Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytanie o pieluchomajtki

Czy ktoś używał pieluchomajtek pampers?

Polecane posty

Gość pytanie o pieluchomajtki

Czy one są dobre czy lepsze zwykle pieluszki? Kilka razy zakładałam dziecku pieluchomajtki do pływania i zawsze przed wejściem na basen była kałuża. Boję się czy te nie są podobne. Zastanawiam się czy kupować czy wziąć zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wiekszego dziecka
zdecydowanie lepsze pieluchomajtki i wygodniejsze. My tych pampersow wciaganych dlugo uzywalismy i byly o wiele wygodniejsze w "obsludze" :) Ale mowie juz o wiekszym dziecku, ktore zdecydowanie latwiej utrzymac w pozycji stojacej niz klasc i zapinac pieluche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjshdbsh
uzywałam takie różowe pampers girl jakos tak. bardzo dobre np wtedy gdy maluch przesikuje pileuszke pampers- np gdy mu ''wyjdzie'' bokiem w nocy.... tych nie przesikiwała córka. kupowałam wtedy gdy 4 byly za male a 5 za duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Używam .....
easy up pants Pampers (nie wiem jak się one w Pl nazywają) i są o tyle fajniejsze że jak moja córka woła sisi to zdejmuję do kolan, sadzam na nocnik i potem ponownie zakładam i nie męczą ją na przewijaku. Te pieluchy są dość chłonne ale że zaprojektowane są z myślą o samodzielnym ściąganiu i zakłądaniu przez dziecko to mają solidniejszą strukturę , są bardziej rozciągliwe i grubsze przez co też większy pączek wisi w kroku kiedy jest pełna. Ogólnie jest dość fajna i dobrze chłonie a co najważniejsze jest praktyczna . Ja zaczęłam kupować jak córka skończyła 14 miesięcy (obecnie ma 17 m ) ale dopiero teraz zaczęła się naprawdę sprawdzać kiedy dziecko samo woła że chce sisiu na nocnik , wcześniej używałam bardziej z samej ochoty . Na noc jej nie zakładam bo jest zbyt gruba (zwłaszcza w lecie za gorąco) i zakładamy cienkie baby dry. Polecam te pieluchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Używam .....
Tak jeszcze wspomnę o pieluchach na basen . One działają (robią się szczelne ) dopiero po zamoczeniu! ;) więc jak przed wejściem na basen przelały to jest normalna rzecz i producenci powinni o tym wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do czego służy w pieluchomajtkach pampersa ten oklejany pasek z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fara

Najlepsze pieluchomajtki są z Teny, ale kupowałam dla dorosłego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole je niz zwykle, szczególnie, ze dziec juz jest ruchliwy i próbuje wstawać i zdecydowanie nie chce leżeć na plecach. Sa bardzo chłonne i nic nie przecieka. A pasek służy do zaklejenia po zrolowaniu i wyrzucenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałyście, że w DOZ można dostać darmowe próbki wkładek higienicznych? Można sprawdzić czy nam odpowiadają i dopiero kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×