Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katjaa

Sprawa śp. Madzi moje zdanie na ten temat

Polecane posty

Madzi życia nikt nie zwróci nawet dożywocie jej wyrodnej matki Katarzyny W. Ona zapłacili wysoką karę, kiedy uświadomi sobie,że miała dziecko jak w zwolnionym filmie będzie miała myśli jak to była w ciąży, później poród, a następnie 6 miesięcy życia tej małej istoty. Zawsze trzeba pamiętać o tym,że tym, kim jest ta Kaśka ma wpływ rodzina, środowisko, w którym się wychowała. Nie mogę zrozumieć, dlaczego tak omamiła wszystkich,że nikt nie przypuszczał,że może dopuścić się do tak strasznej zbrodni. Gdzie była rodzina? Znali ją ponad 20 lat od urodzenia i nic nie zaniepokoiło,że jest psychopatką? Cicha, spokojna nieśmiała Kasia pewnie zawsze w jej rodzinie tak mówiono, a w umyśle jej rodziły się straszne myśli. Tak zachowują się ludzie psychicznie chorzy. z psychologicznego punktu widzenia chorobliwa nieśmiała to też choroba psychiczna. Ja nikogo nie bronię, ani nie osądzam, bo jak w Piśmie Świętym napisane jest:, Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień. PS. Jak ktoś ma pytanie chętnie odpowiem zajmuje się odgadywanie ludzkiej psychiki z punktu psychologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jej maz nic
nie wiedzial...hmmm...dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triu
długo będziecie drążyć ten temat? własnego życia nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest dziwne, a gdzie jej kochanek nagle ucichło o tym. Pewnie zwiał zza granicę. Ta zbrodnia była zaplanowane od dawna , bo dołek był wcześniej wykopany. Ktoś jej pomógł sama krucha kobieta jak ona nie mogła takich wielki kamieni przysypać policjanci mieli nawet z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam własne życie , gdzie nie ma takich ludzi jak ona dzięki Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgjhj
NIC nie usprawiedliwia zabójstwa Madzi. Ani słaba psychika ani nawet gdyby Katarzyna podjęła się tego czynu by przez to ocalić swoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni się znalazła !!
hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można zabić dziecko, które nie potrafi się samo bronić. Ludzie latami walczą o to ,aby posiadać dzieci, ponieważ nie mogą ich mieć. Sama nie chce teraz mieć dzieci , bo jestem świadoma tego ,że nie posiadam pracy i bałabym się ,że moje dziecko będzie głodne ,a ja nie będę miała na mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdgdssdffdsfdsfds
Chcieliście żeby rodziło się więcej niechcianych dzieci zakazując aborcji na życzenie to macie za swoje. Nie dziwi mnie, że tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam moje inne
Ludzie nie macie swoich problemów? Co was to obchodzi? Lemingi bezmózgie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnikaaaaaaaa
Tą kaske to powinni wciagnac w krzaki jacys cpuni i tak Zwalic zeby nie wiedziala ze S R A czy S Z C Z A... I w wiezieniu powinni jej wyciac macice, jajniki a Piz** zaszyc na amen. Nie ma kary dla takiej osoby. Krzeslo elektryczne to malo. No ulzylo mi :) A teraz tak serio, po jaka cholere ja urodzila wogole. Mogła usunąc ciaze (jestem przeciwko aborcji) ale zawsze ta istotka by tak nie cierpiala albo oddac dziecko zaraz po porodzie. Jest tyle rodzin które pragną dziecka. Mala napewno znalazla by rodziców którzy by sie nia zajeli, opiekowali a przede wszystkim kochali. Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwerwe
Dziewczyna nie była żdaną psychopatką, tylko po prostu nie chciała dziecka... :( Przecież oni wpadli, najpierw namówili ją do urodzenia, potem ojca - jak to bywa, nigdy ni ebyło. Wszystko spadło na ną, mimo że dziecka nie chciała. Powinna była w takiej sytuacji je usunąc, tragedia zostałaby zaoszczędzona wszystkim, no moze nie byłoby sensacji w kraju, bo to całkiem rozrywkowa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×