ci nie pomoze. Pomoc moze Ci tylko Wanda Pratnicka. z Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa87
Jeżeli chodzi o pomoc psychiatryczną z Warszawy, to sprawdźcie sobie klinikę Psychomedic, mają dobrych specjalistów. Przyjmują w czterech miejscach - Ursynów, Centrum, Ochota, Praga Płn. Jakby ktoś był zainteresowany podaje numer tel. 22 253 88 88. Można się tez zarejestrować online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werek8
Ja polecam panią dr Izabelę Zduńczyk Bogiel. Jest najlepsza! Dopiero u niej poczułam się bezpiecznie, bo wiedziałam że kobieta wie co robi i wie jak mnie wyleczyć. Miła, sympatyczna i konkretna. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusika
Jak psychiatra to tylko Izabela Zduńczyk Bogiel. Pracuje na Chmielnej w poradni Psychologgia www.psychologgia-plus.pl Dla mnie lepszej nie ma i nie będzie. Bardzo dba o pacjentów, troszczy się czy aby się ktoś nie uzależnił. Leczenie jest przyjemne i łatwe. Naprawdę najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę na pewno polecić dra Jahołkowskiego, zdaje się że przyjmuje teraz na Bukowińskiej (tam w ogóle specjalizują się w depresjach). Lekarz z zasadami i bardzo humanistycznym podejściem do człowieka, a także świadom swoich kompetencji i ograniczeń. Prawdziwy lekarz z powołania. Nie ma co się bać wizyty u psychiatry, zawsze trzeba szukać pomocy i walczyć o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynasiesezooon chyba nie wiesz co piszesz i jestes ta szczęśliwą osoba która nie wie co to znaczy ból psychiczny. a co do tematu to niestety nie znam dobrego lekarza moja choroba pogłębia mnie tylko w długach bo na dobrego lekarza jeszcze nie trafiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek_77
Dobry psychiatra to towar deficytowy... Ja w końcu trafiłem na odpowiednią osobę - dr Stec-Szczęsna. Leczy w Wolskim na Kasprzaka, ale przyjmuje też chyba na Mokotowie w Inversie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłabym polecić panią profesor Marię Siwiak-Kobayashi. Jest psychiatrą i psychologiem. Bardzo ciepła osoba, potrafi słuchać i poświęca bardzo dużo czasu (ja siedziałam prawie 2 godziny). Przyjmuje w prywatnej poradni na Mokotowie 228479542, a to jest strona tej poradni http://www.cwro.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy w jakim obszarze pomocy potrzebujesz i jakie są oczekiwania. Ja trochę się nachodziąłm po lekarzach, w poszukiwaniu tego "jedynego". Problemy w międzyczasie sie zmieniały... Obecnie jestem pod opieką Centrum Ben na Mokotowie i bardzo sobie chwalę. Fajne miejsce i przede wszystkim specjaliści którzy słuchają pacjenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę polecić jednego specjalistę, który przyjmuje w Warszawie na Woli - lekarz psychiatra Michał Suchacz - poradnia www.psychoterapiawola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszula76
Ja byłam u prof. Kobayashi przy Woronicza. Polcecam super kobieta. Nawet nie zauważyłam jak gadałam przez 1,5 h. Dobrała mi leki, na razie sprawdzamy jakie dawki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokrystian
Też polecam Indygo, pani doktor bardzo kompetentna, wysłuchała mnie, przepisała receptę i zwolnienie lekarskie. Do tego poleciła dobrą terapeutkę. Nie czułem się zlewany, tak jak w większości placówek, w których bywałem wcześniej. Tak więc warto czasem się odważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina777
krystian, chodzi ci o www.centrumindygo.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokrystian
dokładnie :) to ich strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dziesięciu lat zmagałem się z pogłębioną fobią społeczną. Nawet w autobusie bałem się ludzi. Doszedłem do punktu, że wszędzie jeździłem rowerem, a większość spraw życiowych załatwiałem przez internet. Nie otwierałem nikomu drzwi. Przełamanie nastąpiło, ale potrzebowałem do tego konsultacji psychologicznych. Oczywiście tylko czat na początku wchodził w grę. Nie chciałem pokazywać twarzy. Leczyłem się u Dominika R. Dragana z gabinetu Afekt. Dostosował się do mnie i przyznam, że przepracowałem negatywne nawyki, chociaż nie powiem, było ciężko. Ten psycholog potrafił mnie do siebie przekonać, a rozmawiałem z naprawdę wieloma specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz psychiatra to kwestia naprawdę indywidualna, ale Pani doktor Izabela Zduńczyk-Bogiel z Psychologgia jest bardzo dobra. Uważnie słucha pacjenta, nie jest pochopna, a wizyty nie polegają jedynie na przepisywaniu leków. Pozwala pacjentowi być sobą, mądrze kieruje. Obdarzona empatią, aktywnie wspiera pacjenta w trudnych chwilach. Wyjątkowo dobry lekarz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia452
A tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam zerknąć. Klinika Psychomedic zatrudnia świetnych lekarzy. Poza tym zawsze panuje tam świetna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia poznawczo-behawioralna, książka "Umysł ponad nastrojem". - 20 sesji Mindfulness , Kabat Zinn, Danny Penman- 8 sesji terapia Gestalt - trend zniżkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekologicznamama
Kup sobie kapsułki z olejem konopnym CBD i CBDa są słabsze i silniejsze. Nie obawiaj się są certyfikowane i nie zawierają Thc czyli środka psychoaktywnego. Moje dziecko miało lęki i terapia tym olejem bardzo mu pomogła. Są one legalnie sprzedawane w sklepie internetowym Biokonopia. Warto spróbować. Dobrze tez jakbyś przebadała się u endokrynologa, za takie stany często też odpowiadają hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastkaaradler
Ja wyszłam z depresji bez pomocy psychiatry dzięki terapii u pani Jolanty Szczepaniak.Na prawdę szczerze ci ja polecam!Niesamowita pani pscyholog która jest również psychoterapeutką!Bardzo ciepła osoba z dużym doświadczeniem!Jej cenne wskazówki stosuje do dzis i żyje jak normalny człowiek!A depresja to tylko wspomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×