Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PRAWNIK Smutny

PO CO WY SIEDZICIE NA KAFE?????????????

Polecane posty

wchodzę na kafe z nudów i w pracy i w domu , staram się też udzielać informacji osobom które pytają o sprawy zatrudnienia działalności księgowości skoro wiem to dlaczego nie,oraz aby wszystkich poinformować o ..... a podszywy są mega śmieszne ale tylko te które tworzą ludzie inteligentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
Ja siedzie bo nie mogę już spać, mama mnie obudziła jak wychodziła do pracy i po moim spaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszi
ja siedze bo mi smutno, duzo mam problemow, beznadziejny zwiazek wchodze zeby sie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszi
a od czego konkretnie uciekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no długa historia. Zawiodłem się strasznie na mojej wielkiej miłości... ale już jakoś powoli dochodzę do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam na kafe mozna tylko od gorzkiej rzezcywistosci uciekac nic tu nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no może, ale tak jak napisałem wchodzę na to forum żeby trochę sobie humor poprawić, i nawet jeśli ktoś mnie tu obraża co jak na każdym forum zdarza się dość często to akurat ty się wgl nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzie przecież nigdzie nie ma tylu przemądrzałych i pięknych mega lasek co tutaj,każda jest lepsza od poprzedniej bynajmniej tak piszą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było kilka takich tematów, że faktycznie na poprawę humoru nic lepszego nie znajdziesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to jest dziwne zjawisko jak napiszę że kupiłam sobie mietka czarnego ponieważ mąż chciał a ja chciałam białego to i tak nikt nie uwierzy i zjadą mnie , napiszę że nie mam kasy na jedzenie to zjadą że siedzisz dupą na kafe i nic nie robię więc jak zadowolić forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie mam tendencji do oceniania ale problemy jakie są poruszane to rozwalają :) ale i tak wygrywają panny które zadają pytania czy jestem w ciąży ??? :) mam 13 lat i chłopak się o mnie dotykał czy mogłam zajść w ciążę bo mnie od wczoraj boli brzuch ... ja je kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tu od niedawna tzn jakieś 2 miesiące, a już czuję się tu jak w rodzinie hehe. Prawiki i te inne pajace. Będę za nimi tęsknił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaluizaluiza
DZIŚ PIĄTEK 13-TEGO WIĘC RADZĘ UWAŻAĆ NA CZARNE KOTŁY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zimową porą więcej tutaj siedziałam tutaj są pacjenci różnego pokroju niebawem się zrywam na urlop ale zapewne po powrocie wrócę na kafe a ty w pracy czy masz wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś ostatni dzień w pracy jestem, od poniedziałku 3 miesiące można powiedzieć że urlopu przymusowego. Ale wyjeżdżam do siostry do UK, może tam jakąś pracę się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawniczkiem
ja też tutaj siedzę bo jestem prawniczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanudekosmetyczka
na nudę polecam zabiegi w Skin Like Silk lub Studio Prestige ul.Obrzeźna w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz pracę biurową to po jakimś czasie zaczynasz czekać na kolejne wiadomości na onecie z myślą "hej, czemu tak wolno się zmieniają?". Na kafe co jakiś czas jakaś zawzięta dyskusja w którą wchodzisz, bo to są jakieś oznaki życia w tej nuuuuudneeeej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×