Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

sekowa ja mam to samo. nie podjadam, odzywiam sie zdrowo, odmawiam sobie wszystkiego nawet sernika ktory mi sie sni 2 miesiace. tez sporo przytylam i na pewno 100 przekrocze tak jak poprzednio do produ szlam to wazylam 112kg. masakra jakos stracilam ale teraz zaczynam juz tyc a raczej puchnac. czuje sie jak słoń ;( zadyszke lapie jak wchodze do domu a mieszkam na 1 pietrze wiec poro schodow nie mam do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka mam nadziej ze nie skonczylas w tym szpitalu i przeszly te bole??? Olabia daj znac co u Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale rownomierne przybieralyscie na wadze w ciazy? ja zaraz zaczynam 3 trymestr i obawiam sie ze teraz to sie dopiero wlasnie zacznie :o ale jem wszystko na co mam ochote, na czekolade tez oczywiscie :D moze to glupie, ale ja slyszalam zeby wlasnie sobie wszystkiego nie odmawiac, nawet lekarz mowil zeby nie przesadzac ani w jedna ani w druga strone, bo podobno jesli organizm dostawal przypuscmy czekolade a tu nagle zabierzemy i koniec to z innych produktow zaczyna robic sobie "zapasy" bo cos mu zabralismy, niewiem ile w tym prawdy ale cos moze jednak w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też już trochę przybyło, myślę, że około 6-7 kg. Trudno się mówi. Dowiem się zaraz po świętach, bo w czwartek mam wizytę, więc pewnie wtedy mnie zważą. Też się co prawda boję do jakiej wagi urosnę, ale już wiem, że to walka z wiatrakami w moim przypadku. Mój organizm jest z tych, które lubią w ciąży magazynować :) Dziewczyny teraz się nie martwmy, po porodzie będziemy razem odliczać utracone kilogramy ;) Tak jak teraz liczymy tygodnie ciąży do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja już się zmywam na święta i zyczę wam zdrowiutkich świąt :) Obyście zawsze były tak szcześliwe jak jestescie dziś :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi drugi tc
witam kochane mam nadzieję że mi coś odpowiecie to moja pierwsza ciąża a nie chciałabym co trzy dni latać do gin:( jutro zaczynam 19tc powiedzcie czy bóle po środku podbrzusza tak 10 cm pod pępkiem to coś groźnego? Lekko pobolewa podobnie jak by miała się @ zjawić.byłam kilka dni temu u lekarza i było wszystko ok nie wiem czy się martwić czy to macica się powiększa ? Wesołych i Spokojnych Świat Wam Życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole brzucha towrzysza nam ciagle, ale jak masz jakies watpliwosci to najlepiej idz do lekarza, przepisze ci nospe. nie ma co sie zamartwiac 19 tydzien jak najbardziej mozesz odczuc rosnaca macice. ale wiesz ja lekarzem nie jestem i to badanie najlepiej rozwieje twoje niepewnosci i uspokoi:) glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi drugi tc
dziękuje Ci ślicznie Kochana! Byłam kilka dni u gin sprawdzała szyjke i było wszystko ok a to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy tak może być po No spie przechodzi ale później wraca Ciągle czuje jakiś dyskomfort po środku ale to może macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! Refleksji nad cudem jaki wydarzył się dwa tysiące lat temu w grudniową noc w Betlejem, a także osobistego doświadczenia jego mocy w codziennym życiu. Niech mały Jezus, błogosławi Tobie i Twojej rodzinie, dając szczęście i pomyślność na cały Nowy Rok. W mieście Betlejem Zbawiciel się rodzi, Niech się Wam mili najlepiej powodzi. Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie Niech Was dobrego nic w życiu nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny żyje żyję dziekuje dziś byłam na pogotowiu bo straszliwie kaszle z brzuchem przeszło choć nospa 3 x na dzień musi być pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt kochane! Samych radości i wszystkiego dobrego!!!!!!! Pozdrawiamy i przesyłąmy buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świat kochane;) ja od 3;40 nie spie maly mnie skopal i juz nie usne. za oknem bialo tylko zaczyna deszcz padac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i wesolych swiat Bozego Nardzodzenia.. Funiak juz wiem co to jest za bol jak kregoslup chce sie wbic w tylek... Ale zyje... I ide dzialac dalej... Trzymajcie sie cieplutko....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Radosnych, rodzinnych Świat, bez pośpiechu, nerwów i zabiegania. Niech ten czas będzie tylko dla Was i Waszych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Drogie Brzuchatki! Wszystkim Wam życzę rodzinnej atmosfery, poczucia spełnienia i harmonii, nieustannej pogody ducha, dużo, dużo zdrowia i niekończącej się radości z powiększającej się rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie ale chce wam życzyć wesołych Swiąt i oczywiście szczęśliwego Nowego roku:) i duże rośnijcie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten poswiateczny czas :) alez on szybko zlecial :) Dzien przed Wigilia przeprowadzilismy sie na pietro, ciezko bylo pierwsza noc zasnac w nowym miejscu :) ale teraz juz jest okej :) zostaly nam jeszcze drobne rzeczy :) dostalismy piekne prezenty, ba! nawet pod choinka znalezlismy prezent dla naszego Maluszka, najmilsze co moglo Nas chyba spotkac :D w torebce byl sliczny siwy dresik i adidaski :D oraz kula sniezna z misiem na samochodziku :D cudowny prezent :D niespodziewanie tez dostalam prezent od meza, choc umawialismy sie inaczej, moje ulubione perfumy :) okazalo sie ze jakos je kupil jak bylismy na zakupach ostatnio, i chcial dla Malego tez cos kupic ale tu bylo mu trudniej bo ja sie ciagle krecilam :D dostalam tez piekna ciazowa bluzke, komin, sliczne rekawiczki, i zestaw pielegnacyjny :) maz w drugie swieto byl mikolajem dla mojej 3,5letniej bratanicy :D ona kochana byla tak strasznie przejeta, nawet na prezenty sie tak nie "rzucila", w ogole wujka nie poznala, a pozniej chwalila sie wszystkim ze ona sie z wysokim mikolajem calowala, i dziadkowi sie oberwalo ze za mocno w piecu pali i mikolaj sie ubrudzil :D :D :D byli u nas tescie i rodzice obejrzec wszystko po remoncie, podobalo im sie :D maz nasluchiwal brzuszek wieczorami :D mimo ze brzuszek rosnie mi teraz jak szalony i kregoslup wysiada czasami to piekne byly te swieta i szybciutko zlecialy :) a co u Was dziewczyny??? odezwijcie sie bo ciekawa jestem :) jak sie czujecie? jak spedzilyscie swieta? byly spokojne? czekam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie po swietach srednio... Umeczona jestem nimi strasznie... Karolowa mi kregoslup juz sie daje we znaki a co bd dalej...;( najgorzej wieczorami... O jeszcze sie makielkami objadalm dzisiaj.. Milego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I Ja już siedzę w pracy :( Jak mi sie nie chciało dzisiaj wstać. Rozleniwiłam sie troche przez te święta. Ale czas wrócić do normalności. I U nas święta raczej spokojnie. Wigilia zaliczona podwójnie, najpierw w domu z teściami, później u rodziców. Wrócilismy dopiero o 22 :( Synek nie chciał usnąć, bo dostał od mikołaja prezenty i musiał się jeszcze pobawić :) Nacieszył się i dopiero poszliśmy spać. pierwszy dzień był trochę zakręcony. Miałam gości, ale przynajmniej było wesoło :0 I W drugi dzień siedieliśmy w domu, przynajmniej odpoczęłam trochę. I Mam pytanie do dziewczyn pracujących. Do kiedy zamierzacie pracować? Ja już chyba długo nie posiedzę w pracy, jest mi coraz ciężej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po Świętach:-) Karolowa bardzo fajnie, że tak miło spędziłaś ten czas. U nas również milutko. Od mojej siostry maluszek też dostał prezent:-D i weszłam na wagę dziś i minus 1kg nie wiem jak to możliwe ale ja zawsze po Świętach odrobinę chudnę:-D siedzę teraz w poczekalni po wypiciu glukozy bleee i czekam 2 godzinki powstrzymując mdłości a to dopiero 20 minut:-( i wracamy dziś do remontu i malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłaMłodaMamo ja też się zamartwiam co dalej będzie z kręgosłupem bo już mnie boli niemiłosiernie głównie w nocy i zanim się rozruszam. I jeszcze rwa kulszowa mi się odzywa. A bolą Was żebra? Mnie od kilku dni bardzo przy kichaniu przy głębszym oddechu też:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa28 a co twoj Maluszek dostal od cioci? to strasznie mile jak juz ktos pomysli o naszych dzieciach mimo ze jeszcze ich na swiecie nie ma, prawda? :D trzymaj sie ;) mnie tez zebra bola czasami z prawej strony, ale Maly lezy tam glowka i czuje ucisk chwilami wiec mysle ze to jego sprawka pewnie :) 🌼 przyszlaMlodaMama ja wczoraj z mezem poszlam na spacerek i po drodze myslalam ze mi dysk wypadl czy cos, czulam taki ucisk i dyskomfort straszny, moze za mocno sie w dzien przeciazasz ze wieczorami glownie Cie boli? 🌼 Ancyk80 :( juz w pracy? mam nadzieje ze chociaz na pocieszenie smakolyki swiateczne wzielas ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, właśnie że nie zabrałam nic słodkiego :( Mam tylko mandarynki i jabłko na przegryzkę. Teraz żałuje, bo brakuje mie czegoś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja melduje się po swiętach. My bylismy u moich rodzicow wiec zwiedzalismy troche sklepy z ciuszkami i nakupowalismy troche :) Prezenty to prawie same dla malucha dostalismy, hehe :) No ale moj mlody byl bardzo malo aktywny w święta, malo się ruszal, martwilam się ciaglę. Czy wy już czujecie regularne ruchy? O tak, kręgosłup wczoraj mi dal popalić calkiem mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancyk80 a trzeba bylo na oslode wziac kawalek ciasta ;) e ona moj Maly tez byl malo ruchliwy w swieta :) regularne ruchy tzn.? jesli chodzi o to czy co dzien, to tak, co dzien czuje Malego jak fika, czasami mocniej, czasami slabiej, ale co dzien i nie sa to juz babelki w brzuszku, jak przez pol dnia przed Wigilia dawal znac kilka razy tylko i to bardzo slabiutko to sie zmartwilam juz :) ale w koncu musi tez odpoczywac czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej po śiętach;D jak zwykle szybko przeleciały... wzięłam sobie dziś i jutro wolne, zaraziłam sie chyba jakąś grypą, bo prawie wszyscy przez święta chorzy byli, a ja dziś też z toną chusteczek siedze:/ my nie dostaliśmy nic dla Małego, ale pojechałam rano do sklepu i weszłam do 5-10-15 i kupiłam mu body i pajacyk...nie mogłam się powstrzymać takie śliczne były;D buziaki dla Was!!! Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od dwoch dni czuje wiekszą mokrośćw okolicach intymynch, nie caly czas, nie tez jakos tam strasznie mocno, przy kichaniu np... powinno mnie to martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×