Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

dzień dobry cisza tutajjjjjjjj ja nadal na wieczór mdłości i wymioty dziś też mnie z rana męczą zjadłam wczoraj to mielone potem bułkę na wieczór i mialam mega zgagę mleko już nie pomaga co wy zażywacie na zgagę ?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja dziś tylko na chwilkę. bożka - ja mam mdłości i wymioty z kolei rano....ale i tak już jest cudnie w porównaniu z początkami.... zgagi narazie ne mam, więc nie wiem...ale moż erzeczywiście Reni pomoże ;D Miłego weekendu dziewczynki!!!!! 🌻 buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajaca mama mi rozpuścili 75 gram glukozy w takim plastikowym kubeczku wody, mysle ze to bylo niecale 250 ml. Mi też czasem dokucza zgaga, ogolnie to moj mlody jest jakiś mniej aktywny od kilka dni :( A kupilismy dzisiaj juz prawie cala wyprawke, oprocz ciuszkow, wydalismy 800 zł bez pościeli, wózka, stojaka pod wanne, ciuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka nie wiem co Ci doradzić, bo nie mam zgagi, ale jak kiedyś mnie złapała to Reni pomogło;) e ona to żeście się rozszaleli :) Super! Ja dzwoniłam do siostry z Irlandii , czy ma ciuszki po synku (ma 3lata), ale niestety wszystko oddała swojej szwagierce..więc już wiem, że muszę sama kupić wszystko :) Kupiłam 14 ubranek, spodenki, bluzeczki, rampersy :) są takie maleńkie i słodkie :)Mam też już prezenty dla mężusia :) myślę, że w styczniu znowu jakieś zakupki dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jestem mamą z czerwca 2012 - również z forum na kefeterii. Piszę do Was jeśli byłybyście zainteresowane nowoczesną metodą łagodzenia bólu porodowego i nie tylko - aparatem Tens Elle. Ja się skusiłam i użyłam podczas porodu i bardzo sobie chwalę Mój poród opisałam w wątku czerwiec 2012 - na razie nie planuję kolejnej ciąży więc sprzedaję aparat, dla zainteresowanych moja aukcja: http://allegro.pl/elle-tens-ciaza-porod-bez-b olu-nowe-elektrody-i2873151218.html Jeśli macie jakieś pytania na temat rodzenia z tensem można pytać na maila: aneta1986@amorki.pl Na samej aukcji też dość dużo napisałam, pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego, szybkiego i w miarę możliwości bezbolesnego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale sie zrobilo swiateczno-sylwestrowo :D kreacje jakie piekne pokazujecie :D e ona brzusio zgrabniutki ;) Ja wczoraj dostalam juz podgrzewacz+sterylizator i kilka pierdół innych :) Może się wybiorę z mężem jeszcze w niedzielę na spacer po Rynku to coś dla Maluszka jeszcze znajdzemy :) chcę zamówić też butelki już, ale mam aventa 120ml, zamierzam dokupic jeszcze jedna mala i wieksza, i oboje chcemy Małemu kupić maskotkę z bijącym serduszkiem :) w środę mam jeszcze wizyte u gina, Mały się dziś jeszcze nie odezwał co mnie troszkę niepokoi, zazwyczaj już daje kopniaka na dzień dobry :) wczoraj bylam na zakupach i kupilam juz prezenty na swiateczne, 5 godzin od sklepu do sklepu :( mialam dosc :( remonty ciag dalszy, moze sie nawet i po swietach przesuna... ech, najgorsze mam i tak noce, tez tak macie? wstaje rano polamana, spie ale krece sie z boku na bok, wczesniej spalam na brzuchu, zdarza mi sie we snie tak polozyc i budze sie obolala, przekrecam sie, nawet zamieniam miejscami z mezem a i tak jestem obolala po nocy, uroki ciazy chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a u nas odwilż ooo znów się bakterii wykluje wczoraj jednak mleko na zgage pomogło a wieczór pizza była :) w nocy mnie obudziła zgaga :( karolowa oj my biedne ja tez się budzę w nocy i straszliwie sie kręcę karolowa ja też w środę wizyta pozdrawiam miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka2930 wiec obydwie czekamy na środę :) chociaz przez te swieta i remonty jakos tak mniej ekscytuje mnie ta wizyta, za duzo spraw na glowie chyba mam :) a jak dzis sie czujesz? mam nadzieje ze odwilz nie przyjdzie na swieta, bleeee... swieta w blocie sa obrzydliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuję karolowa dziś nawet nawet brzuch nie dokucza już zleciłam mężowi że bez reni ma dzis nie wracać a mnie wszystko denerwuje bo nic zrobić nie można mąż przyjedzie będzie sprzątać a dziś fajna pogoda na mycie okien ja się środy doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Jestem mamą z czerwca 2012 - również z forum na kefeterii. Piszę do Was jeśli byłybyście zainteresowane nowoczesną metodą łagodzenia bólu porodowego i nie tylko - aparatem Tens Elle. Ja się skusiłam i użyłam podczas porodu i bardzo sobie chwalę:) Mój poród opisałam w wątku czerwiec 2012 - na razie nie planuję kolejnej ciąży więc sprzedaję aparat, dla zainteresowanych moja aukcja: http://allegro.pl/elle-tens-ciaza-porod-bez-bolu-nowe-elektrody-i2873151218.html Jeśli macie jakieś pytania na temat rodzenia z tensem można pytać na maila: aneta1986@amorki.pl Na samej aukcji też dość dużo napisałam, pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego, szybkiego i w miarę możliwości bezbolesnego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Karolowa maluszek pewnie odpoczywa po wczorajszym maratonie sklepowym :D Ja dzis tylko na chwileczkę pewnie wogóle będę się przez najbliższy tydzień mniej odzywać bo jesteśmy w trakcie przeprowadzki i remontu. I aktualnie mamy szał zakupowy ale raczej farby, płyty gipsowe i meble :) Synkowi do pokoju kupiliśmy taką morelową farbę i zakupiłam dwa obrazki już bo się powstrzymać nie mogłam. I na allegro zamówiłam też zestawik 6 ubranek ( spiochy, połspiochy, kaftanik, body, rekawiczki i czapeczka) i sobie też od tego sprzedawcy legginsy zamówiłam :) Ja również mam tragiczne noce niby już nie wstaję o 3 czy 4 ale budzę się non stop i kręcę i nie mogę ułożyć bo ciągle mnie coś uwiera i boli zazwyczaj biodra jak długo już na jednym boku leżę. Ulgę mi przynosi jak założę nogę na męża chwilę biodra odpoczywają :D Zastanawiam się nad poduszką tym rogalem ciekawe czy ulgę przynosi. A mój synuś odzywa się już prawie codzień i daje mi kopniaczki w dół brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa u mnie to samo nie moge usnac w nocy zazwyczaj ok 2-3 jak do lazienki pojde, to nie moge sie ulozyc i te zgagi nocne- okropnosc. moj mały tez coraz czesniej daje o sobie znac, ale juz wiem ze np, wieczorem jest najbardziej aktywny i po sniadaniu. chyba lubi kakao bo zawsze jest ruchliwy po nim. mnie tez w dole brzucha kopie i czasem do wewnatrz a to zaczyna juz pobolewac:) ja kreacje mam na swieta bo jak bylam w tej ciazy co ja stracilam to na wielkanoc sobie kupilam, wiec teraz zaloze. pasuje jak ulał. do tego leginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kwietniowkax
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się pochrzaniło :D Karolowa ja mam wizytę w czwartek, teraz jakoś tak wcześnie, bo miałam 2,5tyg. temu ;) bożka a u nas nie ma odwilży, mróz trzyma ;) sekowa wklejaj linka! ;) Mój maluszek to jest bardzo aktywny, rano i wieczorem to nie daje mi spokoju, i w dzień da o sobie znać :) Nie raz się uśmiejemy z M z tych śmiesznych ruchów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa bardzo ladny zestaw, jaki kolor zamowilas? Jedyne co chcialabym zmienic to to zeby zapinane bylo na boku jednak, ale tylko dlatego ze niewiem jak mi bedzie szlo przebieranie takiego malca, chociaz przy pieluszkach wygodniejsze chyba bedzie zapiecie z dolu :o do Pepco dzis chyba zajrze z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa fajny ten zestaw chyba tez zamowie. co do pepco to fakt jak macie taki sklep pod reka to wchodzcie i wybierajcie. pracowalam tam 2 lata i wiem ze mozna kupic ciuchy i nie tylko w dobrej cenie. ja np. mam dres z "cherokie" metke obcieto a kupilam ze grosze, body sa od 4,99 , tylko trzeba ogladac dobrze bo bywa ze sa z wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem doula i zajmuję się wspieraniem przyszłych rodziców. Przygotowuję pary do wspólnego porodu oraz gdy jest taka potrzeba, towarzyszę kobiecie również przy porodzie. Do mojej oferty wprowadziłam ostatnio nową usłuę: "Rodzić Razem". To indywidualne przygotowanie pary do wspólnego porodu. 1-2 spotkania, podczas których pokazuję partnerowi, jak może wspierać swoją partnerkę podczas porodu, jak ulżyć jej w bólu porodowym. Dla kogo? Dla osób, które: - mają przymus leżenia, - mają nieregularne godziny pracy, - potrzebują spokoju i intymności podczas przygotowań do porodu, - już rodziły i chca tylko sobie przypomnieć niektóre informacje, - czują niedosyt po zajęciach w szkole rodzenia, Usługa gratis dla dwóch pierwszych par! Czekam na zgłoszenia pod adresem: magdalena@doula.pl Zachęcam do zapoznania się z całą moją ofertą na http://doulabielsko.wordpress.com/ Pozdrawiam serdecznie Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 myslalam ze ja tylko taka zalatana jestem przed Swietami, ale widze ze wam tez czasu brak :) jeszcze tydzien i Wigilia :) musze w koncu zdecydowac o swiatecznych daniach, i spis zakupow przygotowac :) no i dzis oczywiscie blotko z sniegem :( nie cierpie takiej mokrej pogody :( wczoraj maz zrywal mi jemiole :D zarzucal line i sciagal galezie, teraz mam do zuzycia gigantyczna jemiole, ma chyba z 1,5 metra srednicy ta kula, na grubej galezi, jest ogromna ale piekna, az szkoda ja dzielic :D zastanawialam sie nad monitorem oddechu, wiem ze przy wczesniakach bywa ze dziecka z szpitala nie wypuszcza bez zakupu tego urzadzenia, opinie sa bardzo podzielone, w kazdym razie spokoj rodzicow o Malucha odgrywa tu najwazniejsza role, czasami sie przydaje, czasami nie ale zazwyczaj zakup nie jest zalowany, niektorzy uwazaja to za zbedny wydatek, a niektorzy nie widza spokojnego snu swojego bez monitora oddechu, uwazajac ze na zbajerowanym wozku mozna zaoszczedzic bo najwazniejsze jest zdrowko Maluszka... i wczoraj na aukcji po rozmowie z mezem, ktory nie mial pojecia co to jest smierc lozeczkowa zdecydowalismy sie na zakup monitora, uzywanego w idealnym stanie, tym bardziej ze byl on, wydaje mi sie, w bardzo dobrej cenie, pamietam ze ktoras z Was chyba tez pisala ze przy poprzednim dziecku miala monitor i teraz tez napewno zakupi, mam nadzieje ze dokonalismy trafnej decyzji, pozatym mysle ze ta urzadzonko cieszy sie sporym zainteresowaniem wiec w rrazie czego w lato go sprzedam dalej :) a jak wasze wyprawki sie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kochane... Karolowa ja juz zakupy mam z glowy nie liczac oczywiscie choinki.....:) ale malam dzisiaj glupi sen... Ze jakas prostytutka dobierala sie do mojego meza.. I ze ja ja tak zbilam... Ze ten caly alfons zabral tezz tam mnie i nie moglam wrocic do domu... I mieszkalismy w strazy... A na obiad byly golabki:D masakra jakas... ;D X co do wyprawki jeszcze nie rozpiczelam zamierzam po nowy roku moze luty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;D karolowa, ja jeszcze nie zastanawiałm się zbytnio co w ogóle będziemy kupywac dla Małego, ale myślę że to chyba fajna rzecz ten monitor... co do wyprawki to po nowym roku przywiozę ciuszki które dostaniemy i po przeglądnięciu spiszę co nam trzeba i może własnie koło lutego będziemy robić zakupy ;D pojechaliśmy ostatnio do auchana, i mąż mówi, to wybieraj butelki, smoczki co trzeba i kupujemy.. i jak zaczełam to wszytsko przeglądać to stwierdziłam że sama nie wiem czego i ile trzeba ;D u nas dziś w miarę ciepło ;d buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlaMlodaMama nie tylko Ciebie dzisiaj glupie sny meczyly, mi sie snilo ze jakas baba weszla nam do lozka i zaczela mnie dotykac, a moj maz nie mial nic przeciwko, ja wybieglam chyba z domu czy cos i bylam taka wsciekla, a on mi tlumaczyl ze to nic takiego :o takie durnoty ze hej :o oczywiscie pobudka, pizama mokra, na plecach krople, dekolt mialam tak mokry jakby mnie ktos woda oblal :o musialam az posciel odwrocic :o dagaa nie myslalam wczesniej o monitorze ale w mojej dalszej rodzinie, troche piata woda po kisielu, ale zdarzyla sie kiedys smierc lozeczkowa, i tak sobie pomyslalam ze moze jednak warto, cena byla zachecajaca wiec kupilismy, ja sie troche boje ze w lutym bedzie mi juz ciezko i tak naprawde nie wiadomo jak to bedzie, ostatnio na usg 4d obliczyl lekarz dwa terminy, 30 marzec i 26... a kiedy tak naprawde utule mojego Maluszka to do konca nie wiadomo :) wole sobie powoli kompletowac juz wyprawke jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja od rana wzięłam się za spisywanie zakupów , które trzeba zrobić :) na święta.. nie lubię stać długo w kolejkach:/ Zaczęłam odmrażać mięsko na schabowe i mielone i dziś będę robiła, bo potem się nie wyrobię z tym wszystkim. A co do wyprawki dla maluszka to rozglądamy się, kupiłam już parę bodziaków, rampersów, koszulek i bluzeczek:) a po Nowym roku pewnie już coraz więcej tego, bo też nie chcę czekać , bo i tak czuję się ciężko na zakupach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika_kwietniowka juz dzis miesko robisz? kochana a jak je przechowujesz do swiat, wlasciwie do wtorku az, zeby swiezy smak mialo? ja pewnie w sobote pojade na miesne zakupy i zaczne moze cos robic, i w niedziele... a w poniedzialek sprzatanko glownie :) taki mam zamiar poki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa mam takie pojemniczki do zamrażania i w tym zachowują świeżość, a potem na blaszkę i przygrzewam jak świeżo zrobione :) nie mogę tego zostawić na później, bo nie dam rady:/ mieszkamy z teściami i bratem męża, więc muszę tego wszystkiego dużo zrobić, a teściowa ma zapalenie oskrzeli i mi w niczym niestety nie pomoże :( a jak długo stoję przy garach to kręgosłup mi siada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem... u nas to jest tak ze maz prawie co roku jest w pracy do ostatniej chwili, wiec czasami sprzatanie kuchni zaczynalam o 23... w tym roku niewiem co to bedzie, maz obiecal ze ulozy to tak ze mi pomoze znacznie wiecej w domu i w ogole ze mam sobie troche odpuscic troche z tym szalenstwem przedswiatecznym... ale w srode przyjezdzaja drzwi i parapety, tzreba bedzie umyc okna chociaz od wewnetrzn z pylu... moze bysmy jeszcze zdazyli sypialnie przeniesc, ale trzeba wszystko posprzatac... :D chyba spokojnie nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane ja mam o 13:40 wizyte kontrolna - niewiem czemu ale znowu to przezywam ze cos nie tak .... achh.... moj maluszek jakis leniwy dzis chyba czuje ze mama zestresowana. . kuplam sznke dzis na uwedzenie moja mama bedzie robila swojskie wyroby w sobote bedzie pachnialo wedzona kielbasa, jak ktos bedzie w okolicy kozienic i poczuje zapach to zapraszam ;) pozniej opowiem jak wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×