Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość mniejszabycc
karolowa tu mniejszabyc nie mogę linków z mojego konta wstawiać więc przesyłam z pomarańczowego http://www.ceneo.pl/981800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam Paulince kogel -mogel taki z żółtka ale jej nie smakuje zjem wiec ja karolowa ja planuje że tylko od środka mi mama umyje okna e-ona brzuszek superowy sukienki ja nie zamawiałam ale fajnie się prezentuje może tez się skusze zrobiłm zupę jarzynowa z makaronem ale Paulinka się zajadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka słońce jedzenie surowych jajek w ciąży? Kochana to bardzo zły pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienkę ja zamawiałam:-) pisałam wczoraj, że super do czarnych kryjących rajstop i strój na Sylwestra gotowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka delikatnie przed kolano na ten moment. Jak brzuszek większy będzie to pewnie będzie szła do góry więc wtedy jako tunika do legginsów może być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyć jak dla mnie do sukienka sięga do pół uda więc ok, wg mnie jako tunika wygladalaby brzydko. Ona pasuje też do kolorowych rajstop :) gładkich :) Ja tak nosze, jest zajebiście wygodna i moglabym w niej chodzić codziennnie :) Szkoda tylko, że kolorów mało bo bym sobie zamowila jeszcze jedna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona ładniutki brzuszek ;) Ja też zaczęłam myśleć o kreacji na sylwa dziś, bo siostra mężusia dzwoniła i zapraszała nas na imprezę . A ja mojego męczę, właśnie go wysłałam do sklepu po kawałek ciasta , bo nie mogę wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki Widzę że jeszcze cisza na forum :). Dzisiaj koniecznie muszę zamówić sukienkę na ten ślub na 21-go i święta, żeby spokojnie doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jak to cisza jesteśmy meldować sie dziewczyny że wszystko ok Paulinka poszła do przedszkola a ja na obiadek planuje mieloneee oj z ziemniaczkami Paulinka lubi bardzo najwyżej zje 2 obiadki :) ile po nią o 12;30 bo zrezygnowałam z tego leżakowania wczoraj na wieczór miałam takie palenie na górze brzucha i ból jak naciskałam na środku ale mama mówi że to pewnie o wątrobę mała się obija miłego dnia :) pozdrawiam a w szczyrku słonecznie bez opadów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję:) u mnie lekko śnieżek sypie. Od rana trochę roboczo, bo świniaczka kupiliśmy na święta i się zaczęło mielenie, krojenie,itd. :) Świeżynka już na patelni, mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;D ja tez sięmelduję ;D u nas, tak jak u bożki słonko świeci ;D wszytsko dobrze, czuje tylko ze Mały ma chyba czkawke, bo co jakiś czas tak śmiesznie podskakuje ;D też szukam sukienki na świeta i sylwka, ale takiej w miarę uniwersalnej żebym mogła tu i tu iść w niej ;D macie może sposób na pozbycie się z ubrania śladów po oliwce? bo kurdę bluzke i spodnie sobie już tak załatwiłam, czyściłam płenem do naczyń i później w pralce i nic:/ ale jestem zła na siebie o to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dokucza wam ciągle zatkany nos rano? Bo mnie męczy strasznie.... Mlodego nie czuje od wczoraj popoludnia i już się troszkę denerwuje no ale dam mu jeszcze czasu troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagga a jaka masz oliwkę? Bo u mnie po tej oliwce w żelu nonssona też się nie udało sprać :( Teraz mam taka lejącą i po niej wszystko schodzi w praniu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eona co rano muszę porządnie wydmuchać nos bo przez noc zawsze się ubiera tego dziadostwa, ale jak wydmucham raz to mam spokój na cały dzień i nie mam uczucia zatkanego nosa. dagaa na 234 stronie wkleiłam sukienkę która mi się spodobała, może tobie też przypadnie do gustu. Niestety nie mam sprawdzonego sposobu na pozbycie się plamy po oliwce. bożka2930 ja po śniadaniu dzisiaj dostałam mega zgagę, na szczęście po reni przeszło. Na obiad mam dzisiaj barszcz ukraiński, mmmmm jaki pyszny mi wyszedł, zrobiłam go bd i zadzwoniłam po rodziców żeby przyjechali na obiad. U mnie też słoneczko i mroźnie, po prostu pięknie za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona ja od wczoraj mam zatkany nos rano tez a teraz troche popusciło tyle że przy mojej alergii ja wiecznie mam katar i już sie przyzwyczaiłam monika kwietniowa smacznego !!! ta sukienka fajna tyle że te zakładane dekolty mnie denerwują bo ja za bardzo biustu nie mam :( dagga ja na oliwkę tez użyłabym płynu do naczyń najlepiej ludwik i wyprać ale że nie zeszło szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam fajna sukienke ale w sklepie w necie jej znalesc nie moge:.. Taka czerewonista:) jak znajde wkleje link... U mnie dzisiaj tez przepieknie slonecznie i mrozno... Mam odziwo dobry humor... :) coraz rzadziej mi sie to zdarza kiedy tesc jest w domu... Wymarzyla mi sie dzisiaj nowa posciel.. A ze mamy nietypowa ciezko dostac wiec kupimy wieksza i bd przerabiac...okna sobie odpuscilam bo za zimno.. Zapowiadaja ocieplenie wiec licze ze umyje je w przyszlym tygodniu... X co do zatkanego nosa... Zauwazylam ze rano wlasnie jest najgorzej... Nawt skrzepy krwi sie pojawiaja...:) dziennie zjadam kilogramy jablek....:) za to minal mi szal na mandarynki... X mmm barszczyk... Zjadlabym... W ciazy zaczelam nagle lubi barszcz i rosol... Moglabym codziennie:D X trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dla mnie te sukienki to nie na tą porę roku bo są cieniutkie, a i ja nie lubię takiech dekoldów, ale ładne są :) Kolorowe :) ja na barszcz tez mam ciagle ochotę, a raczej mysle ze to moj szkrab bardziej sie domaga żelaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa - co do oliwki ja po moim synku wszystkie małe ciuszki mam właśnie z oliwki i juz chyba wszystkiego próbowałam nawet prałam w wysokiej temp ale nic nie pomogło, a tyle fajnych ciuszków miał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) A ja mam dziś bardzo długi i leniwy poranek. Nic mi się nie chce ;) *e ona ładniutki zgrabny brzuszek Ci urósł ;) Zatkany nos ostatnio trochę mniej męczy, ale męczył mocno przez kilka długich tygodni. Ładne te sukienki oglądacie. Ja nawet nie szukam żadnej. Mam dwie, które nadają się na większe wyjścia i mieszczą brzuchol. A i tak żadnych większych wyjść już raczej nie planuję. Na wigilijną kolację coś ładnego znajdę, a sylwestrową noc to pewnie w łóżku spędzę ;) *bożka moja mała często zjada dwa obiadki :) W przedszkolu o 12 i w domu o 16. A te Twoje bóle to faktycznie taki ucisk na wątrobę mogą sygnalizować. *dagaa z oliwką to chyba trudna sprawa jest. Mnie jeszcze żadna plama z tego nie zeszła. *przyszła MM cieszę się, że humor dobry :) Teścia olej. Chociaż wiem, że ciężko. Mój jest nie do życia. Ale na szczęście z nim nie mieszkam, bo już dawno byśmy się wykończyli. Muszę się też za obiad wziąć. Wy widzę dobre żonki już obiady macie gotowe :) A ja leń dziś jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła młoda mama ja tez dobry humor może dzieki tej pogodzie otulka ja tylko 1 danie mielone zupa jarzynowa od wczoraj otulka Paulinka tez zawsze po południu zjadała coś na ciepło bo jednak po podwieczorku zanim wróciłyśmy o 15;30 do domu głodna była a teraz jak nie leżakuje ja i tak koło 13 obiad jem więc przy mnie też będzie jadła haha sylwestrowa noc w łóżku spędzisz nie tylko ty ja też się obawiam jak się będę czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc no ja właśnie też mam większe i fajnie, bo będą dobrze się prezentować :D bożka dziękuję, smaczniaste było i mielone na obiad :) dagaa fajna też ją brałam pod uwagę, ale mężusiowi się nie spodobała:/ mam jedną czerwoną ciążówkę, ale ją chciałam w śięta założyć, a na Sylwa coś nowego, bo męża siostra organizuje dla całej rodziny ok.40 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mama
Pytanie do mam, ktore robiły juz tę nieszczesna glukoze. W jakiej ilosci wody to rozrabiałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×