Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Na wyniku norma była do 105, ja miałam 132. Wg lekarza norma jest do 130, może dla kobiet w ciąży jest to liczone inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałąbym usłyszeć od swojego lekarza że jednak norma nie została przekroczona, Marze o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik myślę że będziesz musiała powtórzyć badanie tym razem z 75g glukozy. Ja robiłam od razu 75, mój lekarz zawsze zleca 75 żeby poźniej nie trzeba było powtarzac (tak powiedział) czyli po 50 może nie zawsze wynik jest wiarygodny (?) Cytryne można wcisnąć. Olabia moja Hania też teraz bardziej się rozpycha niż kopie, teraz już tak raczej będzie bo miejsca coraz mniej a maluchy coraz większe więc już tak poszalec nie będą mogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, nie ma się co martwić wcześniej. Poczekaj do czwartku, pewnie usłyszysz od lekarza że to jeszcze nic groźnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wynikach nie ma norm podanych , ale przy odbiorze pytałam czy ok , to powiedziano że ok :) Miałam glukoza na czczo 82 apo 75g glukozy po dwóch godzinach 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Witam... Dawno mnie tu nie było ale jakoś mało gościłam na forum :) U mnie wyniki wszystkie wporządku, maleńki kopie i jest bardzo aktywny co mnie cieszy bardzo . :D Kupiłam już wózeczek ale jak narazie zostawiłam go u mojej siostry , ciuszki też już kupione , zostało mi kupić podstawowe rzeczy takie jak oliwka itp i dla mnie do szpitala piżamka szlafrok itp ... :D A co u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia---------------7--------- --- ----01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek---------------7----------- ------ 07.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------------6---------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś---------------- 6---------------17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------------6--------- --- ---17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek-------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013 Kasia :)---------------SYNUŚ-------------FILIPEK---------6-10.04.2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :) Kasiu, starą tabelkę wkleiłaś :) agalesna dzięki za odp. u mnie narazie położenie miednicowe.Pamiętam z poprzedniej ciązy jak moja mała mnie kopała, pod koniec to było nie do wytrzymania. Byłam tak obolała, że schylić się nie mogłam, także może i lepiej że ta malutka narazie jest taka leniwa :) Faktem jest że mam bardzo aktywne dni, dopiero wieczorem siadam i odpoczywam. Moze moje biedne dziecko w łonie jest przemęczone:) Otulko, dziękuję za milutkiego posta. Również zabezpiecze się cytrynką. Sekowa witaj, 22go mam wizytę, to pogadam z moim dr o tym napinaniu. Mam nadzieję że to dzieciaczek, a nie macica :) Wracaj do zdrowia! Ancyk, moja szefowa ma nianię, gosposie, catering i biuro w domu takze nie wie za bardzo ile czasu i sily trzeba na prowadzenie domu. Nie ma dla niej znaczenia czy pracujemy 3 godz czy 6. Zapomina mnie uprzedzac ze zostajemy dłużej i zapomina rowniez o tym ze jestem w 7 mies i powinam cos zjesc zostając po godzinach.Ah, brak słów. Akurat dzis jestem na robote wkurzona, bo głupia jestem ze daje sie wykorzystywac, a to i tak nie bedzie docenione. andzik mam nadzieję że z Twoim badaniem wyjdzie ok. Koncze dziewczyny, bo jutro musze wstać przed 6tą i mam 120km do zrobienia, a widzę ze snieżyca konkretna się rozkręciła. W ten weekend mam studia także w poniedziałek pewnie się odezwę. Pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :) Kasiu, starą tabelkę wkleiłaś :) agalesna dzięki za odp. u mnie narazie położenie miednicowe.Pamiętam z poprzedniej ciązy jak moja mała mnie kopała, pod koniec to było nie do wytrzymania. Byłam tak obolała, że schylić się nie mogłam, także może i lepiej że ta malutka narazie jest taka leniwa :) Faktem jest że mam bardzo aktywne dni, dopiero wieczorem siadam i odpoczywam. Moze moje biedne dziecko w łonie jest przemęczone:) Otulko, dziękuję za milutkiego posta. Również zabezpiecze się cytrynką. Sekowa witaj, 22go mam wizytę, to pogadam z moim dr o tym napinaniu. Mam nadzieję że to dzieciaczek, a nie macica :) Wracaj do zdrowia! Ancyk, moja szefowa ma nianię, gosposie, catering i biuro w domu takze nie wie za bardzo ile czasu i sily trzeba na prowadzenie domu. Nie ma dla niej znaczenia czy pracujemy 3 godz czy 6. Zapomina mnie uprzedzac ze zostajemy dłużej i zapomina rowniez o tym ze jestem w 7 mies i powinam cos zjesc zostając po godzinach.Ah, brak słów. Akurat dzis jestem na robote wkurzona, bo głupia jestem ze daje sie wykorzystywac, a to i tak nie bedzie docenione. andzik mam nadzieję że z Twoim badaniem wyjdzie ok. Koncze dziewczyny, bo jutro musze wstać przed 6tą i mam 120km do zrobienia, a widzę ze snieżyca konkretna się rozkręciła. W ten weekend mam studia także w poniedziałek pewnie się odezwę. Pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia, Kasia- super że jestescie z nami ;D mój mały skarb bardzo sie wierci - dr stwierdziła ze po urodzeniu też może być taki aktywny hehe;Dwięc mozemy się niewysypiać;D bożka - no tak mi dr powiedziałą z,e już od 22tc luteina jest 100% płątna i tak mi też na recepcie napisałą :/ a luteinę mi zapisała bo mówiłam że czuję bóle rozciągające,,, w ogóle to mam wrażnie że luteina jest chyba lekiem :na całe zło" hehe, ale moze się nie znam;D wózek dalej nie wybrany ... ehhh... mam mętlik w głowie, chyba za dużo czytam opinii i oglądam ;D kolorowych snów, buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak się zastanawiam czy już się nie zabrać jednak za to pranie i szykowanie rzeczy dla Zuzi po Paulince czy potem bedą siły a boje się też że nie mam spakowanej torby do szpitala chyba w poniedziałek pojadę do apteki i kupie te najpotrzebniejsze rzeczy a wy jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia tez myslalam, ze te twadnienie to normalne czasem, czuje jakby sie rozpychal i ulozyl jakos inaczej, bylam ;pewna ze te twardnienie to przez jego ulozenie.. napina sie na pare sek. i jak zmienie pozycje est ok. A malego to czuje bardzo czesto mocno. ja ez glukoze 75g od razu i teraz w 26 tyg. otulka dla mnie tez to jest bezbolesne i szyjka w porzadku. i wczesniej tez mi sie to zdazalo ale nie mowilam lekarzowi i to byl blad ale to moja 1 ciaza i nie wiem co jest norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabio super ze sie odezwalas! 🌼 nie martw sie, moj synek czasami ma dni, np. wczoraj wieczorem kiedy maz go jeszcze zagadywal :D ze fika az brzuch kolysze, a czasami go prawie nie czuje, tylko takie wiercenie sie, jakby sie obracal tylko ;) mysle ze agalesna ma racje, wazne ze czujemy, a mniej wazne czy sa to kopniaki czy przewroty :) i cytrynke polecam jak najbardziej, ja bez niej mysle ze napewno wyladowalabym glowa w wc, jesli w ogole bym doleciala tam :D ooo Sekowa28 zdrówka zycze 🌼 to musialo byc dla Ciebie wzruszajace :) maz tez juz poczul? ooo Ancyk80 Tobie tez zdróweczka 🌼 mam nadzieje ze dzis czujesz sie juz bardziej na silach :) ooo andzik1984 mam nadzieje ze jednak to nie cukrzyca :( mimo wszystko :( ja tez mysle ze bedziesz miala znowu test glukozowy na 75g, ja tez slyszalam ze glukoza po 50g moze dac falszywy wynik i dlatego lekarze juz coraz czesciej daja od razu na 75g, trzymam kciuki zeby tak bylo :) ooo witaj Kasiu 🌼 ooo olabio uwazaj na siebie, bo u mnie snieg po kostki i ciagle puch bialy pada, i pada... :) bajkowa pogoda, ale na drodze uwazaj :) ooo dagaa a sprawdzalas rankingi wozkow? na opinie to patrz raczej z przymruzeniem oka, to tak jak z wszystkim i z nosidelkami i chustami tez, jeden bedzie zachwalal, drugi stwierdzi ze to szajs... najlepiej sie poprzymierzac i wtedy zdecydowac, choc ja na rankingi tez sie patrzylam :) ooo bozka2930 ja wozek planuje kupic na koniec stycznia wiec o torbie jeszcze nie mysle, raczej pomysle o spakowaniu torby na poczatku marca moze... ooo monika_kwietniowka jestem ciekawa co Ci lekarz powie, kurcze moze ja moejmu tez wspomne... mi to twardnieje mocno brzuch jak porobie troszke np. w domku poodkurzam, mopuje, sprzatam i pozniej czuje ze mam kamien, ale szyjke tez mam w porzadku to myslalam ze nie ma sie czym przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! W końcu wolny dzień :) Nic mi się nie chce. Po całym tygodniu w pracy najchętniej przeleniuchowałabym cąłą sobotę :) Z tymi twardnieniami brzuszka to chyba po prostu musimy zaufać naszym lekarzom. Mój twardniał bezboleśnie i w pierwszej ciąży i teraz też mu się zdarza. Ale lekarze nic złego nie widzą - twierdzą, że macica ćwiczy. Stan szyjki mam ostatnio co 2 tygodnie badany. Jest ok, więc myślę, że mogę lekarce zaufać. *monika Twój lekarz z pewnością wie, co robi. Jeśli go Twoje twardnienia zaniepokoiły, to nic tylko słuchać jego zaleceń. Widocznie ma podstawy do ostrożności.Odpoczywaj :) *Sekowa powodzenia w walce z przeziębieniem. Cieszę się, że ruchy brzdąca dają Ci tyle radości. *Ancyk Tobie też zdrówka! *Olabia Ty chyba aż za dużo jak na nasz stan pracujesz, co? Moje szefostwo na szczęście bardziej wyrozumiałe. *dagaa też ostatnio usłyszałam, że mały T. jest nadaktywny i że po porodzie wcale nie musi mu przejść :) Oby tylko noc była dla niego czasem odpoczynku. W dzień niech jest sobie aktywny :) *bożka czyżby i Ciebie syndrom wicia gniazda dopadał? :) Jeśli tylko masz ochotę, to chyba nie będzie w tym nic złego, że zaczniesz przygotowania :) Dobrego dnia brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! W końcu wolny dzień :) Nic mi się nie chce. Po całym tygodniu w pracy najchętniej przeleniuchowałabym cąłą sobotę :) Z tymi twardnieniami brzuszka to chyba po prostu musimy zaufać naszym lekarzom. Mój twardniał bezboleśnie i w pierwszej ciąży i teraz też mu się zdarza. Ale lekarze nic złego nie widzą - twierdzą, że macica ćwiczy. Stan szyjki mam ostatnio co 2 tygodnie badany. Jest ok, więc myślę, że mogę lekarce zaufać. *monika Twój lekarz z pewnością wie, co robi. Jeśli go Twoje twardnienia zaniepokoiły, to nic tylko słuchać jego zaleceń. Widocznie ma podstawy do ostrożności.Odpoczywaj :) *Sekowa powodzenia w walce z przeziębieniem. Cieszę się, że ruchy brzdąca dają Ci tyle radości. *Ancyk Tobie też zdrówka! *Olabia Ty chyba aż za dużo jak na nasz stan pracujesz, co? Moje szefostwo na szczęście bardziej wyrozumiałe. *dagaa też ostatnio usłyszałam, że mały T. jest nadaktywny i że po porodzie wcale nie musi mu przejść :) Oby tylko noc była dla niego czasem odpoczynku. W dzień niech jest sobie aktywny :) *bożka czyżby i Ciebie syndrom wicia gniazda dopadał? :) Jeśli tylko masz ochotę, to chyba nie będzie w tym nic złego, że zaczniesz przygotowania :) Dobrego dnia brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*karolowa 3/4 ciąży za Tobą :) Nic tylko się cieszyć, bo dzieli Cię max jakieś 2,5 mca od spotkania z synkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja wlasnie wrocilam z badania. Naszczescie moja szyja mimo ze ktorka to stoi a tym samym poziomie i mam dalej czesto odpoczywac i za tydzien zadzwonic do lekarza umowic sie na kolejne badania. Musze byc pod stala kontrola niestety teraz i co tydzien-dwa kontrola szyjki. A maly wazny ponad 1kg wiec rosnie :) dzis zaczynam 27tydzien wiec musze jakos dociagnac jeszcze troche. A co do twardnien brzuch ja mam rzadko, z corka mialam czesciej i to jest normalne chcoiaz proscie swoich lekarzy zeby Wam szyjke kontrolowali bo wlasnie niektore z tych skurczy powoduja jej skracanie i rozwieranie sie. Milego wekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulka - No to miałaś przejścia z tą glukozą. A z tymi wątpliwościami co imienia to takie troche moje wydumane:) Ja mam imię banalne, może nawet dziecinne, przez co chciałam dac dziecku takie poważniejsze. Z drugiej strony nie umiem mówić do swojego dziecka Madziu, coś mi w nim nie pasuje, jakby włąśnie było za ostre. Chyba na razie nie będę o tym mysleć, samo jakoś wydzie. Albo zrobię tak jak funiak poczekam aż się urodzi i zobaczę kim będzie:) Alternatywne imiona to Ewa, Marta, Emilia, Ania. I Olabia - Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko wyszło dobrze, wszystkie sie tu martwiłyśmy:) Co do kopniaczków ja tez tak mam. Tzn był okres - może tydzien - typowych kopów, ale teraz to już od kilku dni czuję raczej takie pływanie, przekręcanie się małej gdzieś głęboko, kopniakow nie ma wcale. Ja się tym nie martwię, ważne że się rusza, myślę że to kwestia ułożenia. Moja mama np nie czuła mnie wcale już po 30 tc bo byłam jakoś źle ułożona. Bała się oczywiście bo wtedy nie było tak dostępne USG, ale jestem cała i zdrowa:) A Glukozę miałam 75g i 3 kłucia, przed, po 1 godz, po 2 godz. Można dodać cytrynkę, ale dla mnie nie było potrzeby i czasem picie przez rurkę ułatwia, bo leci prosto do gardła, nie czuć tak tej słodkości. I Powiedzcie mi jak wasi lekarze oceniają szyjkę, bo ja jak na razie nic a nic o stanie mojej szyjki nie słyszę, czyli zakładam, że jest ok. Jednak czasem mam wątpliwości czy on w ogóle ją bada. Jak, w czasie USG? Bo na fotel nie wchodziłam ani razu. Przecież musi to sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia-------------Lena----- ------01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia------------------------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek------------------------- ------05.04.2013 kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek-------------------------- ----- 07.04.2013 kiwoszka------------------córka------------------------ -- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia--------------------- --- -----10-15.04.2013 Ancyk80-------------------synek------------------------- ------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia------------------------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek---------------------------------16.04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- -----------------18.04.2013 Otulka--------------------synek------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek------------------------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ -----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonowka moj lekarz za kazdym razem badnie na fotelu i usg dopochwowo zeby sprawdzic szyjke, poza tym usg przez brzuch ale to juz stan dzidzi sprawdza. Moze rzeczywiscie poprostu u Ciebie wszystko jest ok i nawet nie wspomina o szyjce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ojjj dziewczyny gaviscon za wcześnie pochwaliłam wczoraj wieczór myślałam ze mnie ta zgaga spali:( mnie tez lekarz bada zawsze najpierw na fotelu a potem usg ale juz przez brzuch milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia-------------Lena----- ------01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia------------------------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek------------------------- ------05.04.2013 kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek-------------------------- ----- 07.04.2013 kiwoszka------------------córka------------------------ -- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia--------------------- --- -----10-15.04.2013 Ancyk80-------------------synek------------------------- ------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia------------------------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-------------Błażej-------------16.04 .2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- -----------------18.04.2013 Otulka--------------------synek------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek------------------------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ -----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia-------------Lena----- ------01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia------------------------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek------------------------- ------05.04.2013 kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek-------------------------- ----- 07.04.2013 kiwoszka------------------córka------------------------ -- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia--------------------- --- -----10-15.04.2013 Ancyk80-------------------synek------------------------- ------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia------------------------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-------------Błażej------------16.04 .2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- -----------------18.04.2013 Otulka--------------------synek------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek------------------------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ -----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka---------- imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia------------- Lena----- ------01.04.2013 Nadziejka mała----------- córcia------------------------------05.04 .2013 Dzidek78------------------ synek------------------------- ------05.04.2013 kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza----------------- synek-------------------------- ----- 07.04.2013 kiwoszka------------------ córka------------------------ -- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia--------------------- --- -----10-15.04.2013 Ancyk80------------------- synek------------------------- ------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn------------------- synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013-------- córcia------------------------- -- ---13.04.2013 Andzik1984--------------- synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------- Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek------------- Błażej------------16.04 .2013 monika_kwietniowka---synuś------------ Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- -----------------18.04.2013 Otulka--------------------synek------------ Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa--------------------- synek------------------------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------ Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------synek----------- -----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja jestem już po badaniu 4D. Z dzidzią wszystko ok, USG pokazuje jednak 26 tydzień a nie 27. Mała waży już prawie 900 g :) i ma śliczną pyzatą buzię. Ułożenie jest miednicowe póki co, a mała i tak trzyma nóżki w górze. Fajnie wygląda to na zdjęciach - stópki przy twarzy. Pani doktor mówi, że widocznie tak jest jej wygodnie. Ja przytyłam ok 3 kg. Szyjkę mam długą - ponad 4 cm, ale z jakiegoś powodu nadal odczuwam bóle w kroczu od czasu do czasu, ale to już od 12-13 tygodnia ciąży, więc może taka fizjologia. Czasem twardnieje mi też brzuch, na szczęście nie tak mocno i oby tak dalej. Udanej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak ciesze sie ze z niunia wszystko ok. mi tez twardnieje brzuch i biore magnez dodatkowo. u mnie do przudu juz 12 i coraz blizej setki ;/ jawazniejsze aby zdrowo sie dziecko urodzilo. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa dopiero sie doczytalam ze u ciebie 30 tydzien.... o matko jak zlecialo.... no to moja droga zaczynamy odliczenia od 10...9...8.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×